Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

  1. #21
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Ale piękna awantura... No ale skoro powiedziało się "A"...

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Za subdomenę "forum.bieszczady.pl" nie płaci się dodatkowo ani złotówki. Silniki forum są w większości bezpłatne,
    To nie musi być prawda - zależy, kto jest właścicielem domeny, kto - subdomeny, i jak się ci dwaj dogadali. Jak jest w tym przypadku, pewności nie mam i niespecjalnie mnie to zajmuje, bo "mój udział w tym biznesie" jest zerowy, a "moja praca" na forum nic nikogo nie kosztuje. Ale prowadzę inne serwisy internetowe, jakieś pojęcie o sprawie mam i tylko dlatego w ogóle zabieram głos w (nie swojej) sprawie.

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    sam fakt istnienia forum w tej domenie daje lepsze pozycjonowanie domenie, niż jakiekolwiek inne zabiegi.
    Może i tak, ale... co z tego? Nie można chcieć więcej?

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Gdybym miał przy swoim interesie takie forum, dopłaciłbym dużo do tego, żeby tylko się ode mnie nie wyniosło. A może by tak ... Proponuję ogłoszenie corocznej składki na serwer, żeby nam nikt łaski nie robił, że u niego na "krzywy ryj" gościmy.
    Zupełnie teoretyzując: ja akurat, mając takie forum przy swoim biznesie, wolałbym jednak umieścić płatną reklamę, niż prosić użytkowników o zrzutę albo dokładać z własnej kieszeni. Ale rozumiem, że są różne biznesy i różne szkoły ich prowadzenia

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Facet oślepiający mnie kiedyś z tyłu, przez lusterko światłami drogowymi, na zwróconą na postoju uwagę odpowiedział: Możesz se pan przecież zasłonić lusterko:)
    Analogia jest tendencyjna Facet oślepiając złamał przepisy, właściciel umieszczając reklamy w swoim "cyrku" żadnych przepisów nie łamie.

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Forum bieszczadzkie nie jest już projektem, było nim w okresie projektowania
    Niestety, nie masz racji, słowo "projekt" ma znacznie szerszy zakres semantyczny Nie będę się przerzucał linkami, jak zechcesz, sam znajdziesz...

    Cytat Zamieszczone przez maciejka
    Marcowy, piszesz nie na temat. Czy mam się odnosić do absurdów tego świata?
    Maciejko, to był wstęp zmierzający do stwierdzenia, że to forum chroni nas jednak przed większością "absurdów tego świata", z wyjątkiem tego "absurdu", że że musi na siebie - w ten czy inny sposób - zarobić.

    Edit:

    Właśnie otworzyłem stronę ulubionego programu II Polskiego Radia i dostałem w pysk banerem Gdańska, a pop-up soczewek kontaktowych poprawił kopniakiem. A to przecież publiczna stacja, utrzymywana za moje pieniądze, na dodatek ze szlachetną muzyką klasyczną... Jak śmieli?!

    Edit 2:

    Wydzielam dyskusję do nowego wątku.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 14-12-2012 o 13:58

  2. #22
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Reklama na forum niezbyt mi przeszkadza ale jeśli będzie możliwość pominięcia tej reklamy poprzez płatność sms lub przelew to chętnie skorzystam z takiej opcji.

  3. #23
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Mam zainstalowane coś do blokowania wyskakujących okienek, więc reklama jaką widzę to zmieniające się obrazki w rogu -w niczym mi to nie przeszkadza.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #24
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    2) nie wydaje mi sie bym musial kogokolwiek pytac o to czy mam prawo umieszczac tutaj reklamy czy nie.
    Adminie Kochany !!!
    Z trzech trzykropek!k wzywany
    2) nie wydaje mi sie bym musiał kogokolwiek pytać o to czy mam prawo umieszczać tutaj reklamy czy nie.
    I słusznie ?
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 15-12-2012 o 00:03

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    I w czym jest problem? Że Admin po ładnych kilku latach dokładania do interesu stwierdził że wystarczy? Ciekawym jestem kto z Was byłby gotów przez tyle lat poświęcać własny czas i pieniądze. Pozdrawiam wszystkich a Darka w szczególności.

  6. #26
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    1. Czy mi się podoba reklama?
    2. Czy Darek miał prawo?
    3. Czy zmienić jej wygląd na mniej oczojebliwy?
    4. Czy należy myć ręce przed jedzeniem?

    Ad.1 Nie
    Ad. 2 Tak
    Ad. 3. Tak
    Ad. 4 Tak

    W sumie (statystycznie) jestem na "Tak"

  7. #27
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    W niczym mi nie przeszkadza reklama gdzieś na górze paska.
    Zdumiała mnie radykalność wypowiedzi. Trochę jak dyskusja naszych (?) polityków
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  8. #28
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    I w czym jest problem? Że Admin po ładnych kilku latach dokładania do interesu stwierdził że wystarczy? Ciekawym jestem kto z Was byłby gotów przez tyle lat poświęcać własny czas i pieniądze. Pozdrawiam wszystkich a Darka w szczególności.
    Tomkupu, nikt nie kwestionuje prawa właściciela forum do zamieszczenia tej dyskotekowo-siermiężnej reklamy, ale tak się jakoś składa, że forum to użytkownicy a nie admin i myślę, że oni jako je współtworzący mają prawo do wyrażenia swojej opinii, nawet jeśli będzie niezbyt pochlebna i całkiem nie po linii władzy.
    Co do finansowania forum, to ani Ty, ani ja, ani jak się okazało nawet Marcowy, nie wiemy jak to de facto wygląda, więc pozwól, że niektórzy mogą się nie przyłączyć do Ciebie w wyrażaniu żalu nad stanem finansów admina. Co innego poświęcony czas – tu na pewno należą się gorące podziękowania Darkowi jak również wszystkim piszącym na forum – bez czasu przez nich poświęconego na pisanie, obróbkę i wklejanie zdjęć itd., admin miałby święty spokój i nie musiałby nad nim pracować.
    Do tej pory czułem się tutaj jak „u siebie” i dlatego było to jedyne forum, na którym może niewiele, ale się udzielałem. Okazało się to być całkiem mylnym wrażeniem, gdyż ja i parę innych osób, dowiedzieliśmy się, że jeśli coś nam się nie podoba to możemy wyp...ć a nie żalić się i szlochać bo i tak Ojciec Admin Wszechmogący nie przytuli i nie pogłaszcze niewdzięcznych niegodziwców!
    Kończąc tą wypowiedź chciałbym również wszystkich pozdrowić, a Darka w szczególności, gdyż jasno zdaję sobie sprawę, że nawet jeśli sam nie zrezygnuję z łaskawie udzielonego mi miejsca na forum, to zawsze i bez zbędnych wyjaśnień mogę zostać przez właściciela zbanowany.
    Ostatnio edytowane przez sir Bazyl ; 15-12-2012 o 09:47
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Wielkie "halo" o nic.

    O nic, bo tego typu reklamy są wszędobylskie.

    Nie sądzę, by ktokolwiek ze zbulwersowanych porzucał czytanie bezpłatnych internetowych wydań wszelkiej maści periodyków, choć tam reklamy są non-stop.

    Nie sądzę, by przestał kupować nawet gazety, czasopisma, czy abonament telewizji kablowej, choć nie ma kanału prawie ani jednego, który by reklamami się nie wspierał.

    Zamieszczenie banneru reklamowego na forum internetowym, choćby to było bieszczadzkie, nie jest obesraniem jakiegoś sacrum, a co najwyżej niedogodnością, czy nieco irytującym elementem, na który nie trzeba wcale patrzeć. Ja go widzę jedynie po kliknięciu na nowy wątek, czy przy otwarciu forum. Wyskakujące okienka można blokować, tak samo jak na innych stronach.
    No i nie widzę różnicy między reklamą proszku, a reklamą własnego "portalu górskiego".

    Trzeba moim zdaniem zrozumieć, że ktoś, kto to forum technicznie podtrzymuje, nie chce ponosić kosztów, a nawet jeśli zechce parę groszy w zamian za swój czas zarobić, to też grzechu nie popełnia.

    Wprowadzenie choćby drobnej opłaty spowoduje ograniczenie liczby użytkowników o dobre 2/3, a może i nawet zostanie kilku piszących. I to bynajmniej nie chodzi o kilka PLN rocznie, a sam fakt wnoszenia opłaty.

    Zaczną pisać na kolejnym forum, które ... opustoszeje po wprowadzeniu opłaty, bo użytkownicy nie chcieli widzieć jednego banneru ...

    Dajcie spokój, są rzeczy znacznie bardziej wkurzające. Strzelacie do muchy z Grubej Berty.

  10. #30
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Wielkie "halo" o nic.
    "Halo" takie maciupkie, chyba że Ty widzisz je wielkim?
    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    O nic, bo tego typu reklamy są wszędobylskie.
    Nie prawda, myślę że jesteś sam w stanie odnaleźć w ciągu paru chwil kilka for górskich/turystycznych, na których reklam nie ma.
    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Nie sądzę, by ktokolwiek ze zbulwersowanych porzucał czytanie bezpłatnych internetowych wydań wszelkiej maści periodyków, choć tam reklamy są non-stop.

    Nie sądzę, by przestał kupować nawet gazety, czasopisma, czy abonament telewizji kablowej, choć nie ma kanału prawie ani jednego, który by reklamami się nie wspierał.
    Nie znając innych użytkowników bardzo łatwo "nie sądzisz". Ale wątek nie o tym kto ma telewizor a kto gazet nie czyta.

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Trzeba moim zdaniem zrozumieć, że ktoś, kto to forum technicznie podtrzymuje, nie chce ponosić kosztów, a nawet jeśli zechce parę groszy w zamian za swój czas zarobić, to też grzechu nie popełnia.
    Oczywiście, że to da się zrozumieć. A czy można zrozumieć, że komuś się forma/wygląd reklamy nie podoba jak również forma i treść wypowiedzi innych uczestników forum (np. mi się fragment mojej poprzedniej już nie podoba ale nie mogę zmienić) oraz admina?

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Dajcie spokój, ....
    Tu są sami niespotykanie spokojni ludzie
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Reklama TPSA z bieszczadkim "elementem"
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 10:02
  2. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 15:56
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  4. reklama sekowca zapraszamy
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-05-2003, 23:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •