Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

  1. #41
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    hallo,

    http://www.largeformatphotography.info/forum/forum.php?

    podrozdział.... LF Forums -Business-
    to odnośnie gromadzenia "zapasów"na utrzymanie strony forum...czysto i legalnie....(ale przeczuwam ,że na Bieszczadzkim forum zupełnie nie o to chodzi :) )

    a poza tym ... , "nakładka"na stronie jakby znajoma i ...nic się nie porusza i... nie suszy stóp :)
    naturalność tego forum jakoś mnie ujmuje,za każdym razem jak się loguję !

    i to nie jest żaden panegiryk :)
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    heh, nic nie powiem.... swego czasu modzi do mnie pisali, że hoho, a konkretów jak nie było tak nie ma :) Spoko, fajno ze jest. Będzie mrygać, będzie wyskakiwać, będzie kolorowo.

    Kwestia utrzymania forum to jakiś absurd:) Może w czasach kiedy forum powstawało (dlaczego nikt, podążając za trendami, nie zrobił "urodzin forum"?), kwestia utrzymania serwera była istotna... ale teraz? Niemalże nieograniczona liczba baz danych, GIGAntyczna pojemność serwerów, do tego nielimitowany transfer to standard juz nie dla klasy "de luxe" ale dla całkiem przeciętnych ofert hstingowych. Reklama to dźwignia handlu (a więc zysku) a nie sztuka samą sobie :) Ciach.

    Aby to uregulować, znormalizować, ucywilizować- można by pokusić się o HYDEPARK, ale czy zieloni do tego dojrzeli, czy są jeszcze żółci w tym temacie?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #43
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Statyczny banner juz sie robi. Podmienie banner jak tylko bedzie gotowy.
    15.12. 2012...
    może coś przegapiłem
    :)


    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    doceniam konstruktywna krytyke.
    Konstruktywizm podobno wywodzi się z Rosji..., a tam stosunek do upływającego czasu jest ...i był ...powiedzmy ambiwalentny
    :)
    Cenię sobie ten kierunek ,może raczej bliższy odłam mający swoje żródła w Bauhausie. Toteż forma "migającego " banera jest dla mnie tak mało ...konstruktywna.
    :)

    pozdrawiam
    sługa uniżony
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  4. #44
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Tomciu, strasznie jesteś niecierpliwy – dopiero miesiąc minął! Ja nawet już sobie wytłumaczyłem do czego toto służy (oprócz denerwowania forumowiczów oczywiście ). I wymyśliłem, uwaga, że to służy do zarabiania pieniędzy . I tak sobie pomyślałem , że może to i dobrze, bo jak do tej pory utrzymywanie miejsca na serwerze spoczywało na barkach Darka a moderatorzy chcieli swój czas i energię przy robieniu porządków na forum mitrężyć za darmochę (takie społeczne działanie na forum, że tak to ujmę, o profilu non-profit), to pewnie teraz skoro służy ono zarabianiu forsy to im też co nieco skapnie, przecież niemożliwe jest żeby w tej regule pracowali za frajer Miesiąc minął, więc już pewnie coś na konta wpłynęło i nie ma co zazdrościć! Z moich obserwacji wynika, że robota to niewdzięczna, albo się ktoś oburza, że za dużo wycięte, albo że za mało, albo że tamtemu to tak a temu to inaczej, itd., itp. Ufam, że na pewno nikt z nich frajerów nie robi i nie interesuje mnie ile zgarnęli za ten miesiąc ale tak technicznie chciałbym się dowiedzieć, czy kasa jest rozdzielana za ilość usuniętych postów czy wręcz odwrotnie. Troszkę chyba musi być ten podział zysków trudny, myślę i myślę i jakoś nie mogę dojść do wzoru jaki można tu zastosować, no bo przecież jak będzie więcej jatek to ruch na forum większy ale zniechęcić wtedy mogą się ci, co wolą o Bieszczadach rozmawiać a samo dojo na długo chyba nie wystarczy. Twardy orzech do zgryzienia. W pierwszy wtorek lutego, na comiesięcznym spotkaniu rzeszowskim pociągnę zielonych troszkę za języki i może się dowiem jak to zostało rozwiązane.
    A baner jak mi się nie podobał tak mi się nie podoba!
    A w balona ludzi robić nie wypada, nawet jeśli to tylko forumowicze...
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #45
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Oj oj :) Dni liczy...

    Tak sie sklada ze na sobote zaplanowalem sobie czas by sie tym banerem zajac.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  6. #46
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Oj ! pojawiło się coś banerowego , coś co nie skacze po oczach. I dzięki temu widać to

  7. #47
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    hallo;

    Cieszę się i dziękuję (za siebie ).
    Obawiałem się ,że forum zostało tylko zbanerowane , nie zbalonowane (to za sir Bazylem).
    :)
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    czy kasa jest rozdzielana za ilość usuniętych postów czy wręcz odwrotnie....
    Hah, jeszcze modzi zatęsknią za Lucyną : - )

    Nieśmiało poruszyłem temat działu Hyde-Park, czy znów nastanie milczenie, którego kresem będzie oburzenie moim spamem, czy może uda się to po ludzku rozwiązać?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Reklama TPSA z bieszczadkim "elementem"
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 10:02
  2. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 15:56
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  4. reklama sekowca zapraszamy
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-05-2003, 23:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •