Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Szczęśliwa trzynastka ! :)

  1. #11
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Cudne zdjęcie umieściłaś. Zainspirowało mnie do stworzenia plakatu reklamującego wypoczynek w Bieszczadach
    .lipiec nad S.jpg

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Cudne zdjęcie umieściłaś. Zainspirowało mnie do stworzenia plakatu reklamującego wypoczynek w Bieszczadach
    .
    a bo Ciebie Piskal to ja nie wiem co tak ciągnie do tego Polańczyka :P a to że niby ja tam chciałam :)

  3. #13
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Piskal źle czynisz-Turysty zobaczą że tak jest w lipcu nad Soliną i przyjadą do Sękowca

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Kolejny dzień to wyprawa na Tarnicę... z UG jedziemy do Wołosatego... tam zostawiamy auta i ruszamy w górę wchodząc po drodze na cmentarz...



    a później idziemy już tylko pod górę.. pogoda sprzyja, jest cieplutko słońce świeci... humory dopisują :) idziemy z nadzieją że pogada się utrzyma i ze szczytu będzie nam dane podziwiać okolicę...



    Chociaż te chmury jakieś takie niepewne... nie wiadomo co będzie jak już wdrapiemy się na szczyt...



    Jest tak fajnie, że by się chciało zostać na granicy lasu... robimy mały piknik... herbata, czekolada i takie tam inne i ruszamy... Nie mogę się napatrzeć na zaśnieżone szczyty chociaż w większości to i tak las



    Wieje dość mocno... po wyjściu z lasu do przełęczy ja zamykam naszą wyprawę, idę sobie bardzo spokojnie i delektuję się widokami...
    że też wcześniej nie zdecydowałam się na B. zimą...





    Na szczycie jesteśmy sami... nasza szczęśliwa trzynastka



    Ale o widokach ze szczytu możemy zapomnieć :)



    Schodzimy do przełęczy i tam podejmujemy decyzję czy wszyscy schodzimy do Wołosatego czy do UG czy się rozdzielamy...
    kierowcy schodzą do Wołosatego, reszta idzie Szerokim Wierchem do UG... wieje, nic nie widać więc dość ekstremalnie...



    Prawie jak wielbłądy na pustyni... fajnie to wyglądało na żywo...



    Z chłopakami schodzimy do Wołosatego w trójkę... niespiesznym krokiem chłoniemy energię z gór :)



    Nieprzyzwyczajona do wypraw z tak dużą ekipą wieczorem robię sobie spacer po okolicy... z nimi bardzo fajnie... ale brakowało mi ciszy na szlaku


  5. #15
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Bo Bieszczady zimą mają swój urok,śmiem stwierdzić że te wszystkie szlaki odkrywa się na nowo i są to zupełnie inne góry niż w innych porach roku.Sam odwiedzam je obecnie praktycznie tylko zima i bardzo mio to pasuje i innym polecam

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Bo Bieszczady zimą mają swój urok,śmiem stwierdzić że te wszystkie szlaki odkrywa się na nowo i są to zupełnie inne góry niż w innych porach roku.Sam odwiedzam je obecnie praktycznie tylko zima i bardzo mio to pasuje i innym polecam
    Bywam tylko wiosną i jesienią ale....hmmmm po tym co zobaczyłem ,to muszę dołączyć także porę zimową...dzięki...
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)



    Kolejny dzień to wyprawa na Połoninę Wetlińską... wchodzimy od Przełęczy Wyżnej. Dawno nie spadł świeży śnieg więc ścieżka wydeptana... fajnie się idzie ale jak wychodzimy z lasu to dobrze że są słupki... bo widać bardzo nie wiele :)



    Zawsze chciałam zobaczyć chatkę w takich warunkach...
    Ostatnio chciałam zobaczyć Tatry spod chatki i też się udało :)



    Na górze znowu decyzja że się rozdzielamy, większość idzie połoniną... chociaż znowu nic nie widać, podobnie jak dzień wcześniej na Szerokim Wierchu... a część schodzi na dół tą samą ścieżką...



    Po zejściu jedziemy z chłopakami do sklepu a po drodze z Lutowisk zahaczamy o mostek nad Sanem...


  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Poranek dnia następnego wita nas pięknym słońcem...
    Dziś musimy opuścić UG i przenieść się w inne miejsce, ale zanim to nastąpi idziemy raz jeszcze na Rawki...





    taki księżycowy krajobraz trochę :)



    Jest genialnie... i jedyne ludzki na górze to my! :)





    Bardzo nie chce nam się schodzić do lasu... tym bardziej że to ostatni nasz dzień w Bieszczadach












    Na przełęcz wracamy dość wcześnie... dlatego część ekipy biegnie.. dosłownie biegnie na Połoninę Caryńską a cztery osoby w tym ja jedziemy do Wetliny szukać noclegu dla całej ekipy...
    mi wystarczyło wejście na Rawki... bo wiedziałam że w Wetlinie połażę trochę po swoich miejscach ulubionych...
    z chłopakami idę nad wodospad... za każdym razem obiecuję sobie kąpiel tam ale zawsze jest albo ciemno, albo wody po kostki albo pada... albo tym razem zamarznięte :)
    zimą wodospad chyba lubię najbardziej...



    Chłopaki widzą, że chce sobie sama połazić swoimi ścieżkami dlatego się rozdzielamy... oni nie wiem dokąd idą a ja idę między innymi w kierunku połoniny...



    i nad Wetlinkę...


  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    Bladym świtem w dzień wyjazdu robię pożegnalne zdjęcie...



    Jeszcze nie wiem że za miesiąc znowu przyjadę w Bieszczady...
    bo zima w Bieszczadach jest fajna..
    kolejny wyjazd to rekordowo krótki wyjazd... dwa dni w drodze, dwa dni na miejscu... i dla odmiany jadę sama... ale z tego wyjazdu relacji nie będzie

    W drodze powrotnej odwiedzamy zamek Krzyżtopór w Ujeździe


  10. #20

    Domyślnie Odp: Szczęśliwa trzynastka ! :)

    świetne zdjęcia! Nie mogę się napatrzeć na te zimowe Bieszczady :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kapliczka Szczęśliwego Powrotu.
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:24
  2. Szczęście a nie koniec świata
    Przez bogdaneg w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 10:37
  3. Rabe....Kraina Dobrych Ludzi i Szczęśliwości
    Przez joorg w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 22:47
  4. Kapliczka Szczęśliwych Powrotów
    Przez Marek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-08-2010, 23:55
  5. Na szczęście
    Przez diabel-1410 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 22:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •