Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Polańczyk] Urlop z dziećmi - gdzie?

  1. #1
    pietrek
    Guest

    Domyślnie [Polańczyk] Urlop z dziećmi - gdzie?

    Wybieram się z dwójką moich sześcioletnich córek w Bieszczady na początku sierpnia na dwa tygodnie, a nie byłem u Was koło... 15 lat? (mam 36). Wiem, że w tym czasie sporo się zmieniło, a moi znajomi, którzy często jeżdżą w Bieszczady nastawieni są raczej wyłącznie na rower. W związku z tym mam pytanie - gdzie mógłbym się zatrzymać (zatrzymywać) aby: móc pomieszkać z dziećmi w okolicy zapewniającej im ładne widoki (wiem, wiem, że wszędzie ), możliwość krótkich wędrówek (może kąpieli? Solina?), w ciekawym domu i może z miłymi gospodarzami (agroturystyka?) ?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Urlop z dziećmi - gdzie?

    Sugeruję OW MSWiA "Jawor" w Polańczyku.
    Nastaw się raczej na jakiś większy ośrodek wypoczynkowy z zapleczem "zabawowym" dla dzieci wewnątrz budynku. To na wypadek złej pogody. Nie ma nic gorszego, jak użeranie się z dzieciakiem, którego nie można niczym zająć z powodu deszczu.
    Nie wiem, jak jest obecnie, ale w polecanym Ci ośrodku funkcjonowało nawet kiedyś przedszkole (w dni powszednie). Rodzice oddawali tam swoje pociechy i do godz. 15-tej mieli święty spokój.
    Na stronie www.bieszczady.info.pl znajdziesz (noclegi w B.) adresy i telefony m.in. ośrodków wczasowych. Podzwoń tam lub "poimejluj". Polecam większe ośrodki ("kombinaty" wczasowe) - znajdzie się tam więcej dzieci, a to oznacza towarzystwo dla Twoich małych panienek. Zajęte rówieśnikami dadzą spokój rodzicom. A może wybierasz się tam z nimi sam ? W takim wypadku Ci współczuję.
    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Urlop z dziećmi - gdzie?

    Witaj!

    Sorry Pietrek co ludziska odpowiadają Ci na pytanko dopiero po 5 dniach.
    Nie polecam Soliny - to kąpiele dla twardzieli. Aktualnie to ściek.
    Jeżeli wybierasz się z "babkami", które czasem dla rozładowania nudów potrzebują plumkania i mają tyle latków co zapodane, to proponuję Ci ośrodek Zelmera w Bystre (mają tam basen kryty, stolówkę, itp). Trasy z tego miejsca są przeurocze w dowolną stronę i stosunkowo krótkie.
    Jeżeli potzrebujesz szczególów, to odezwij się.

    P.s.

    Ponieważ wybierasz się z małymi dziećmi - pamiętaj, aby być stosunkowo blisko Ośrodka Zdrowia.

    Pozdrawiam


  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Urlop z dziećmi - gdzie?

    A, Szanowny Kolega się odezwał. Ale dlaczego też dopiero po 5 dniach ?
    Jeśli chodzi o ośrodek zakładów "Zelmer", to znam go w zasadzie tylko z zewnątrz. Raz pozostawiłem przy nim samochód, gdy szedłem trasą Bystre - Rabe - Chryszczata - Przełęcz Żebrak - d. Rabe - Rabe - Bystre.
    Faktycznie - ośrodek sprawia wrażenie nadającego się na pobyt z małymi dziećmi. Ja bym jednak z 6-latkami pojechał do trochę większej miejscowości, z zapleczem medycznym (na wszelki wypadek, odpukać !).
    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Urlop z dziećmi - gdzie?

    Witajcie!

    O tym większym ośrodku też pisałem - stamtąd blisko jest do Baligrodu i do Leska.
    A odezwałem się tylko właśnie z tego powodu (zaglądam na forum, co wcale nie znaczy, że mam ochotę na "pogawędki").
    Pozdrawiam


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Polańczyk - dojazdy
    Przez pleplep w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 00:01
  2. gdzie z dziećmi na tydzień?
    Przez eve1978 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 19:41
  3. Nocleg Polańczyk
    Przez mysinka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 23:43
  4. Polańczyk, sześciolatek, gdzie się wybrać?
    Przez sosenka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-06-2006, 17:03
  5. [Polańczyk] Pomóżcie ...
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-04-2002, 00:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •