Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Cegiełka.

  1. #1
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Cegiełka.

    Dziś rano otrzymałam tomik "Przez Boga pisany los..."- wiersze z widokiem na Łopienkę.Wydawcą jest Towarzystwo Karpackie z Warszawy.Całkowity dochód ze sprzedaży tomików jest przeznaczony na sfinansowanie prac przy odbudowie cerkwii w Łopience.
    Zbiorek zawiera wiersze wielu Autorów.Wymienię tylko kilku: Jerzy Harasymowicz, Jan Szelc, Stanisław Grochowiak, Janusz Szuber, Ryszard Szociński,Andrzej Potocki. Nasze Forum reprezentuje filiplesny i ja. Cegiełka.jpg
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 04-10-2016 o 08:01

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Cegiełka.

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Dziś rano otrzymałam tomik "Przez Boga pisany los..."- wiersze z widokiem na Łopienkę.Wydawcą jest Towarzystwo Karpackie z Warszawy.Całkowity dochód ze sprzedaży tomików jest przeznaczony na sfinansowanie prac przy odbudowie cerkwii w Łopience.
    Zbiorek zawiera wiersze wielu Autorów.Wymienię tylko kilku: Jerzy Harasymowicz, Jan Szelc, Stanisław Grochowiak, Janusz Szuber, Ryszard Szociński,Andrzej Potocki. Nasze Forum reprezentuje filiplesny i ja. Cegiełka.jpg
    Gratulacje dla wszystkich znakomitych Poetów !

    Na marginesie - otrzymałam na FB zaproszenie na imprezę w mojej ulubionej "Leśniczówce" w Parku Kultury w Chorzowie:

    25 listopada 2012 godz. 19.00

    Cisza Jak Ta powraca na trasę koncertową po przerwie na wakacyjne koncerty plenerowe.
    W programie koncertu nowe piosenki z powstającej właśnie, szóstej płyty zespołu o tytule "WUKA" do słów Poetki Wiesławy Kwinto Koczan, a także starsze piosenki Ciszy nie grane podczas koncertów wiosennych. Nie zabraknie też dobrze już znanych piosenek z poprzednich koncertów, w odświeżonych i wzbogaconych o brzmienie saksofonu i cajonu - nowych instrumentów w brzmieniu CJT
    Jak zawsze koncert Ciszy Jak Ta prowadzi słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi i brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - "spiritus movens" życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach.
    Zapraszamy na muzyczne spotkanie z nami:) Jesień to taka piękna pora na poezję...:)

    Cena biletów 15 zł
    Do "Leśniczówki" mam 30 minut pieszo i dość często tam bywam na koncertach poezji śpiewanej ale ten jest w niedzielę wieczorem i będą właśnie wracać ze spotkania w Beskidzie Sądeckim, na Cyrli no i nie wiem czy zdążę.
    W każdym razie będę się bardzo starać, przyjdę ewentualnie wprost z plecakiem.

    Wuka - gratuluję specjalnie Tobie poświęconej płyty !!!
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 04-10-2016 o 08:02

  3. #3
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Cegiełka.

    WUKA, Magda - GRATULACJE!! - to z jednej strony : ) a z drugiej - PODZIĘKOWANIA: za to, że chce Wam się dzielić swoją poetycką wrażliwością. : ))

    A gdzie można nabyć ten tomik?

  4. #4
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Cegiełka.

    Asiu, nie wiem gdzie można nabyć. Ja otrzymałam od Przyjaciół z ...Brzegu. Myślę, że w Łopience najpewniej. Na wszelki wypadek podaję adres Wydawcy - Towarzystwo Karpackie ul. Śmiała 47/2 01-526 Warszawa ...Adresu internetowego, niestety, nie ma! Pozdrawiam.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Cegiełka.

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Asiu, nie wiem gdzie można nabyć. Ja otrzymałam od Przyjaciół z ...Brzegu. Myślę, że w Łopience najpewniej. Na wszelki wypadek podaję adres Wydawcy - Towarzystwo Karpackie ul. Śmiała 47/2 01-526 Warszawa ...Adresu internetowego, niestety, nie ma! Pozdrawiam.
    Strona internetowa Towarzystwa Karpackiego:

    http://karpaccy.pl/

    Co jakiś czas organizują w Warszawie ciekawe prelekcje (żałuję, ze tylko w Warszawie), na które już nawet ze dwa razy podałam namiary (m.in. o obudowie "Białego Słonia"). Myślę, że na takim spotkaniu można się dowiedzieć więcej.

  6. #6
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Cegiełka.

    Dzięki Basiu : ). Tę stronę znam i zajrzałam na nią jako pierwszą bo myślałam, że będzie tam info o tym tomiku. Ale nie ma nic :( (przynajmniej ja nie znalazłam).
    Jakoś sobie jednak poradzę : ))

  7. #7
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Cegiełka.

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Dzięki Basiu : ). Tę stronę znam i zajrzałam na nią jako pierwszą bo myślałam, że będzie tam info o tym tomiku. Ale nie ma nic :( (przynajmniej ja nie znalazłam).
    Jakoś sobie jednak poradzę : ))
    Hallo,

    Wuka ,
    popyt przewyższa podaż...:)
    chyba ,należy obudzić funkcję -"przepisywacza"...
    i indywidualnie,
    i kaligraficznie
    zarazem
    :)
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •