Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

  1. #1
    stalybywalec
    Guest

    Domyślnie Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w jednej z trzech starych drewnianych chałup, przeniesionych i zaadaptowanych do zamieszkania.
    W każdej z nich wynajmujecie Państwo połówkę domu z dwiema sypialniami na poddaszu oraz salonem na parterze. Każdy salon posiada aneks kuchenny oraz kominek.

    Wszystkie informacje oraz zdjęcia pod adresem www.chatywsiole.pl

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Zastrzegam, że ja nie mam nic wspólnego z założycielem tego wątku tematycznego. Zbieżność nicków przypadkowa.
    Uważam też, że wybór pseudonimu tak podobnego do już istniejącego na forum świadczy tylko o tanim cwaniactwie tego, co tak postąpił.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 02-04-2013 o 20:15
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Może mi ktoś wytłumaczy różnicę między reklamą, rekomendacją i poleceniem, bez zabawy w anagramy, rysowania strzałek i bez zbędnego mędrkowania ?

  4. #4
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Niezbyt podoba mi się traktowanie tego forum wyłącznie jak ogłoszenia. Czyli taka właśnie sytuacja, gdzie ktoś zakłada konto i tworzy (często jeden-dwa) wpis tylko po to, by siebie rozreklamować. Sama czasami polecam (czy rekomenduję) różne schroniska, zastanawiałam się kiedyś czy to źle czy dobrze wygląda bo nie da się ukryć, że jestem z nimi związana (wiele dla nich pracowałam /-uję ale zupełnie bezinteresownie) ale ktoś ze stałych bywalców odpowiedział, że forum jest raczej pro-schroniskowe. Partyzancie, wydaje mi się, że reklama ma cel komercyjny (nastawiona jest bardziej na konsumpcję) a polecenie jest szczerą inicjatywą (w tym bezinteresowną) czyli poleca się miejsca, które się lubi, które się samemu odwiedza i do nich wraca lub zwyczajnie zasłyszało się o czymś fajnym.

    wydaje mi się, że w regulaminie jest, że nie wolno zamieszczać ogłoszeń a linki można podawać, jeżeli ma się wyrobioną już konkretną liczbę wpisów
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Uważam też, że wybór pseudonimu tak podobnego do już istniejącego na forum świadczy tylko o tanim cwaniactwie tego, co tak postąpił.
    Mam nadzieję, że mi się nie dostanie za mój nick tak podobny do zasłużonego i przede mną tu zarejestrowanego użytkownika "długi". Nie było moim zamiarem cwaniakowanie ani chęć wprowadzania kogokolwiek w błąd (a zdażało się ) ale chciałem zachować nicka takiego, jakim od początku się w świecie wirtualnym posługuję - i stąd też brak polskiej litery w nicku

  6. #6
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Mam nadzieję, że mi się nie dostanie za mój nick tak podobny do zasłużonego i przede mną tu zarejestrowanego użytkownika "długi". Nie było moim zamiarem cwaniakowanie ani chęć wprowadzania kogokolwiek w błąd (a zdażało się ) ale chciałem zachować nicka takiego, jakim od początku się w świecie wirtualnym posługuję - i stąd też brak polskiej litery w nicku
    Ej !
    ani, ani jednym słowem nie dałeś takiego zamiaru.
    To nie dotyczy się Ciebie w najmniejszym zdaniu, natomiast ten wątek powinien być zamknięty (nie usunięty), jako przejaw logowania się na forum tylko wyłącznie w celach komercyjnych
    Moderatorzy , prośba do Was.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie

    Dzięki Jimi, myślałem tak samo, z tym że pełniej mi to uzmysłowiłaś. Pojawianie się i znikanie świadczy nie najlepiej o tym kimś, choć cel czasem został osiągnięty.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Cisza.
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 13:17
  2. Agroturystyka Bieszczady cisza i spokój. Pomóżcie
    Przez jelen111 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 22:39
  3. Daj spokój Lucyna [wydzielony]
    Przez Pastor w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 09:32
  4. Bieszczadzka cisza
    Przez Polej w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 13:43
  5. Cisza, spokój, nietrujące jedzenie, dobre warunki ... szukam
    Przez gmm w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-06-2006, 19:51

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •