Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Szlak na Hulskie - czy jest bezpieczny?

  1. #1
    Zakapior samotny
    Guest

    Domyślnie Szlak na Hulskie - czy jest bezpieczny?

    Cześć

    Co roku z rodziną jeździmy w Bieszczady i większość szlaków mamy po kilka razy przebytych.
    Obcy jest dla mnie rejon Zatwarnica,Hulskie ,Krywe
    Czytając fora i rożne wątki na forach odnalazłem wiele informacji i ostrzeżeń turystów ,że na ścieżce dydaktycznej do Hulskiego dzieją się dziwne rzeczy tzn ,że dochodzi tam do ataków na turystów-między innymi piszą ,że jakiś "Pan na Hulskim" strzela z łuku do turystów,ktoś inny napisał ,że został obrzucony kamieniami,a jakaś kobieta uderzona kijem baseballowym w ramie
    Hmm Dziwnie i niepokojąco brzmią te sygnały w kontekście tak pięknych gór.
    Ja jeżdżę z rodziną dlatego chciałbym uniknąć niepotrzebnych drak-dlatego pytam was o radę.
    I proszę również bo wiem ,że macie ogromną wiedzę praktyczną o wskazówki odnośnie tych terenów jak najlepiej się tam poruszać,gdzie zostawić samochód,ile czasowo wynoszą tam odległości,czy jest możliwośc dojścia do Rajskiego?

  2. #2
    henry polak
    Guest

    Domyślnie Odp: czy szlak na Hulskie bezpieczny?

    Jeżeli to nie jest za póżno - to są brednie.
    Odpowiadając - nikt do nikogo nie strzela , nie obrzuca kamieniami , nie gania z kijem basebollowym.
    Ścieżka dydaktyczna jest poza terenem prywatnym - można do niej dojść od Krywego.
    Samochód najlepiej zostawić w takim miejscu do którego można do niego wrócić planując trasę wędrówki ( miejsc jest kilka ) np; Zatwarnica , Rajskie , Krywe.
    Przez Hulskie , Krywe jest możliwość dojścia do Rajskiego w te i z powrotem różnymi trasami.
    Jeżeli chodzi o Hulskie to teren prywatny jest oznaczony i trzeba to po prostu uszanować , co nie oznacza że nie można się gospodarza - właściciela zapytać o coś tam.
    Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy ta trasa jest do zrobienia w 1 dzień?
    Przez radix w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 17:27
  2. Czy to jest?
    Przez Recon w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 00:22
  3. Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-05-2006, 20:48
  4. Czy taka trasa jest realna?
    Przez Chester w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-05-2006, 00:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •