Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Chrewt DOJAZD

  1. #1
    Cimeries
    Guest

    Domyślnie Chrewt DOJAZD

    Szukałem na forum (może nie zbyt dokładnie) ale nie mogę znaleźć, poszukuje dojazdu (w lipcu) do Chrewtu ktoś orientuje się może jak dojechać z Warszawy nie wchodzi w grę samochód, tylko autobusy stop też nie wchodzi w grę bo będzie nas 4 w czym jedno dziecko. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Biała Podlaska
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    W czasach studenckich lata 80-te jezdziliś♥my wlasnie na Chrewt pociagm do Ustrzyk Dolnych, potem autobusem do Polany i stamtąd juz 5 km piechotka do Chrewtu na ten cypelek

  3. #3
    Cimeries
    Guest

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    No mam nadzieję, że teraz jest troszkę lepiej

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar qbek
    Na forum od
    06.2012
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    Jeżeli chodzi o komunikację publiczną - jest chyba coraz gorzej. Z roku na rok.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    Zawsze możecie zrobić tak, że się podzielicie i ktoś (najlepiej facet) pojedzie z dzieckiem stopem, a reszta niech też próbuje łapać stopa i dojechać do tego Chrewtu. Robiłem tak nieraz jak byłem w większej grupie. Zawsze mieszaliśmy skład i chłopak jechał razem z dziewczyną na stopa bo tak bezpieczniej, i zawsze się udawało Poza tym nie powinno być problemu żeby się ktoś zatrzymał jak zobaczy, że jesteście z dzieckiem.

  6. #6
    Cimeries
    Guest

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    Dzięki za odpowiedzi ale na stopa się nie zdecyduje. Może bliżej sezonu będzie więcej połączeń, no chyba, że ktoś wie o jakichś połączeniach i chce się podzielić :)

  7. #7

    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    Ja bym zrobił jak następuje:

    Z Warszawy trzeba wyjechać autobusem relacji Warszawa (dw. zachodni) - Polańczyk. Autobus 30 minut po północy. Na godzinę 6-tą jesteście w Sanoku (tu przesiadka). Dlaczego tak w nocy? Bo trzeba złapać jeden z dwóch autobusów w okolice Chrewtu. Oba wyjeżdżają z Sanoka tylko rano. Cena biletu Warszawa - Sanok ok 70 zł.

    Z Sanoka znalazłem 2 opcje:

    1. W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia jest pośpieszny z Wrocławia do Ustrzyk Górnych m.in. przez Sanok, Lesko, Solinę, Polańczyk, Wołkowyję Bukowiec i Polanę. Autobus przejeżdża przez Chrewt ale nie zatrzymuje się tam. Możecie kupić bilet na trasę Sanok-Polana i poprosić kierowcę by zatrzymał się w Chrewcie. Jak człowiek dobrego serca to może się zgodzi (chociaż ryzykuje, bo nie może tak robić). Jak nie, to trzeba wysiąść w Polanie i cofnąć się. Autobus z dworca autobusowego w Sanoku o 6.40. Cena ok 20 zł.

    2. W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia jest też autobus z Krosna do Ustrzyk Górnych m.in. przez Sanok, Zagórz, Lesko, Ustrzyki Dolne. Autobus ten zajeżdża do Polany, ale nie przejeżdża przez Chrewt. Trzeba wysiąść w Polanie i kawałek przejść z buta. Autobus z dworca autobusowego w Sanoku o 7.54. Cena ok 12 zł.

    To jest moim zdaniem najprostsza trasa. Są też opcje z 3 przesiadkami m.in w Sanoku, Ustrzykach Dolnych, Czarnej (lub Lutowiskach). Ale wyjazd z Warszawy najpóźniej o 5 rano, więc lepiej już chyba jechać tym autobusem po północy z 1 przesiadką w Sanoku.

  8. #8
    Cimeries
    Guest

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    DZIĘKI wielkie, naprawdę ogromny PLUS za pomoc

  9. #9

    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    Wszystko znalazłem na www.e-podroznik.pl . Korzystam z tego portalu za każdym razem gdy wybieram się w Bieszczady i raczej nigdy się nie zawiodłem. Ale bliżej wyjazdu polecam sprawdzić jeszcze raz rozkłady, bo coś może się zmienić.

    Miłego urlopu w Chrewcie. Pozdrawiam

  10. #10
    Cimeries
    Guest

    Domyślnie Odp: Chrewt DOJAZD

    sprawdzałem na e-podrozniku i nie znalazło mi połączeń (może źle sprawdzałem) Dzięki :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dojazd z Warszawy
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-06-2017, 17:42
  2. Solina dojazd
    Przez zetvoo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2010, 22:59
  3. Dojazd
    Przez bartolomeo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-06-2008, 22:00
  4. Dojazd do Wetliny z W-wy
    Przez jacekasdf w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2007, 20:53
  5. dojazd
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2002, 16:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •