Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Powsimordy 2013 - przygotowania

  1. #21
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Ode mnie flakon nalewki dla każdej powsimordki :)
    Też już chyba tradycyjnie.

  2. #22
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Tradycja - rzecz święta Dzięki!

  3. #23
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    No i w ramach nowej świeckiej tradycji do listy sponsorów dołączył Piskal!

    - Dla Forumowicza Roku jest płyta z filmem Rio Bravo, opcjonalnie z własnoręcznym Piskalowym autografem Johna Wayne'a, chociaż - na specjalne życzenie - sponsor może podszyć się pod dowolnego artystę/ artystkę.

    - Dla Eksperta Roku - nie nowa, za to sympatyczne portmonetka z wytłoczonym napisem BIESZCZADY wraz z minimalnym wkładem na piwo.

    - Dla Literata Roku - symboliczna literatka, też nie pusta! Odbiór wyłącznie osobisty, w przeciwnym przypadku nagroda zostanie rozlosowana pomiędzy obecnych na KIMB-ie laureatów.

    - Dla Fotografa Roku - coś, co nie jest zdjęciem, mianowicie oryginalny rysunek satyryczny autorstwa sponsora o tematyce górskiej (rysunek o tematyce, nie sponsor).

    - Dla Debiutanta Roku - piernikowe serce, coby nie stracił serca do tego forum.

    Dla wszystkich okolicznościowe naklejki.

    Jest też nagroda - niespodziewanka dla laureatka Mordolotka! Ale jeśli nikt nie wytypuje poprawnie wszystkich zwycięzców, nagroda przechodzi na rok następny i tak dalej. Mamy neverending kumulację, czyli zwycięzce zbiera całą pulę.

    Dzięki dzięki dzięki!

  4. #24
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    mam nadzieję że w najbliższą niedzielę znajde odrobinę czasu i wykonam te 66 km aby odebrać drewnianą statuetkę POWSIMORDY
    Bardzom ciekaw jaka będzie artystyczna transkrypcja miejscowego artysty podórskiego.
    jakby co to będzie na Wojtka P.
    Dobra, dobra, ja podjąłem ta ryzykowną a decyzję .....ale skutki kto będzie ponosił ?

  5. #25
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Jejo !
    temat jrarzę

  6. #26
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Ode mnie, dla każdego z laureatów mapa:

    • Dla Debiutanta Roku – najnowsza mapa Bieszczadów z wytwórni Compass (zakupiona będzie tuż przed wręczeniem, żeby była autentycznie najnowsza).
    • Dla Fotografa Roku – Atlas szlaków rowerowych Podkarpacia, albowiem najlepszym środkiem transportu dla fotografa jest rower :)
    • Dla Literata Roku – „Podkarpackie, przewodnik turystyczny”. Jak literat, to niech sobie coś poczyta :) Do przewodnika załączone są dwie mapy Podkarpacia (północ i południe) w skali 1:100000
    • Dla Forumowicza Roku – mapa Bieszczadów sprzed ćwierć wieku (1987). Nieużywana, nigdy nie składana, w rolce, w sam raz do powieszenia na ścianie.
    • Dla Eksperta Roku – mapa Bieszczadów, na której naniesione są tylko poziomice, potoki i parkingi. Doskonała do utrwalania topografii – nie ma na niej rozpraszających uwagę dróg, nazw gór i miejscowości (które ekspert będzie na pewno znał na pamięć). Mapa w rolce, podarowana 15 czerwca 1986 r. w Łopience przez Piotrka Kamińskiego (Piter Kartografia), co potwierdził własnoręcznym opisem.

  7. #27
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Szacunek i podziękowania dla tego Pana

    Przy okazji przypominam, że zostało 9 dni na wyeksponowanie działalności bieszczadzkiej i tej nie bardzo - Powsimordy 2013 są przyznawane tylko za aktywność w 2012 roku!

  8. #28
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Wrócę jeszcze co do tradycji corocznego wprowadzania zmian w regulaminie : rzeknę i ja swoje dwa słowa.
    Biorąc pod uwagę przemyślenia Wiesi która kiedyś napisała
    Zawiadamiam, że rezygnuję z kandydowania. Uważam, że swoje już otrzymałam. Trzykrotny tytuł Poety Roku oraz Super Powsimorda napawają mnie niezmiennie dumą (o czym moze poświadczyć Marcowy)
    rzeknę PRZED a nie PO, że jestem wielce zaszczycony 3-krotnym uzyskaniem tytułu Forumowicza Roku i uważam że uzyskałem wszystko co mogłem.
    Co za tym uważam że, taka nobilitacja przenosi mnie do Loży Zasłużonych a więc z litery prawa (czyt. regulaminu) nie mogę być kandydatem w następnych wyborach Powsimordowych.
    A co na to powie trzeci forumowicz zasiadający w tej elitarnej Loży czyli kolega Bartolomeo ?
    Pewnie odpowie jak wytrzepie wszystkie chodniki ?

  9. #29
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    A co na to powie trzeci forumowicz zasiadający w tej elitarnej Loży czyli kolega Bartolomeo ?
    Już powiedział Marcowemu jakiś czas temu, ale widać trzeba to tu i teraz zadeklarować publicznie: nie będę kandydował ani teraz ani w przyszłości.
    Czterech panów B.

  10. #30
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2013 - przygotowania

    To że ani Bartek, ani ja nie będziemy mogli kandydować nie zmienia zasadniczego naszego poparcia dla zabawy w Powsimordy.
    Jako elementy klubu rzeszowskiego nadaliśmy bieg sprawie , czyli co ?
    Dla forumowicza roku ufundowana została przez klub, statuetka przedstawiająca postać "turysty" Jest to rzeźba drewnianej figurki wykonana specjalnie na nasze zlecenie , jedyna, niepowtarzalna tylko dla najlepszego forumowicza.
    Bam!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:35
  2. Powsimordy 2012 - przygotowania
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-12-2011, 20:30
  3. Powsimordy 2011
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 12:27
  4. Powsimordy 2009 - przygotowania
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-12-2008, 09:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •