Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 102

Wątek: Kimb 2013

  1. #31
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Namiot i kiełbasa oraz prysznic i prosiak są tylko pewnymi symbolami . Cieszę się, że wreszcie ktoś wrócił do żenującej sytuacji czerwonych list i słusznie ją podsumował. Dalej mam nadzieję, że gastronomia KIMB-owa przejdzie do przeszłości...
    Marcin

  2. #32

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Cieszę się, że wreszcie ktoś wrócił do żenującej sytuacji czerwonych list i słusznie ją podsumował.
    Marcin, mam nadzieję, że nie bierzesz mnie za zwolennika "czerwonych list".

    Zależy mi po prostu na tym, aby spotkać się z forumowiczkami, o których pisałem.

  3. #33
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Andrzejku spokojnie, nie bój żaby jak to mawiają bieszczadzcy zakapiorzy i ich zakapiorki
    Marcin

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta

    Zależy mi po prostu na tym, aby spotkać się z forumowiczkami, o których pisałem.
    To trzeba było przyjechać na "Biesiadę"

    Termin majowy jest dla mnie trudny - i tyle.

  5. #35
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Oprócz KIMB-u jest wiele okazji do spotkania forumowiczów.
    Przypomnę tu otwarte zaproszenie Pierogowego do "konsumpcji nagrody", czy też wyjazd ze "światełkiem forumowym" lub uczestnictwo w FOTimbie pod wodzą Komisarza Von Ryba.
    Trzeba tylko chcieć, ale jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w żadnej takiej akcji to nie ma powodu na siłę go zmuszać, bo wychodzi żenada.

  6. #36
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    A którąż to z KIMB-owych formuł chcielibyście zmienić?


    Dołączam się do protestu. Taka jazda personalna i wywoływanie do tablicy ma co prawda na forum wiekową tradycję, ale jest po prostu słabe.
    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Przykro mi trochę było, że zostałam wtedy wyróżniona czerwoną czcionką, ale tylko trochę..
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Basiu ! tak się składa że jestem po tej stronie forumowiczów która uważa za niewłaściwe wszelkie sekowanie osób nieobecnych na Kimbie.
    Obojętnie w jakiej formie.
    Nie ma potrzeby się tłumaczyć z nieobecności , która nie jest obowiązkowa.
    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Cieszę się, że wreszcie ktoś wrócił do żenującej sytuacji czerwonych list i słusznie ją podsumował. Dalej mam nadzieję, że gastronomia KIMB-owa przejdzie do przeszłości...
    Jako doszły, niedoszły, przeszło- przyszły Prezydent i Radny Bez-Radny KIMBu zapewniam, że nikt nie będzie w żaden sposób rozliczany z nieobecności, piętnowany i karany. Że pozwolę to sobie napisać czerwoną czcionką. A formuła ustali się sama, zależnie od miejsca i frekwencji. Klimat robią ludzie, a cóż dopiero forumowicze.
    Chodzi tylko o to , jak wybrać owo miejsce. Głosowanie zawsze wzbudzało dużo emocji, a po zbanowaniu Sonki boję się, że zrobi się na forum tak spokojnie, spokojnie, spokojnie...
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 03-12-2012 o 18:42

  7. #37
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    A Buba? Dlaczego nigdy na KIMB nie przyjeżdża Buba?

    A Basia Z. była kiedyś na KIMBie? Też nie.

    Na Karpacką Biesiadę przyjeżdżają, a na KIMB nigdy. Dlaczego?
    Ja kiedys bylam, tak troche... Bylo jedno takie spotkanie przedKIMBowe w maju 2009, dlugo planowane, omawiane, z lista chyba 20 zdeklarowanych chetnych. Nawet sobie urlop tak ulozylam i trase aby na nim byc.. I bylam, ale nie bylo nikogo wiecej.. Bo na kilka dni przed zostalo odwolane.. I rozwazalam poczatkowo aby potem z ekipa na wlasciwy KIMB zajrzec, chocby na chwilke.. Ale wyszlo inaczej.. Wiec moze lepie zeby buba nie jezdzila na imprezy okoloKIMBowe bo reszta forumowiczow sie wtedy "wystrasza"?

    A jesli chodzi o formule to chyba najlepiej by wyznaczali ją ci ktorzy jezdza regularnie tak aby im pasowalo i sie dobrze bawili. A jesli ktos inny zapragnie sie przylaczyc to sie po prostu dostosuje i dosiadzie do prosiaka albo spalonej kiełbachy.
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #38
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Nie wiem jaki będzie sposób wybierania miejsca spotkania ale jeśli będzie to głosowanie to jestem za tym, aby nie była to sonda, bo głosować może na niej każdy nawet ci co nie przyjadą, bądź chcą zrobić reklamę. Dlatego lepiej by brane były pod uwagę głosy osób które faktycznie bywają (bądź byli) na różnych spotkaniach forumowych. Ostatnio spotkałam się z opinią że w wyniku głosowania wygrało miejsce X a osobom z którymi rozmawiałam nikomu się ono nie podobało zatem zaczęłam się zastanawiać kto to więc w ogóle wybierał -pewnie ci co i tak nie przyjadą.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  9. #39
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    Ja kiedys bylam, tak troche... Bylo jedno takie spotkanie przedKIMBowe w maju 2009, dlugo planowane, omawiane, z lista chyba 20 zdeklarowanych chetnych. Nawet sobie urlop tak ulozylam i trase aby na nim byc.. I bylam, ale nie bylo nikogo wiecej..(...).
    Przepraszam bardzo, ale czterech forumowiczów czekało wówczas bezskutecznie na Pikuju , nie pisz proszę, że nikogo nie było, bo nie wiem jak to zinterpretować.

  10. #40
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Kimb 2013

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Przepraszam bardzo, ale czterech forumowiczów czekało wówczas bezskutecznie na Pikuju , nie pisz proszę, że nikogo nie było, bo nie wiem jak to zinterpretować.
    Czterech? a mialo byc dwudziestu paru??

    Szkoda ze bylismy tak blisko i spotkanie nie doszlo do skutku. Acz sie sugerowalam tym co bylo pisane jeszcze tydzien wczesniej na forum i omawiane od zimy czyli ze umawiana impreza miała ponoc byc na łąkach nad Szerbowcem a nie na szczycie Pikuja i tamze kiblowalismy pol dnia i noc zagladajac w rozne dziury az do granicy lasu (liczac ze a noz ktos przyjedzie )
    Ostatnio edytowane przez buba ; 03-12-2012 o 19:16
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 06:27
  2. KIMB 2013 - przypinki
    Przez Hero w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 23:30
  3. Powsimordy 2013 - przygotowania
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 06:48
  4. Yapa 2013
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2013, 21:02

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •