Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
Nie ma co mnożyć bytów, żeby pozbyć się kompleksów.
To chyba jakaś parafraza filozoficznej zasady "Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę". Idąc Twoim tropem maciejko to 910 milionów ludzi i to często poważnych, byłoby z kompleksami a ci co nie mnożą bytów, ci pozostali (mówię tylko o tych świadomych), czy czasami też nie mają kompleksów z powodu jednego bytu?
Gdyby się trzymać Twojej parafrazy a też i wspomnianej zasady filozoficznej to byłoby jedno Forum i jeden portal o Bieszczadach. Tak tylko piszę o naszym temacie. A jak wiemy jest inaczej.
Jak prosto byłoby wtedy znaleźć wszystko o tych górach, jak prosto zamieścić reklamę, jak prosto wymienić informacje. Może kiedyś twardą ręką rządy przejmą filozofowie, ale czy to wtedy ucieszy tych wszystkich, którymi będą rządzić i czy to będzie biznesowo dobre?

Temat tego wątku kompletnie mnie nie zainteresował bo teoretycznie mnie nie dotyczył, ale po jakimś czasie zacząłem się zastanawiać nad tym. Aktywnych Forumowiczów jest circa 4% (wg. danych z Forum) a tak na prawdę pewnie z 1%, rotacja KIMB-owiczów też jest zapewne niewielka... ale dajmy sposób wyliczeniom. Zgłosiła pytanie jedna osoba a ile osób o tym myślało, jednak nie zadało pytania? Nikt tego nie wie.
Wkroczyła i ciągle wkracza w życie ogromna armia ludzi internetu, teraz mają Facebook, ale już kombinują nad czymś nowym.
Jeśli chcemy być swoistymi "Amiszami" (bez kompleksów) to nimi zostaniemy. Jak się dowiedziałem inne Forum "tam" już jest i na miejscu admina bym się zastanowił czy w to nie wejść, bo to też biznes. Biznes też nie lubi próżni. No chyba, że admin to "Amisz". :P
A może w sumie to... po kiego wpieprzam się w nie swoje sprawy?

Ps. Ciekaw jestem czy na Facebooku już coś jest z KIMB-u?, może jest tam już relacja?... no ale ani ja ani Piskal nie mamy tam konta i... musimy tutaj czekać. :P