Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Rocznica ślubu

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Rocznica ślubu


    Rocznica ślubu

    Początek października 2012r. zapowiadał piękną, polską, złotą jesień. W TVP mówią o niepokojachspołecznych, czyli zaczyna się jakiś ruch w narodzie i jak śpiewał Ś.P. JacekKaczmarski trzeba jechać w Bieszczady. Dwunastego października wypadała (38!) rocznica naszegoślubu i spędzenie tego dnia w Bieszczadzie skłoniło mnie i moją Bożenkę do wyjazdu. Siedem godzin jazdy imeldujemy się w Wołkowyi. Szybki rozładunek, śniadanie i po godzinie jesteśmyna parkingu z którego szlak prowadzi do Łopienki. Ostatnio byliśmy tu wiosnąkiedy świeżą zielenią pokrywały się stoki a teraz odcienie brązu i złotazaczynają dominować. Szum potoku, dymiące retorty, odgłos prowadzonej zrywki i smak jabłka zŁopieńskiej jabłonki to najpiękniejszy prezent na naszą rocznicę ślubu jakiotrzymaliśmy od Bieszczadów. Byliśmy sami ale miałem takie odczucie jakby ktośnas obserwował, jakby ktoś towarzyszył naszej wędrówce. Takie odczucia mamkiedy wędruję dolinami w których kiedyś tętniło życie(może to duchy przeszłości).Krótka , szczera modlitwa w łopieńskiej cerkwi i powrót na parking z któregojedziemy odwiedzić Rysia w Cisnej. Cisna jak Cisna, na parkingu troje”tubylców”(bardzo zmęczonych życiem) próbuje sprzedać duże, piękne prawdziwki itrochę innych grzybów których nazwy nie znam. Turystów jest mało,prawdopodobnie są na szlakach i dopiero wieczorem odwiedzą puste jeszcze bary.A Rysio, otworzył swoją galerię, porozmawialiśmy trochę o Bieszczadzie,dokupiłem kolejny egzemplarz do mojejbieszczadzkiej biblioteczki , pamiątkowe zdjęcie i tyle. Jedziemy do Wołkowyi uczcić naszą rocznicę. Tylko we dwoje,-kolacja, dobra wódeczka, dobre wspomnienia i życzenia by jak najdłużej wracaćtu w Bieszczady, w krainę która na stałe zagościła w moim sercu.



    A jak upłynęła sobota trzynastego października już niebawem.

    Wojtek z…

  2. #2
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Rocznica ślubu

    czekam niecierpliwie, hej :)
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Rocznica ślubu

    Wojtek ! Na zdjęciu wyglądasz na młodego rapera i tak Cię dotąd odbierałem a tu 38 rocznica ślubu, rety, gratulacje ! Pażdziernik w Bieszczadach to jest to, a z duchami to ja mam podobnie, też czuję się obserwowany.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Rocznica ślubu

    Dziękuję Ci Partyzancie za miłe słowa i gratulacje. Zdjęcie o którym mówisz było zrobione w sobotę 13.10.2012r.podczas wędrówki na Tarnicę.
    Już niedługo relacja z tej wyprawy.

    Pozdrawiam!

    Wojtek z...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rocznica ślubu-dzień po
    Przez Wojtek z Zielonki w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 21:07
  2. 10. rocznica !!!
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-09-2012, 12:54
  3. Dwudziesta rocznica katastrofy śmigłowca w Cisnej
    Przez joorg w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 17:35
  4. 440. rocznica zawarcia Unii LUbelskiej
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 20:08
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-01-2008, 19:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •