Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Nie wchodząc w dyskusje o słuszności i podstawach do zamieszczania reklam, podpowiadam osobom, którym bardzo one przeszkadzają - jeśli używasz Firefoxa (tej przeglądarki z liskiem), zainstaluj dodatek do blokowania reklam - https://addons.mozilla.org/pl/firefo.../adblock-plus/ < wystarczy kliknąć guziczek Zainstaluj, zrobi się samo. U mnie działa, żadnych reklam nie mam.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    ... Czy ktoś z Was dołożył kiedykolwiek złotówkę do tego? To dlaczego właściciel ma do tego dokładać? ...
    Człowieku , o czym Ty piszesz ??? paranoja..co raz bardziej jestem przekonany o nie otwieraniu tego forum ,nie mówiąc już o jakimkolwiek tu pisaniu.Nie będe dokładał ..nabijania licznika.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #13
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    1) TAK na forum pojawila sie reklama. Jedna w topie strony. Flash. Flash jest glownie uzywany do tego by w nim tworzyc reklamy.
    2) nie wydaje mi sie bym musial kogokolwiek pytac o to czy mam prawo umieszczac tutaj reklamy czy nie.
    3) sa dwa wyjscia: zaakceptowac ten baner i przejsc nad nim do porzadku dziennego ALBO zwinac zabawki i udac sie gdzies indziej. Bedzie mi przykro jesli ktokolwiek wybierze to drugie rozwiazanie ale jak wielokrotnie wspominalem przy innych okazjach - mamy wyboru i JEST wybor.
    4) banner nie reklamuje tresci niezgodnych z prawem, obrazliwych, naruszajacych czyjes dobra osobiste. Reklamuje strone "matke" ktora zarabia na serwer, domene itd. Wiele for oglasza zbiorki z ktorych sie potem utrzymuje. Tak swietoszki - FORSA sie tutaj tez liczy. Po ponad 10 latach oplacania wszystkiego z mojej kieszeni postanowilem to zmienic. Ponownie - nie wydaje mi sie bym musial sie tlumaczyc z tego ze sprzedalem domene, za ile, czy wystarczylo to na utrzymanie czegokolwiek itd.
    5) jak wspomniala mamcia_dwa_chmiele - dla osob ktore czuja sie atakowane przez banner, czy w inny sposob narusza on ich spokoj ducha jest bardzo proste rozwiazanie. 2 kliki i banera nie ma. Przy okazji nie bedzie ich tez np.: na portalach. Benefit podwojny.

    Mysle ze wyjasnilem wszystko. Cos pominalem?
    Ostatnio edytowane przez admin ; 13-12-2012 o 22:24
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Mysle ze wyjasnilem wszystko. Cos pominalem?
    Adminie, wydaje mi się, że wyraziłeś się jasno i wprost.
    Ale i Ty prześpij swoją wypowiedź;-)

    Coś tak czuję, że zawisło nad nami fatum 12/13 grudnia 1981 roku.
    Jestem pokoleniem stanu wojennego, z pamięcią tej ostrej zimy, czołgów na ulicach, niepokoju, buntu i całych tych lat konspiracji - życiowo wiecznej walki;-)
    Spokoju, spokoju nam trzeba...:-)
    Ostatnio edytowane przez maciejka ; 13-12-2012 o 23:07

  5. #15
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    To fakt, i mnie potrzeba spokoju.

    PS Już coś miałem napisane, ale się powstrzymam.
    Czterech panów B.

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Tak swietoszki - FORSA sie tutaj tez liczy. Po ponad 10 latach oplacania wszystkiego z mojej kieszeni postanowilem to zmienic. Ponownie - nie wydaje mi sie bym musial sie tlumaczyc z tego ze sprzedalem domene, za ile, czy wystarczylo to na utrzymanie czegokolwiek itd.
    Mysle ze wyjasnilem wszystko. Cos pominalem?
    Tak. Pominąłeś dobry smak i kulturę.
    Pozdrawiam

  7. #17
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Tak. Pominąłeś dobry smak i kulturę.
    Pozdrawiam
    Mozliwe i przepraszam jesli kogokolwiek urazila moja wypowiedz. Z natury jestem prostolinijny... co czasem obraca sie przeciw mnie.

    Nie zmienia to faktu ze mnie osobiscie uraza atak ktory niektorzy userzy prowadza w tym watku. Kazdy ma swoje racje, reklam nikt nie lubi (ja tez nie).
    Zamieszczajac ten banner wcale nie bylem z tego faktu szczesliwy ale znowu - rzeczywistosc jaka jest kazdy widzi.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #18
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    MASAKRA.

    ...ta jakaś specyficzna drażliwość pryncypałów i "złote rady" dla pospólstwa.

    Dziękuje.

    Papierosy też są szkodliwe dla zdrowia i należy maluczkim o tym wspomnieć na każdym opakowaniu ,gdyż,przecież o tym nie wiedzą !

    Dziękuje.

    Jako prostak i świętoszek (ale nie prostolinijny) lubię jak mnie chwalą i posiadam jakąś informację(np:...meteorologiczną ).
    Toteż cech" lepiących pierogi inaczej" zapisał mnie na inne forumy towarzyskie.
    Tam( np:żeglarskie) są utrzymywane z kasy YCPolska (coroczne składki klubowe) ;
    na innych sponsor utrzymuje serwer,plus silniki -na swojej domenie(też chciałbym tak!).
    To są tylko jakieś rozwiązania .Na pewno jest ich więcej.
    Różnica pomiędzy bieszczadzkim a wyżej wymienionymi polega na tym ,że istnieje tam ...szacunek .
    Tzw: respect ( z ang. i z franc.).
    Pomiędzy ...majtkiem a majtkiem
    majtkiem a ...kontradmirałem.
    Taka gawiedź.

    Co do kultury się nie wypowiadam bom niekulturalny.
    Coś pominąłem?
    (sługa uniżony to pisze,a będąc niekształcony lubię powtarzać słowa kształconych i uprzywilejowanych :))

    PS.
    Rozumiem cierpienia admina co do umieszczenia reklamy...coby ulżyć w bólu chętnie ...przytrzymam go za rękę (oczywiście tą z pierścieniem prokonsula na palcu :) )
    ale..
    Jakość i forma tej reklamy... ,twórcy(serdecznie pozdrawiam ) powinni być karani chłostą -w każdy piątkowy wieczór ,na dziedzińcu stolicy województwa, tak,dla odmiany co tydzień innego.
    To jakaś promocja super środka dezynfekującego stopy!!!
    Strzał samobójczy.

    sługa uniżony PIERRE'ogowy
    Pierogarnia nieczynna.
    Serwer ...się biedak zatruł...te pierogi z grzybami.

    MASAKRA.




    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Reklama jako taka mi nie przeszkadza, bo wiem że jest koniecznością. Trudno aby ktoś z własnej kieszeni dokładał przez kilka lat do utrzymania forum.

    Przeszkadza mi jej forma i to miganie, które męczy wzrok. Nie da się tego zrobić jakoś inaczej - bardziej stacjonarnie ?
    Np. na każdej podstronie inny (stacjonarny) obrazek.

    Adbloka i innych blokad nie lubię stosować, gdyż czasem (na niektórych stronach) wyskakujące okienka są potrzebne.

  10. #20
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    2) nie wydaje mi sie bym musial kogokolwiek pytac o to czy mam prawo umieszczac tutaj reklamy czy nie.
    Przespałem się. I złagodniałem. Rzeczywiście, masz prawo. Gazda też ma prawo zrobić kupę na skraju swojej łąki, bo to jego łąka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Reklama TPSA z bieszczadkim "elementem"
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 10:02
  2. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 15:56
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  4. reklama sekowca zapraszamy
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-05-2003, 23:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •