Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

  1. #1
    Awatar Edzia
    Na forum od
    01.2013
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    12

    Domyślnie Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Wybieram się na tygodniowy, może 10 dniowy wyjazd w Bieszczady i szukamę towarzystwa do wspólnych wycieczek pieszych. Ponieważ łazikuję ze sprzętem fotograficznym i często się zatrzymuję nie może to być szybkie tempo. Jestem z Piotrkowa Tryb., i mogę zabrać do samochodu jeszcze 3 osoby. jestem kobietą, 40 lat lubię po zejściu ze szczytów usiąść i napić się dobrego piwa. Zakwaterowanie tylko w Wetlinie, bo jest to najlepsza baza wypadowa na większość tras. Jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie chciał połazić ze mną serdecznie zapraszam, nie jestem konfliktową osobą i na pewno się dogadamy:) Planowany termin koniec kwietnia początek maja oraz oczywiście jesień czyli październik.

  2. #2
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    A dlaczego nie okolice trzeciego weekendu maja? Będzie wtedy w Bieszczadzkie dużo osób z tego forum, wtedy bym się pisał.Zwłaszcza na to piwo po szlaku. I na jesień też, przełom września i października, ale ... nie Wetlina. Raczej druga strona tej połoniny

  3. #3
    Awatar Edzia
    Na forum od
    01.2013
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Jestem otwarta na wszelkie propozycje, liczą się zakwasy, piękne fotografie, dobre towarzystwo:))) i oczywiście dobre piwko. Więc jak są jakieś fajne pomysły jestem jak najbardziej zaaaaaa. Liczę na spotkanie z niedźwiedziem i przynajmniej jeden nocleg na połoninie:))) Pozdrawiam

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    17. Na obszarze Bieszczadzkiego Parku Narodowego zabrania się:
    ...
    biwakowania, z wyjątkiem miejsc wyznaczonych przez dyrektora parku narodowego;
    ...więc będzie trudno legalnie przenocować na połoninie...a co do niedźwiedzia...jeżeli nie niedźwiedź to na pewno jakiś miły misio znajdzie się...i to nie jeden
    Pozdrawiam i proponuję (za Piskalem)...3 weekend maja, okolice Zatwarnicy, Sękowca

  5. #5
    Awatar Edzia
    Na forum od
    01.2013
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Oczywiste, ale w schronisku można, wiemy wszyscy że warunki niezbyt ciekawe ale jedną nockę jakoś się przecież można przemęczyć. Nigdy nie zaliczyłam wschodu ani zachodu słońca ze szczytów a na to własnie liczę. Nie miałam na myśli dzikiego biwakowania:) A termin jak najbardziej do uzgodnienia....

  6. #6
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Cytat Zamieszczone przez Edzia Zobacz posta
    w schronisku (...)warunki niezbyt ciekawe
    Nooo, zależy w którym - w nowej Kolibie byś się zdziwiła :) Schroniska są także warte polecenia z tego powodu, że jeśli pojedziesz sama, to na pewno poznasz na miejscu jakąś fajną ekipę, do której będziesz mogła dołączyć. Powodzenia :)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Urok "Chatki..." polega chyba na tym, że warunki są takie jakie właśnie są...nocowałem tam ostatnio w...1983
    ...może dlatego ja, dla odmiany, nie pomyślałem o noclegu w schronisku
    Pozdrawiam

  8. #8
    Awatar Edzia
    Na forum od
    01.2013
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Wszystko ok:) tylko jak pisałam na wstępie moim celem jest wędrówka z aparatem, więc trudno mi będzie dołączyć do grupy, która idzie swoim tempem. Przecież nie będą się zatrzymywać i czekać aż rozłożę sprzęt, zrobię kilka ujęć i się zapakuję żeby iść dalej. Chodzi mi o grupę, która również lubi spojrzeć na świat przez obiektyw i zatrzymać chwilę w kadrze:) Dołączenie do przypadkowej grupy raczej więc odpada bo albo się trafią zapaleńcy z aparatami albo nie, sama wędrówki sobie jakoś nie wyobrażam, panicznie boję się węży:))))) A co do schronisk, masz rację....:) Każde ma swój osobisty urok:)
    Ostatnio edytowane przez Edzia ; 17-01-2013 o 12:44

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    A co ma wąż do tego? Jakieś odniesienie do Księgi Rodzaju?
    A fajna ekipa może być również (w skrajnym przypadku) jednoosobowa i też zapatrzona w świat przez obiektyw..
    Czego Ci życzę.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez creamcheese ; 17-01-2013 o 12:54

  10. #10
    Awatar Edzia
    Na forum od
    01.2013
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Szykuję tygodniową wyprawę w Bieszczady z aparatem i szukam chętnych.......

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    A co ma wąż do tego? Jakieś odniesienie do Księgi Rodzaju?
    A fajna ekipa może być również (w skrajnym przypadku) jednoosobowa i też zapatrzona w obiektyw..
    Czego Ci życzę.
    Pozdrawiam
    Ano ma, jak się wpada w panikę podczas nieoczekiwanego spotkania..... Generalnie nie mam fobii, znoszę wszelkiego rodzaju robactwo, pajączki i inne takie ale węże.... Poza tym są ludzie, którzy lubią mieć coś zaplanowane i ja własnie do nich należę.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 20-01-2013 o 20:21 Powód: Poprawiłem nieczytelne cytowanie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wyprawa - szukam chętnych
    Przez sznurra w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 16:47
  2. Szukam chętnych na zimowy wyjazd w Bieszczady
    Przez pavel7 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-02-2009, 13:36
  3. Zapraszam chętnych na wspólną wędrówkę
    Przez stasiuvino w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 19:48
  4. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 01:56
  5. Wyprawa w bieszczady- szukam chętnych
    Przez barty8 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-08-2004, 14:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •