Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Campus i Alpinus w upadłości

  1. #31
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Campus i Alpinus w upadłości

    Zanim powstała marka Alpinus chłopaki szyli dla VauDe. Można było kupić sprzęt z jakichś powodów odrzucony z eksportu - za cenę dużo niższą niż markowy. Mam taki plecak, ma 20 lat, paskudny różowy kolor i niestety wydaje się być nieśmiertelny, a zmieniłbym tylko nie mam powodów.
    Polar Campusa też posiadam, również słabo zniszczalny. Owszem, słyszałem że wypuszczali buble (głównie buty i kurtki) ale ja nie mogę złego słowa powiedzieć o tych markach.

    Decathlon mam pod nosem, co tydzień robię przegląd w poszukiwaniu okazji, mam sporo rzeczy z niego. Warto mieć kartę - nie trzeba wtedy zachowywać paragonów. Obsługa gwarancyjna jest nienaganna - jak się coś zepsuje to wymieniają lub zwracają kasę nawet bez oglądania sprzętu. Widząc moją konsternację przy tej okazji obsługująca dziewczyna stwierdziła tylko - pan jest niezadowolony,proszę wziąć nowe lub zwrócę gotówkę :)
    Niestety jakość oferty systematycznie w Decathlonie spada.
    Pozdrav

  2. #32
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Campus i Alpinus w upadłości

    Co dziwi mnie bardzo bo flagowa marka decathlonu Quecha(chyba dobrze napisałem)Jest bardzo popularna we Francji,a egzemplarze które były noszone przez turystów widzianych prze zemnie wyglądały na dobrej jakości

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Campus i Alpinus w upadłości

    Quechua to produkt masowy dla "sieciówek" jak Decathlon. Nie znaczy, że jest marnej jakości...choć miałem kilka drobiazgów (np koszulki oddychające lub impregnaty) które okazały się szajsem (merd'em)
    Pozdrawiam

  4. #34
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Campus i Alpinus w upadłości

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Co dziwi mnie bardzo bo flagowa marka decathlonu Quecha(chyba dobrze napisałem)Jest bardzo popularna we Francji,a egzemplarze które były noszone przez turystów widzianych prze zemnie wyglądały na dobrej jakości
    Może źle mnie zrozumiałeś - nie twierdzę że jakość sprzętu jest coraz gorsza, tylko jakość oferty, czyli coraz mniejszy wybór np dawniej były co najmniej dwa rodzaje sandałów, teraz jeden i to słabszy itd
    Pozdrav

  5. #35
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Campus i Alpinus w upadłości

    Latam obecnie drugi rok w butach Quechuy (forclaz 800) i muszę przyznać że to kawał solidnego buta z dobrym stosunkiem jakość/cena.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Campus Solina 2005
    Przez Kaja86 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-08-2005, 18:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •