Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Kłopoty z profilem

  1. #31
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Zdjęcie profilowe to coś innego niż awatar. Powyżej podałem linki, ustaw sobie awatar bo zdjęcie profilowe już masz.

    FB nie ma nic do tego.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 08-11-2015 o 16:28 Powód: Literówka

  2. #32

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    "Wgrywanie pliku nie powiodło się" - taki komunikat otrzymałam próbując ustawić awiatar. Tam jeszcze jest prośba o wpisanie strony www. Ale nie mam pojęcia co można tam wpisać, skoro zdjęcie mam w folderze "dokumenty" na dysku...

  3. #33

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Dziękuję! Wreszcie się udało :)

  4. #34
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Podstawowe informacje


    Informacje o Recon

    Lokalizacjajuż nie... Warszawa (Ursynów)Zainteresowaniai Bieszczady teżZawódBrakGadu-GaduBrak



    Czy ktoś wpisuje na swoim profilu "zainteresowania", "zawód" archaicznie stary komunikator gg. Czy nie lepiej zamienić na informacje "Facebook", "Twitter" , "Skype"?
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #35
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Miejsce na identyfikator Skypa jest w profilu od lat, wykorzystuje to bardzo niewielka grupa forumowiczów. A adres strony Facebooka lub Twittera możesz wpisać np. w pole "Twoje Forum/WWW". Robienie przeróbek profilu i układanie go inaczej niż domyślnie to rzecz, na którą brak niestety czasu.

    >Podpowiedź<

  6. #36

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Coś się chyba stało z obrazkami (pingwinka?) hostowanymi na tinypic. komunikaty "Podgląd pliku niemożliwy" skutecznie zasłaniają część wpisów.

  7. #37
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Mógłbyś wkleić albo przesłać na PW zrzut ekranu? Nie potrafię odtworzyć tego błędu i nie wiem gdzie mam szukać problemów.

    EDIT: już widzę. Na razie nie wiem jak to naprawić, bo na Tinypic nic nie trzymamy, ale będę prowadził intensywne rozmyślania
    EDIT2: coś wymyśliłem Chwilowo wyłączyłem podwójne wilczki za II turę, ale pojedyncze, za I turę, powinny działać prawidłowo. Jeżeli widać nadal komunikat z Tinypic proszę odświeżyć stronę. Czy ktoś, kto miał opisany problem, może potwierdzić, że zniknął?
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 19-01-2016 o 16:44

  8. #38

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Teraz jest ok.

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar Krytyk Ludowy
    Na forum od
    08.2013
    Rodem z
    Południowe rubieże naszego nieszczęśliwego kraju - Kraków
    Postów
    96

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    Witam i nawiązuję do możliwości udostępnienia obrazka przed terminem - czy mogę poprosić? Bęcnę chętnie, zanim dorobię się stażu 35 wpisów, bo to trochę potrwa, a paplać tylko po to, by "przekręcić" licznik nie ma sensu. Trochę łyso tak występować kamuflozo no-name. Wystarczy, że jestem kamuflozo w jeżynach i liściach strasząc turystów i pracujących przy drewnie na lesie.

    Jak mogę udostępnić obrazek ? Privem?

    Dziękuję "from de mountejn"

    Wojtek z Krakowa.
    Ostatnio edytowane przez Krytyk Ludowy ; 02-10-2016 o 11:24

  10. #40
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Kłopoty z profilem

    No właśnie Panowie. To chyba jedyne takie forum gdzie aby dodać awatar trzeba na to zasłużyć. Linkowanie mogę zrozumieć - awatar nie. I przy okazji - admin odpowiada na pytania mailowe tylko od wielkiego dzwonu? A może trzeba się umówić na audiencję?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •