Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [Wetlina i okolice] Miejsce na podróż poślubną

  1. #1
    Lioness
    Guest

    Domyślnie [Wetlina i okolice] Miejsce na podróż poślubną

    Cześć wszystkim :).
    Nigdy nie byłam w Bieszczadach, więc nie znam specyfiki. Wiem tyle, co się dowiedziałam ze zdjęć i maps.google
    Poszukuję noclegu w okolicach Wetliny, ale niekoniecznie musi być sama Wetlina. Wyjazd jest w lipcu.

    Na czym mi najbardziej zależy:
    - standard jak na podróż poślubną, czyli lepszy niż "studencki" :)
    - CISZA I SPOKÓJ - żadnych umc-umc-dyskotek ani samochodów i ciuchci przejeżdżających pod oknem
    - fajnie, jakby pensjonat oferował wyżywienie
    - fajnie też, jakby były dodatkowe atrakcje, typu wypożyczalnia rowerów, miejsce na ognisko (choć podejrzewam, że to prawie każdy pensjonat oferuje)
    - no i trochę prywatności, w końcu to podróż poślubna

    Szukałam już trochę w różnych bazach i googlach, ale wiadomo, że każdy pensjonat chce się pokazać z jak najlepszej strony, a w rzeczywistości może być kiepski, dlatego potrzebuję opinii znawców i bywalców :).
    Na razie spodobało mi się Grzechowisko w Wetlinie. To dosyć nowy obiekt i nie znalazłam w necie żadnych opinii na jego temat. Pewnie bym się zdecydowała, gdyby oferowali tam wyżywienie, ale niestety nie oferują.

    I mam pytanie, czy kolejka często jeździ i mocno hałasuje? Nie wiem, czy odrzucać pensjonaty, które stoją blisko torów.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    W kwestii kolejki.

    Po pierwsze rozkład jazdy:

    http://kolejka.bieszczady.pl/rozklad-jazdy/

    Po drugie, to raczej ni będziecie siedzieć w pensjonacie w godzinach jazd, skoro wspominasz rowery, zakładam, że w ciągu dnia będziecie "gdzieś bywać".

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    Napisz dlaczego "padło" właśnie na Bieszczady, czy twój ślubny też ich nie zna ? Przepraszam, że jestem wścibski ale trudno uwierzyć, że interesuje Was wyrypa i górskie szczytowanie w rozumieniu ambitnej turystyki, więc może skupić się na sypialni i bezstresowym otoczeniu powiedzmy w Krynicy, obojętne Górskiej czy Morskiej. Podobno żeby sprawdzić czy On(Ona) cię kocha, zabiera się przed ślubem przyszłą połówkę w góry. Co będzie jak rozczarujecie się po ślubie ?

  4. #4
    Lioness
    Guest

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    vm2301 - dzięki za sensowną odpowiedź. Rzeczywiście w takich godzinach nie będziemy siedzieć. Myślałam, że kolejka kursuje jak normalny pociąg, tzn. że w godzinach nocnych czy porannych też.
    partyzant - beznadziejne pytania, na które nie zamierzam odpowiadać. Poza tym nie na temat, bo pytałam jakie noclegi polecacie, a nie jak oceniacie trwałość mojego małżeństwa, skoro jeszcze nigdy nie byliśmy akurat w Bieszczadach.
    Ostatnio edytowane przez Lioness ; 24-03-2013 o 12:11

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    Osobiście tam nie byłam (nie mój "sektor cenowy"), ale wymagający kolega bardzo chwalił pensjonat "Sosnowy Dwór" pomiędzy Cisną a Wetliną.

    http://www.sosnowydwor.pl/

    Noclegi jak widzę nie są tanie, ale myślę że w podróży poślubnej warto sobie zafundować coś wyjątkowego.
    Ostatnio edytowane przez Basia Z. ; 24-03-2013 o 12:15

  6. #6
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    Niestety rozdrażniło mnie porównanie bieszczadzkiej ciuchci do umcia-umcia dyskoteki i posądzenie jej o zakłócanie spokoju komukolwiek. Reszta była już tylko konsekwencją takiego porównania. Wydawało mi się, że taka oczywista reklama pensjonatów jest zabroniona, ale widocznie jeszcze raz muszę przeczytać regulamin.

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Wydawało mi się, że taka oczywista reklama pensjonatów jest zabroniona, ale widocznie jeszcze raz muszę przeczytać regulamin.
    Mogę Cię Partyzancie zapewnić, że z podania namiarów na pensjonat nie odnoszę żadnej osobistej korzyści. Po prostu chciałam pomóc.

  9. #9
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    Cytat Zamieszczone przez partyzant
    Przepraszam, że jestem wścibski ale trudno uwierzyć, że interesuje Was wyrypa i górskie szczytowanie w rozumieniu ambitnej turystyki, więc może skupić się na sypialni i bezstresowym otoczeniu powiedzmy w Krynicy, obojętne Górskiej czy Morskiej. Podobno żeby sprawdzić czy On(Ona) cię kocha, zabiera się przed ślubem przyszłą połówkę w góry. Co będzie jak rozczarujecie się po ślubie ?
    Beznadzieje mędrkowanie... W Bieszczady jeździ się wyłącznie dla wyrypy?

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Wydawało mi się, że taka oczywista reklama pensjonatów jest zabroniona
    To nie była reklama, a już na pewno nie oczywista. Nie widzisz żadnej różnicy między reklamą a rekomendacją czy poleceniem? I jak chciałbyś polecić komuś obiekt bez podawanie jego nazwy? Zabawa w anagramy? Czy w rysowanie strzałek?

    Ja nieodmiennie i z czystym sumieniem polecam Łukę, www.willaluka.pl - sprawdziła się świetnie jako miejscówka na kameralne chrzciny :)

  10. #10
    Lioness
    Guest

    Domyślnie Odp: Miejsce na podróż poślubną - okolice Wetliny

    A co szkodziło napisać "koleżanko, mylisz się. Kolejka nie hałasuje jak normalny pociąg, więc nie masz się o co martwić" zamiast takiego jadu?
    Tomek - dzięki za odpowiedź :)
    Ostatnio edytowane przez Lioness ; 25-03-2013 o 14:51

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zajazd pod Połoniną - Wetlina
    Przez jacekm2001 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 16:07
  2. Dojazd w okolice połonin
    Przez reframed w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 14:57
  3. Nocleg 1.05-5.05 Wetlina lub okolice
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-04-2001, 16:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •