Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Cytat Zamieszczone przez Edzia Zobacz posta
    Jak się bardzo, bardzo chce to się pakuje i się wędruje Dla mnie każdy wypad jest przyjemnością, oderwaniem się od codzienności ale tylko tam w Bieszczadach zapominam o całym bożym świecie....
    Edziu!! Jak są zakwasy, dobre towarzystwo i piwo to każde górki są dobre żeby się zapomnieć...ja łażę od Izerskich po Bieszczady i wszędzie czuję się dobrze...a w Bieszczadach najlepiej

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Edziu!!! A musi być tydzień? O tydzień trudno.O weekend nie łatwo ale już się da.A z Twoich okolic to pewnie coś tyle samo km jak z moich w Bieszczady. Uwielbiam być tam z aparatem i co jakiś czas udaje się nam jakąś grupkę na wyjazd stworzyć.

  3. #23
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    dla chcącego nic trudnego. a człowiek wyśpi się po śmierci (lub w autobusach). przez ostatnie miesiące podróż często zajmowała mi w dwie strony 12 godzin (ciulowe autobusy) -pobyć jeden dzień (czasem nawet niecałą dobę) w Bieszczadach i wracać, tylko po to by poczuć przez chwilę zapach wiatru z połonin. możliwie najmniejszymi kosztami wedle zasady -jezeli chcesz często jezdzic trzeba oszczędzać. w pracy nawał roboty ale weekend musiał być w górach, więc zero wytchnienia non stop -wszystko można. zdarzało się jeździć nocnymi autobusami, do pracy przychodzić z plecakiem, spędzać nocki na dworcu w rzeszowie (by na 8 zdążyć do roboty gdyż niezdążyło się na ostatni autobus). ileś lat temu co 2-3 weekend jeździłam na mazury z krakowa (ale to z innych powodów ;p) więc też dziesiątki godzin spędziłam w pociągach. odpowiem krótko -to chyba jest zwyczajny nałóg ;p
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #24
    Awatar Edzia
    Na forum od
    01.2013
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Ja tam nie widzę problemu aby umówić się na weekend. Ja planuję jechać na troszkę dłużej i z przyjemnością spędzę z Wami te kilka dni i zostanę sobie dłużej, mam nadzieję że nie sama i znajdzie się też ktoś, kto będzie chciał spędzić tam troszkę więcej czasu.
    Pozdrawiam serdecznie

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Jimi ! Moje wyjazdy wyglądają tak jak piszesz.Są bardzo krótkie (dla mnie za krótkie) ale intensywne i niedospane.I cieszę się ,że one są.
    Bardzo poranne,prawie wyjścia na wschody słońca, wieczorne zejścia z gór często już po zachodzie słońca.I stwierdzam,że warto.

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    17. Na obszarze Bieszczadzkiego Parku Narodowego zabrania się:
    ...
    biwakowania, z wyjątkiem miejsc wyznaczonych przez dyrektora parku narodowego;
    ...więc będzie trudno legalnie przenocować na połoninie...a co do niedźwiedzia...jeżeli nie niedźwiedź to na pewno jakiś miły misio znajdzie się...i to nie jeden
    jakie misie - nie strasz ludzi :p myślisz że parkowi chodzą po nocach i szukają ludzi nocujących na górze?

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Nie straszę!! Zachęcam!!...to a propos miśków.
    A parkowi...co robią w nocy to ja nie wiem...ale chyba nie szwendają się po górkach...bo mnie jeszcze nie przyłapali

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar meg
    Na forum od
    05.2011
    Rodem z
    Rzeszów, Poland
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Nie straszę!! Zachęcam!!...to a propos miśków.
    A parkowi...co robią w nocy to ja nie wiem...ale chyba nie szwendają się po górkach...bo mnie jeszcze nie przyłapali
    no właśnie, kto normalny chodzi po nocach

  9. #29

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Edzia, no i byliście w maju z aparatami? można gdzieś w necie zobaczyć efekty Twoich działań? i jesienią też się wybierasz?

  10. #30
    jedynka
    Guest

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Aaach,
    ja od niedawna chodzę z aparatem i sobie początkuję fotograficznie, faktycznie opóźniam marsz jesli jestem w grupie
    nie wybieracie sie jeszcze w tym roku na zdjęcia :)?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wyprawa - szukam chętnych
    Przez sznurra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 15:47
  2. Szukam chętnych na zimowy wyjazd w Bieszczady
    Przez pavel7 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 12:36
  3. Zapraszam chętnych na wspólną wędrówkę
    Przez stasiuvino w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 18:48
  4. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 00:56
  5. Wyprawa w bieszczady- szukam chętnych
    Przez barty8 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-08-2004, 13:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •