Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 2 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 174

Wątek: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

  1. #111
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Wróciłem, niestety :(
    Ale zaraz niebawem jadę znowu :)

    A relacja zaczyna się tak:

  2. #112
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Bida straszna!!! Tyle luda i tylko 3 piwa ;-)

  3. #113
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Bida straszna!!! Tyle luda i tylko 3 piwa ;-)
    Przecież widzisz, że to dopiero początek relacji.
    No dobra, coś tam napiszę jak się już zorganizuję po powrocie i odkleję od się wytęsknione dziecko.

  4. #114
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Te trzy piwa to zaiste jakieś przekłamanie! Zresztą czy to jest najważniejsze? Dobrze się tam razem czuliśmy - a przynajmniej piszę tu za siebie. Szczególne pozdrowienia dla Piskala, Wojtka Myśliwca (i "drugiego" Wojtka), Stałego Bywalca, Ojca Prowadzącego, Creamcheese'a oraz Browara i jego ekipy :)))
    Ostatnio edytowane przez bieszczadzka_tęsknota ; 27-05-2013 o 01:51 Powód: edit, bo ciągle mi się ktoś przypomina :)
    magda :)

  5. #115
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzka_tęsknota Zobacz posta
    Te trzy piwa to zaiste jakieś przekłamanie! Zresztą czy to jest najważniejsze? Dobrze się tam razem czuliśmy - a przynajmniej piszę tu za siebie. Szczególne pozdrowienia dla Piskala, Wojtka Myśliwca (i "drugiego" Wojtka), Stałego Bywalca, Ojca Prowadzącego, Creamcheese'a oraz Browara i jego ekipy :)))
    Dziękuję za pozdrowienia i również Wszystkich powyżej wymienionych i niewymienionych serdecznie pozdrawiam.
    Osobiście zamierzam rozpisać się tu:

    http://bieszczadzkieforum.pl/majowka-2013-t1754.html
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #116
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Osobiście zamierzam rozpisać się tu:

    http://bieszczadzkieforum.pl/majowka-2013-t1754.html
    I to jest słuszna koncepcja. Śledźcie relację SB, pewnie również z KIMBu. Ja mam uwagę natury ogólnej.
    To trzeci KIMB po abdykacji Stałego Bywalca i drugi bez głosowania i regulaminów. KIMB wyszedł z lokali w pejzaż, a część oficjalna sprowadza się do rozdania Powsimord i wspólnej fotografii, bo, zauważcie, już drugi raz obyło się bez autoprezentacji. Primo- głównie na KIMB jeżdżą te same osoby, a secundo-jeśli jest jakiś debiutant (w tym roku mieliśmy kilka takich osób) integracja przebiega w tak naturalny sposób, że autoprezentacja nie jest konieczna. Przed rokiem Tarnawa i ognisko, latoś Sękowiec i ognisko, za rok- być może Radosne Szwejkowo i ognisko. I to działa! Bez baru, rzutników, mikrofonów, prelekcji. Mnie to bardzo pasuje. Ale jeśli ktoś będzie miał ochotę o czymś fajnym opowiedzieć, coś fajnego pokazać, KIMB nadal pozostaje imprezą, na której będzie można to zrobić.
    Liczę na aktywniejszy udział wszystkich w organizacji KIMBu, otwarty jestem na wszelkie propozycje. Bo stałe są tylko trzy rzeczy: termin- trzeci weekend maja, rozdanie Powsimord, i, jak się zdaje, wspólna fotografia.
    Dziękuję Marcowemu, że wciąż Mu się chce, Hero, że mu się chce, Maniowi, bez którego KIMB nie był by tym KIMBem, i wszystkim tym, którym chce się spotykać w świecie pozawirtualnym.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 30-05-2013 o 20:46

  7. #117

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Witam. A ja dziękuję za kawę z mega, super mocną wkładką. Pozdrawiam

  8. #118
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    I to jest słuszna koncepcja. Śledźcie relację SB, pewnie również z KIMBu.
    Na razie SB nie jest za bardzo gadatliwy:)

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    I to działa! Bez baru, rzutników, mikrofonów, prelekcji. Mnie to bardzo pasuje.
    Jeśli działa, to nie psuć!

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Dziękuję Marcowemu, ... Maniowi, ...
    Nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby podziękować Piskalowi. Piskal - dziękujemy!

  9. #119

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Andrzej, bo Ci co przeszli te dwa odcinki to wiedzą o co chodzi. Ten pierwszy odcinek jest łatwy i tutaj to bułka z masłem i o nim można głośno, ale ten drugi to już 12 godzin z buta. Ja dwa razy ten odcinek zaliczyłem... raz Terka - Zatwarnica - Terka a drugi Zatwarnica - Studenne - Zatwarnica (opisałem to na Forum). Obydwa przejścia w potwornym upale a tak może być i teraz.
    Ale poczekajmy a nuż... cisza krzyknie.
    W odpowiedzi na rzuconą przez Stałego Bywalca propozycję na kilka dni przed KIMB-em (środa 15 maj) zrobiliśmy w składzie trzyosobowym (SB, 2 Wojtki z Torunia) proponowaną trasę : Sękowiec - Studenne (prawą stroną Sanu) - przejście przez most na Sanie w Studennem - Tworylne - Krywe - Hulskie - Zatwarnica - Sękowiec. Bez pośpiechu - 10 godzin , z dwoma postojami (polanka biwakowa przed Obłazami i potem Tworylne). Pogoda słoneczna, ale nie upalna. Na koncowym odcinku troche skróciliśmy sobie schodząc z Ryli wprost na potok Hulski; do młyna i wzdłuż Sanu do Zatwarnicy. Miły spacerek dzięki któremu kolega Wojtek Drugi goszczący w Dolinie Sanu po raz pierwszy z grubsza poznał kilka ważniejszych "atrakcji turystycznych" za jednym zamachem.

  10. #120
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.

    Cytat Zamieszczone przez WojtekMyśliwiec Zobacz posta
    W odpowiedzi na rzuconą przez Stałego Bywalca propozycję na kilka dni przed KIMB-em (środa 15 maj) zrobiliśmy w składzie trzyosobowym (SB, 2 Wojtki z Torunia) proponowaną trasę : Sękowiec - Studenne (prawą stroną Sanu) - przejście przez most na Sanie w Studennem - Tworylne - Krywe - Hulskie - Zatwarnica - Sękowiec. Bez pośpiechu - 10 godzin , z dwoma postojami (polanka biwakowa przed Obłazami i potem Tworylne). Pogoda słoneczna, ale nie upalna. Na koncowym odcinku troche skróciliśmy sobie schodząc z Ryli wprost na potok Hulski; do młyna i wzdłuż Sanu do Zatwarnicy. Miły spacerek dzięki któremu kolega Wojtek Drugi goszczący w Dolinie Sanu po raz pierwszy z grubsza poznał kilka ważniejszych "atrakcji turystycznych" za jednym zamachem.
    Potwierdzam, lekko tylko modyfikując:
    1. Zatwarnicę wykreśl. Z lasu nad Sanem wychodzi się na osadę Sękowiec. Sękowiec rozciąga się po obu stronach Sanu. Zatwarnica znajduje się jakiś kilometr dalej. Chyba że traktujesz to "administracyjnie" - Sękowiec już od ok. 10 lat nie istnieje jako odrębna wieś (włączono go do Zatwarnicy).
    2. Ja zapamiętałem, że nasza wyprawa trwała 9 godzin, z czego 8 godz. przypadło na marsz dość solidnym tempem 4 km/godz. Godzinę przeznaczyliśmy na odpoczynki.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 06-06-2013 o 19:01
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:21
  2. X KIMB - rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 23:47
  3. KIMB - lista obecności (2009-2010)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 20:33
  4. IX KIMB- rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 21:35
  5. IX KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 22:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •