Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Reklama w nagłówku forum [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Witam!

    Forum jest ustrojstwem jak donoszą użytkownicy skomplikowanym dlatego postanowiłem zamieścić kilka informacji, które mogą pomóc w razie problemów.
    To ja się pytam Adminie, czy jest już tak źle, że musimy zamieszczać reklamy?
    „Oni leżą w swych domach i historia każdego z nich mogłaby się potoczyć w dowolną stronę, gdyby nie los, który mieszka z nimi pod jednym dachem, trzyma w zanadrzu pewną liczbę możliwości, ale nigdy nie przekroczy samego siebie (...)”
    A. Stasiuk „Dukla”

  2. #2
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
    To ja się pytam Adminie, czy jest już tak źle, że musimy zamieszczać reklamy?
    Do pytania się dołączam i obrazek załączam.
    Żeby to chociaż był jeden, spokojny banerek, zmieniający się przy otwieraniu kolejnych podstron, może dałoby się przeżyć.
    A tutaj PASKUDNE flashowe banerki zmieniają się co parę sekund, waląc czytelnika po oczach bez umiaru.
    Co by trzeba uczynić, żeby to wywalić? Komu zapłacić, ile i dlaczego tak dużo:)


  3. #3
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Fakt, kaszana! Myślałem, że to jakaś pomyłka, a tu od kilku dni takie buty!...hmmm...może to dlatego taka posucha i nowych postów jak na lekarstwo?

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Fakt, kaszana! Myślałem, że to jakaś pomyłka (...)
    Taa, dekoracja na święta czy rózga od Św. Mikołaja...;-)

    Jak wczoraj zobaczyłam te kolorowe, latające banery, to rzeczywiście krew mi się zagotowała - tak po prostu reaguję na reklamy. Czemu od razu dałam wyraz. Ale przespałam się, emocje opadły, sprawę przemyślałam. Dalej mi się to nie podoba, ale wytłumaczyłam sobie tak: jestem gościem, Admin gospodarzem, skoro gospodarz tak zrobił, to miał swoje powody i nic mi do tego.
    Podobało mi się, że nasze forum jest wolne od reklam, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością...Dlatego upodobałam sobie to miejsce do rozmów bieszczadzkich i innych spotkań.
    Cóż, małe rozczarowanie;-)
    Jeśli musi być z reklamami, to może przynajmniej da się zmienić formę prezentacji. Tak jak napisał Wojtek, niech chociaż nie bije po oczach, może jakaś bardziej statyczna, spokojniejsza postać?

    Ps. Wczoraj z tych nerwów to pierwszy lepszy wątek techniczny wybrałam hihi;-)
    Ostatnio edytowane przez maciejka ; 13-12-2012 o 20:20

  5. #5
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
    ... Ale przespałam się, emocje opadły, sprawę przemyślałam. Dalej mi się to nie podoba, ale wytłumaczyłam sobie tak: jestem gościem, Admin gospodarzem, skoro gospodarz tak zrobił, to miał swoje powody i nic mi do tego.
    A ja myślę, że coś Ci do tego
    Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze.
    Właścicielem domeny "bieszczady.info.pl" jest Agencja Interaktywna Bieszczady Mirosław Leszczyński,Plac Konstytucji 3 Maja 7,38-600 Lesko. Ja myślę, ze sam fakt istnienia forum w tej domenie wystarczająco nabija jej liczniki popularności. I umieszczanie na forum tej paskudy jest próbą zjedzenia dwa razy tej samej bułki. A to bywa czasem niesmaczne i może nie wyjść na zdrowie. Nie wiem, kto to jest Mirosław Leszczyński i czy tutaj bywa. Nie wiem, czy "admin" ma tu coś do gadania, czy tylko tu "sprząta". Jeśli zrobił to z własnej woli, to nieładnie zrobił. Spróbuję się przespać z tematem i ja, może mi się przyśni inne, bardziej tolerancyjne spojrzenie...

  6. #6
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Łomatko... Ludzie... Na każdym innym forum musicie podawać komplet swoich danych osobowych i wyrażać zgodę na przesyłanie wiadomości reklamowych. Czy z tego forum dostajecie jakiś spam do skrzynek mailowych? A może ktoś Wam każe klikać w jakieś debilne linki? Czy podawać PESEL i numer buta?

    Forum bieszczadzkie - jak każdy projekt internetowy - musi zarobić przynajmniej na koszty utrzymania, czyli na opłaty za domenę, silnik i serwer. Czy ktoś z Was dołożył kiedykolwiek złotówkę do tego? To dlaczego właściciel ma do tego dokładać?

    Co do wyskakujących reklam - wystarczy włączyć odpowiednią opcję w przeglądarce, żadne reklamy nie będą atakować

  7. #7
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Forum bieszczadzkie - jak każdy projekt internetowy - musi zarobić przynajmniej na koszty utrzymania, czyli na opłaty za domenę, silnik i serwer. Czy ktoś z Was dołożył kiedykolwiek złotówkę do tego? To dlaczego właściciel ma do tego dokładać?
    Za subdomenę "forum.bieszczady.pl" nie płaci się dodatkowo ani złotówki. Silniki forum są w większości bezpłatne, niewątpliwie kosztuje ich utrzymanie, czyli Twoja praca. Nie wiem, jakie jest Twój udział w tym biznesie oraz stosunki własnościowe. Jak wspomniałem powyżej, sam fakt istnienia forum w tej domenie daje lepsze pozycjonowanie domenie, niż jakiekolwiek inne zabiegi. Gdybym miał przy swoim interesie takie forum, dopłaciłbym dużo do tego, żeby tylko się ode mnie nie wyniosło.
    A może by tak ... Proponuję ogłoszenie corocznej składki na serwer, żeby nam nikt łaski nie robił, że u niego na "krzywy ryj" gościmy.
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Co do wyskakujących reklam - wystarczy włączyć odpowiednią opcję w przeglądarce, żadne reklamy nie będą atakować
    Facet oślepiający mnie kiedyś z tyłu, przez lusterko światłami drogowymi, na zwróconą na postoju uwagę odpowiedział: Możesz se pan przecież zasłonić lusterko:)

    PS. Forum bieszczadzkie nie jest już projektem, było nim w okresie projektowania

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    to dlaczego nie ma reklamy tu http://bieszczadzkieforum.pl/ pomimo szumnej informacji że jest to forum największych portali bieszczadzkich?

    nie rankinguje się strony w taki sposób...
    zaglądałem na to forum bo jest bez reklam.
    teraz zaczynam się wachac czy aby nie zlikwidowac tej strony z paska ulubionych.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Łomatko... Ludzie... Na każdym innym forum musicie podawać komplet swoich danych osobowych i wyrażać zgodę na przesyłanie wiadomości reklamowych. Czy z tego forum dostajecie jakiś spam do skrzynek mailowych? A może ktoś Wam każe klikać w jakieś debilne linki? Czy podawać PESEL i numer buta? :roll:
    Marcowy, piszesz nie na temat.
    Czy mam się odnosić do absurdów tego świata?
    Nie jestem na NK, FB czy innych forach. Nie wiem jakie panują tam zwyczaje, że trzeba podawać PESEL, numer buta, klikać w debilne linki, dostawać spam i wiadomości reklamowe. Cóż, zapewne innym to odpowiada, skoro w to wchodzą.
    Owszem, rejestrując się na forum musiałam podać swoje dane osobowe, wystarczające do identyfikacji mojej osoby. Trudno, rozumiem, że wchodząc w jakąś społeczność nie można pozostać całkiem anonimowym; zakładam, że dla wspólnego bezpieczeństwa...(?)

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Forum bieszczadzkie - jak każdy projekt internetowy - musi zarobić przynajmniej na koszty utrzymania, czyli na opłaty za domenę, silnik i serwer. Czy ktoś z Was dołożył kiedykolwiek złotówkę do tego? To dlaczego właściciel ma do tego dokładać?
    Nie znam kulisów forum i nie muszę znać. Nikt mi o kosztach i opłatach uczestniczenia w forum nie informował. Podpisałam jedynie regulamin i muszę go przestrzegać bez kręcenia nosem. W tym godzić się na moderację postów bez możliwości choćby moderowania własnych słów (mam zdaje się 30 min. na edycję).
    Mówię co jest plusem tego miejsca i co mi wadzi.
    A swoją drogą, wydaje mi się, że zapewniamy popularność stronie, ściągmy ludzi w Bieszczady. Wszyscy na tym korzystają.
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Co do wyskakujących reklam - wystarczy włączyć odpowiednią opcję w przeglądarce, żadne reklamy nie będą atakować :-)
    Czy mówisz o opcji "blokuj wyskakujące okienka", która zamyka również drogę do interesujących linków? Będę wdzięczna za wyłączny sposób zablokowania forumowej reklamy:-)

  10. #10
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Podstawowa pomoc w razie problemów

    Mi też się taka migająca dyskotekowa forma reklamy bardzo nie podoba, oj bardzo. Jeśli już musi być to nie można tego zrobić tak jak było kiedyś? Jakiś spokojny baner? Zajrzałem na trzy inne górskie fora i nic tam nie mryga i nie straszy. Na jedno szybko się zarejestrowałem i absolutnie nie wymagano ode mnie kompletu danych osobowych i wyrażenia zgody na przesyłanie wiadomości reklamowych. Absolutnie się nie znam na tym ile kosztuje i kto płaci za utrzymanie forum a kto zarabia na całym portalu, ale pamiętam, że kasę ze sprzedaży tej domeny ktoś kiedyś zgarnął i chyba nie była mała skoro skłóciła kilku wcześniej współdziałających właścicieli internetowych portali, więc na pewno koszty utrzymania forum się zwróciły z nawiązką.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Reklama TPSA z bieszczadkim "elementem"
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 10:02
  2. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 15:56
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  4. reklama sekowca zapraszamy
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-05-2003, 23:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •