Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bieszczady z wózkiem inwalidzkim

  1. #1

    Domyślnie Bieszczady z wózkiem inwalidzkim

    Witajcie :)
    Po wielu, wielu latach przerwy chciałbym powrócić w swoje ukochane góry, w których w 'szczenięcych latach' spędzałem każde wakacje. Sytuacja zmieniła się na tyle, że chciałbym je pokazać dziecku na wózku inwalidzkim. No i z tego miejsca chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc we wskazaniu możliwości noclegowych dla takiego 'przypadku'. Bez czego nie możemy się obejść? Konieczna jest możliwość wjechania wózkiem inwalidzkim, lodówka, w miarę duża łazienka i pokój minimum trzyosobowy. Z resztą sobie poradzimy :)
    Widziałem hotele w Polańczyku, ale szczerze mówiąc przeraża mnie nocleg w takim gigantycznym obiekcie. Wolałbym jakieś bardziej zaciszne miejsce. Może jakaś kwatera prywatna uwzględniająca nasze ograniczenia? Mały pensjonat? No i najbardziej interesowałby nas obszar od Jez. Solińskiego na południe ...
    Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie wskazówki
    Pozdrawiam
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie Odp: Bieszczady z wózkiem inwalidzkim

    Zapomniałem jeszcze o jednej istotnej rzeczy. Czy próbował ktoś z Was uzyskać zezwolenie na wjazd samochodem na teren parku? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście mam na myśli przejazd drogami, a nie żaden offroad.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •