Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

  1. #1
    olaszym
    Guest

    Domyślnie Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Jade ze Sląska do sanatorium Amer -Pol w Polańczyku z Katowic lub Bytomia.Po raz pierwszy, więc zielona jak ten liść! Nie wiem gdzie dojechac pociągiem, czy do Zagórza? czy gdzie indziej? Co nie zmienia faktu że kolej mnie informuje o 3 lub 5 przesiadkach -makabra! Pozatym jak już dotre na miejsce interesuje mnie sam ośrodek , opinie o nim , o Polańczyku, gdzie chodzic na nogach np. z kijkami, co warto obejrzec , szukam mapki okolic,komunikacji miejskiej itp.A wogule interesuje mnie wszystko co dotyczy Polańczyka i okolic. Ola

  2. #2
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Dzień dobry-tak w skrócie
    transport do Sanoka autobusem i z Sanoka do Polańczyka również-wychodzi szybciej i wygodniej
    Polańczyk-wikipedia org.
    Warto chodzić jak najdalej

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Cytat Zamieszczone przez olaszym Zobacz posta
    Jade ze Sląska do sanatorium Amer -Pol w Polańczyku z Katowic lub Bytomia.Po raz pierwszy, więc zielona jak ten liść! Nie wiem gdzie dojechac pociągiem, czy do Zagórza? czy gdzie indziej? Co nie zmienia faktu że kolej mnie informuje o 3 lub 5 przesiadkach -makabra! Pozatym jak już dotre na miejsce interesuje mnie sam ośrodek , opinie o nim , o Polańczyku, gdzie chodzic na nogach np. z kijkami, co warto obejrzec , szukam mapki okolic,komunikacji miejskiej itp.A wogule interesuje mnie wszystko co dotyczy Polańczyka i okolic. Ola
    Jak chcesz więcej wiedzieć na temat Polańczyka Amer -Pol to pisz do mnie na priva,ja tam jestem 2x w roku od 10 lat..bo..do Polańczyka jedzie się tylko raz ,a następnie się już całe życie wraca....pozdrawiam serdecznie.
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  4. #4
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Hej Ola,
    wyszukałam Ci połączenia. Proponuję trasę autobusową: Katowice-Kraków-Polańczyk.

    1) Wybierz sobie autobus z Katowic do Krakowa, pewnie wiesz dobrze, że jest tego od groma co chwile. Ja jeżdżę takim autobusem "Uni-Bus", jeździ on spod tego ronda koło Spodka (nie jeździ z dworca PKS).

    2) Kraków-Polańczyk (13:40 - 18:20). Każdy autobus/bus z Katowic kończy trasę na dworcu PKS w Krakowie. W Krakowie w Bieszczady odjeżdża się z dolnej płyty dworca. Zazwyczaj jest to stanowisko 5 ale widzę informację że ten chyba odjeżdża z stanowiska 16 (też dół).

    Z początkiem kwietnia zarezerwuj sobie miejsce, bo jest to bus prywatny "San Bus": tel: 605935521, 134401888
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  5. #5
    olaszym
    Guest

    Domyślnie Odp: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Dzieki , zapisałam , bede dzwonic i dowiadywać sie.Mieszkam w Rudzie sląskiej a to troche od katowic i musze szukać najlepszego połączenia .

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Cytat Zamieszczone przez delux Zobacz posta

    Jak chcesz więcej wiedzieć na temat Polańczyka Amer -Pol to pisz do mnie na priva,ja tam jestem 2x w roku od 10 lat..bo..do Polańczyka jedzie się tylko raz ,a następnie się już całe życie wraca....pozdrawiam serdecznie.
    albo jedzie raz i nigdy już się tam nie wraca-sorry ale naszła mnie taka refleksja po ekstremalnych przeżyciach w Polańczyku gdzie późniejszy pobyt w Solinie był balsamem dla duszy
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Polańczyk od 8 kwietnia w Amer -Pol--szukam pomocy!!!

    Cytat Zamieszczone przez wadera Zobacz posta
    albo jedzie raz i nigdy już się tam nie wraca-sorry ale naszła mnie taka refleksja po ekstremalnych przeżyciach w Polańczyku gdzie późniejszy pobyt w Solinie był balsamem dla duszy
    Cóż mam powiedzieć,PRZKRO MI! Jeśli spotkały Cię nie przyjemnosci w Polańczyku,mam nadzieję że nie w którymś z senatorium..Polańczyk to dla mnie taka wymarzona ziemia obiecana więc ,jest mi tak jakoś smutno że Masz złe wspomnienia...choć mój pierwszy raz w tamtejszym senatorium też był hmmm ...za przyczyną współlokatora nieprzyjemny,ale po trzech dniach goscia wywalili i dalej było już tylko lepiej.
    Tak być nie może,bo tak być musi...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Polańczyk - dojazdy
    Przez pleplep w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2012, 23:01
  2. Nocleg Polańczyk
    Przez mysinka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 22:43
  3. Połączenie Zagórz-Polańczyk
    Przez chudy17 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 13:54
  4. [Polańczyk] Szukam miejsca na kilkudniowy pobyt
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-07-2001, 12:33

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •