Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: "Ten domek był całym naszym życiem"

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    właśnie jestem po krótkiej rozmowie z Henrim . Jest załamany totalnie, co w tej paskudnej sytuacji nie jest dziwne. Nawet nie wie, czy jest sens wracać tam i zaczynać od początku.

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    Jest sens, zawsze jest. Ja się chętnie do zrzuty przyłączę.... obrzydliwie niefajnie, mam nadzieję, że Milicja nie zamiecie tego pod dywan...
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  3. #23
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    http://art.bieszczady.pl/
    latem nabyłem konika, śliczności
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    dobry pomysł, tak można Ich wspomóc !
    można ten link wklejać dalej, przekazywać dalej...wyroby są niebanalne, dobre na prezent. zapewne b.ucieszą Berenikę , że ktoś chce tych wyrobów.
    Ostatnio edytowane przez tomas pablo ; 29-12-2012 o 12:25

  5. #25
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    Dziwne to trochę. Zdarzało mi się rozmawiać z wieloma tubylcami na temat Henry'ego i zawsze była ta sama ocena: Był lubiany za życzliwość i chęć pomocy innym. Chwalili go również jako fachowca, który lubił solidną robotę.
    Sam raz jeden miałem okazję z nim porozmawiać i pozostało wspomnienie bezpośredniości, jednym słowem - fajny facet.
    Dziwne to trochę ? no bo jak fajny to skąd mógł mieć wrogów ?
    Inna kwestia to lokowanie się w Hulskiem. Osobiście nie popieram takich działań , gdy komuś spodoba się jakieś miejsce i postanawia że będzie tam mieszkał. Gdyby każdy chciał to realizować to cała dolina Sanu począwszy od Dźwiniacza, przez Połonińskie, Ruskie, Tworylczyk ...itd ozdobiona by była kolejnymi tipi, lub "wozami Drzymały"
    Tak sobie myślę , że jeśli mnie się to nie podoba to może się trafić jakiś nawiedzony idealista który pod jakimś hasłem ekologicznym będzie tępił wszelkie oznaki cywilizacji.
    Jeśli w naszej polskiej rzeczywistości fakty są takie że, ktoś do kogoś strzela w imię odmiennych poglądów politycznych, albo chce zniszczyć największą relikwie bo nie pasuje jego poglądom, to cóż dopiero spalić kogoś ...
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 29-12-2012 o 14:22 Powód: przecinek

  6. #26
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    O ile mi wiadomo w okolicach Tworylczyka, Dźwiniacza nie ma ziemi na sprzedaż. Więc możesz spać spokojnie. Hulskie, to chyba kilkaset hektarów w prywatnych rękach. Kupione kiedyś za koszmarne pieniądze. Interes nie wypalił, bo teren nie jest przeznaczony na zabudowę. Wyjątkiem jest istniejąca zabudowa. Henri odkupił część i budował się na własnej ziemi. Kiedyś snuł plany budowy osiedla ekologicznego. Nie wypaliło z tych samych powodów. Myślę, że jego siedlisko mieści się w granicach rozsądnej budowy i nie powoduje "tłoku" w Hulskiem. Ale ktoś (zbrodniarz) uważał inaczej.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    długo się zastanawiałem nad upublicznieniem listu od Henriego ..... jakieś względy zaważyły . Tekst jest po moich modyfikacjach , pisownia oryginalna
    "....wiesz co, dopóki P. mieszka...żadna odbudowa nie ma sensu.No co, raz podpalił, drugi raz podpalił to trzeci raz też podpali.....Jedyna pomóc w tej chwili byłby go wyrzucić z H. A jeśli się nie da to my musimy się stamtąd wyprowadzić. W policji nie wierzę, skoro pierwszym razem nawet nie ubezpieczyli odciski palce z kanistrów, który brali ze sobą.
    Dowiedziałem się o tym z drugiego artykułu gazetę wyborczej.
    Po prostu czuję wielką pustkę i smutek w sobie.
    Jeśli chcecie nam finansowo pomagać na nowe start to w sumie możemy się zgodzić.Na pewno nie będzie łatwo.Ale nie mogę obiecywać , że będziemy odbudowywać dom i cze będziemy mieszkać w Bieszczadach, na Mazurach czy w Pirenejach. ....
    Bardzo kocham moją dolinę Hulskie . I jeśli o tym wszystkim myślę, to mi się po prostu serce kroił
    Pozdrawiam
    Henri "

  8. #28

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    Widać, że razem z Henrym wydaliście już wyrok.Aż strach myśleć kiedy przystąpicie do egzekucji.W tym wypadku nikt nie będzie miał wątpliwości
    kto jej dokona.Przygotowaliście już wóz z gnojem, żeby P.wywieść z Hulskiego ? Henry, może gdyby gazeta nie napisała to nie wiedziałbyś do tej pory
    o wcześniejszej próbie podpalenia!! Zdecydowanie polecam Pireneje!!!.
    Jeśli kwestia wozu z gnojem jest niezrozumiała - odsyłam do W.Reymonta.
    Ostatnio edytowane przez stiopa ; 29-12-2012 o 21:55

  9. #29
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    Cytat Zamieszczone przez stiopa Zobacz posta
    Widać, że razem z Henrym wydaliście już wyrok.Aż strach myśleć kiedy przystąpicie do egzekucji.W tym wypadku nikt nie będzie miał wątpliwości
    kto jej dokona.Przygotowaliście już wóz z gnojem, żeby P.wywieść z Hulskiego ? Henry, może gdyby gazeta nie napisała to nie wiedziałbyś do tej pory
    o wcześniejszej próbie podpalenia!! Zdecydowanie polecam Pireneje!!!.
    Jeśli kwestia wozu z gnojem jest niezrozumiała - odsyłam do W.Reymonta.
    Pisać każdy może, trochę lepiej lub gorzej, a dla niektórych "pisarzy" wóz już czeka.

  10. #30

    Domyślnie Odp: "Ten domek był całym naszym życiem"

    Może się załapiesz.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "Frontalny atak na polską młodzież" ...a kiedyś było inaczej?
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-03-2011, 21:49
  2. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  4. Watek historyczny w relacji Fiaa "Też byłem w Bieszczadach tego lata"
    Przez Stały Bywalec w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-09-2007, 15:20
  5. Byl ktos "przed chwila" pod namiotem?
    Przez krysp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-09-2005, 20:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •