Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 102

Wątek: Kimb 2013

  1. #11
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    ja też nie jestem zmotoryzowana i polegam na łasce innych (choć uwaga, niemożliwe stało się możliwe: właśnie jestem w trakcie robienia prawa jazdy) i bardzo przypadła mi do gustu opcja Tarnawa (raz byłam tam na kimbie raz na rimbie chyba), jeżeli nie to, to może coś na zachód zupełnie -powiedzmy że za Żubraczem dalej cokolwiek (może Roztoki? albo dalej Maniów (nie wiem ile pomieszczą osób na szczerbanówce, pewnie za mało). choć ten gorący prysznic w UG kusi, oj kusi................
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #12
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    UG i prysznic... może być, ale..... pamiętam atrakcje kulinarne :( prosię, którego jedyną wartością było, że zapłonęło-chyba ze wstydu, "golonko" twarde jak maczuga itd itp. To wolę ognisko i kiełbasę w Duszatynie lub gdziekolwiek indziej. Tarnawa jest OK
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Lokalizacja KIMB-u hm z tym zawsze był problem. Parę lat temu była dyskusja że, podający lokalizację, powinien mieć zgodę właściciela i uzgodnione z nim warunki wstępne. A jako nie mający możliwości organizacyjnych ani finansowych, zdam się na mądrzejszych ode mnie. I przybędę gdziekolwiek to będzie.
    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    prosię, którego jedyną wartością było, że zapłonęło-chyba ze wstydu, "golonko" twarde jak maczuga itd itp.
    Widzę jak nic nowego malkontenta. Długi zębów nie masz, czy jak? Byłem w UG na KIMB-ie dwa razy, raz był baranek z ogniska moim zdaniem bardzo pyszny, drugim razem prosiak - tego akurat smaku nie pamiętam ale wiem że, był zjadliwy. Co prawda ja nie mam tak wyrafinowanego zmysłu smaku i zazwyczaj jadam co mi podają.

    Edytka
    Zmotoryzowany także nie jestem, ale postaram doczłapać na "Kongres" gdziekolwiek by go nie było.
    Ostatnio edytowane przez DUCHPRZESZŁOŚCI ; 27-11-2012 o 12:07
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Podoba mi sie schronisko na Przysłupiu Carynskim jako miejsce na KIMB ale dojade....czy dojde..gdziekolwiek sie odbedzie..najlepiej z daleka od deptakow i tłumow
    Bob

  5. #15
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Taką przygodę rano miałem. Budzę się i patrzę, coś leży pod łóżkiem. Wątek. Czyli spadł był. Niniejszym więc go podnoszę.
    I tak jakoś mi się ten wątek skojarzył- tylko zamiast "port" w tekście wstawcie "KIMB"

  6. #16
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Może tak jak pisze Długi lepiej tzw. KIMB zrobić gdzieś przy ognisku i tym co można na nim upiec i ugotować. Miejsc jest wiele z dala od świata, a i namiot jest gdzie rozbić. Dotychczasowa formuła KIMB-u raczej nie przypadła mi do gustu. Lokalizacje też były takie sobie i niespecjalne... Wiem, że brak prysznica i łóżka może zrazić co bardziej niedzielnych bieszczadników, ale może warto pomyśleć nad zmianą formuły
    Marcin

  7. #17
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Może tak jak pisze Długi lepiej tzw. KIMB zrobić gdzieś przy ognisku i tym co można na nim upiec i ugotować. Miejsc jest wiele z dala od świata, a i namiot jest gdzie rozbić. Dotychczasowa formuła KIMB-u raczej nie przypadła mi do gustu. Lokalizacje też były takie sobie i niespecjalne... Wiem, że brak prysznica i łóżka może zrazić co bardziej niedzielnych bieszczadników, ale może warto pomyśleć nad zmianą formuły
    Ej ! wydawało mi się że ostatni KIMB był przy ognisku ? ale dokładnie nie pamiętam, nawet Marcinie nie jestem pewien czy byłeś tam ?

  8. #18
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Przyznaję, że ostatnio mnie nie było, cieszy mnie fakt, że zmiany już się dokonały.
    Marcin

  9. #19
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystkie zmiany się dokonały i mam nadzieję że jak już się dokonają zawitasz swoją osobą i nie będę bezskutecznie powtarzał refrenu
    "tylko mi Ciebie brak .... w tym ...."

  10. #20

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystkie zmiany się dokonały i mam nadzieję że jak już się dokonają zawitasz swoją osobą i nie będę bezskutecznie powtarzał refrenu
    "tylko mi Ciebie brak .... w tym ...."
    A Buba? Dlaczego nigdy na KIMB nie przyjeżdża Buba?

    A Basia Z. była kiedyś na KIMBie? Też nie.

    Na Karpacką Biesiadę przyjeżdżają, a na KIMB nigdy. Dlaczego?

    Widząc wątek IV Karpacka Biesiada jasne jest, że
    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    może warto pomyśleć nad zmianą formuły

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 07:27
  2. KIMB 2013 - przypinki
    Przez Hero w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 00:30
  3. Powsimordy 2013 - przygotowania
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 07:48
  4. Yapa 2013
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2013, 22:02

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •