Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79

Wątek: Prośby o wszelaką pomoc

  1. #11
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: czy mam jeszcze szanse na normalne życie?

    Próbowałeś gdzieś na wsi? Tam jest często jakaś praca... dorywcza...ale zimę można przetrwać.

  2. #12
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,122

    Domyślnie Odp: czy mam jeszcze szanse na normalne życie?

    Idigo !
    Problem jest w Tobie , to Ty sam musisz uwierzyć w siebie
    hasło "wiara czyni w cuda " to nie tylko hasło. Sam tego doświadczyłem , wiem.
    Jeśli w tym miejscu co się kręcisz , kręcisz niczym gówno w przerębli to czas aby zmienić to miejsce
    Są inne miejsca w których możesz się odbić.

  3. #13
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Po dyskusji na podforum moderatorskim stwierdziliśmy, że warto założyć jeden wspólny wątek z wszelakimi prośbami o pomoc socjalną, które co jakiś czas się na forum pojawiają, a czasem - jak to na forum bieszczadzkim - mają cechy offtopu. Mamy świadomość, że jeden wspólny wątek nie jest rozwiązaniem idealnym, bo będą do niego trafiać prośby różnego charakteru i kalibru, ale to lepsze wyjście, niż autorytatywnie decydować, która prośba jest słuszna i zasługuje na wsparcie, a która nie zasługuje i nadaje się do skasowania.

  4. #14
    karolinabieniek89
    Guest

    Domyślnie Serdecznie prosimy o pomoc w pracy magisterskiej

    Witamy i ponawiamy prośbę

    Jesteśmy studentkami V roku psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej i chciałybyśmy zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety na temat przejawianych wartości i postaw wobec gejów i lesbijek. Ankieta jest anonimowa i zajmie Państwu około 20 minut a dla nas będzie to niezmierna pomoc w napisaniu pracy magisterskiej.

    http://moje-ankiety.pl/respond-48858.html

    Dziękujemy za pomoc

    Karolina Bieniek

    Aneta Nowakowska

  5. #15
    jrrewers
    Guest

    Domyślnie Prośba o pomoc przy pracy magisterskiej

    Dzień dobry,
    Nazywam się Jarosław Rewers, jestem studentem zarządzania w WSB w Poznaniu. Zarejestrowałem się na Waszym forum, ponieważ aktualnie prowadzę badania do swojej pracy magisterskiej i chciałbym Was poprosić o wypełnienie krótkiej (maks. 3 minuty) i prostej ankiety.
    Tematyka… No cóż, przyznam szczerze, że średnio jest związana z Bieszczadami, bo dotyczy postrzegania organizacji non-profit o charakterze naukowym.
    Niemniej mam nadzieję, że administracja pozwoli, by ankieta tu wisiała przynajmniej przez kilka dni.
    Za każdą wypełnioną ankietę bardzo dziękuję.

    Przy okazji – wszystkim forumowiczom życzę wesołych świąt :)

    Link do ankiety: http://freerotator.com/ro/?r=1&u=jrrewers

  6. #16

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc dla mojego syna

    Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2014roku

  7. #17

    Domyślnie Rozlicz sie sercem przekaż swój 1% na leczenie Damiana

    Rozpoczyna się rok 2014 mam nadzieje że będzie lepszy radośniejszy dla wszystkich forumowiczów .
    W tym Nowym Roku chciała bym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia radości i miłości .
    Nowy rok co za tym idzie zaczyna się czas rozliczeń z urzędem skarbowym .
    Chciała bym z całego serca poprosić byście pamiętali o Damianku przy przekazywaniu 1% swojego podatku .

    Aby przekazać 1 % podatku wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” wpisać:

    KRS 0000037904, natomiast w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”: 34 , Lackowski Damian (kolejność danych jest bardzo ważna)

    Posiadamy kalendarzyki listkowe na rok 2014 z pełnymi danymi Damianka jeśli ktoś wyraził by zgode bym mogła przesłać mu kilka kalendarzyków by rozdał je znajomym była bym bardzo wdzięczna i szczęśliwa bardzo by namto pomogło dotrzeć do większego grona osób które mogły by przekazać swój 1% właśnie na leczenie Damianka .On bez waszej pomocy nie ma szans na życie bez bólu .

    Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

  8. #18
    Debiutant Roku 2015 Awatar tolek banan
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    POZNAŃ
    Postów
    383

    Domyślnie Odp: Podróż życia?

    Trochę prywaty.
    Wesprzyjcie blog Magdy i Pawła sms jak Wam się podoba
    http://mpkpoland.weebly.com/

  9. #19
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Wandzia i Bolek Gawlukowie. Przyjechali do nas z księdzem Adamem Bożkiem z dalekich Piotrowców na Bukowinie, aż spod rumuńskiej granicy wraz z chórem BRATKI. Przed paroma dniami kolędowali na Śląsku. Oboje, Wandzia i Bolek są młodymi ludźmi, nauczycielami w wiejskiej szkole. Szkoła mała, więc i godzin mało, stąd miesięczna pensja każdego z nich nie przekracza 100 dolarów. Bolek jest również radnym. Jedynym polskim radnym w gminie. To m.in. dzięki niemu dzieci mniejszości polskiej mogą się w piotrowieckiej szkole uczyć języka polskiego. Główna ulica nosi imię Jana Pawła II, a nazwy ulic pisane są€“ również po polsku.

    To zdarzyło się w nocy z czwartku na piątek. Ktoś z rodziny Gawluków zadzwonił z Piotrowców, o drugiej w nocy, do księdza Adama z płaczem, że płonie dom Wandzi i Bolka. Ich maleńki, wymarzony domek, który w wielkim trudzie budowali wraz z całą rodziną przez lata wyrzeczeń. Rano z księdzem zadzwoniliśmy do Piotrowców, by dowiedzieć się czy coś się uratowało. Niestety, spłonęło praktycznie wszystko. Wandzia i Bolek zostali w tym, w czym przyjechali do Polski. Dziś stojąc na pogorzelisku, oboje nie wiedzą – co dalej… Sąsiedzi nie pozostali obojętni na ich los. Do pomocy w uprzątaniu gruzu z miejsca, gdzie tak niedawno stał ich dom,€“ ruszyli Polacy, a na następny dzień,€“ w poczuciu solidarności zjawili się także Rumuni.


    Na co dzień Polakom na Ukrainie jest niezwykle ciężko. Jak może być w obecnej sytuacji Wandzi i Bolkowi Gawlukom możemy sobie tylko wyobrazić. Nie ma wątpliwości, że sami sobie nie poradzą. Ich sąsiedzi, mieszkańcy wioski, w której bezrobocie sięga 80%, poza pracą rąk własnych niczego więcej im dać nie mogą. W tej sytuacji – zwracam się do Rodaków, którym bliskie są sprawy Polaków na Kresach. POMÓŻCIE!


    Ksiądz Adam Bożek udostępnił konto parafii i zadeklarował w intencji Darczyńców msze święte i modlitwy z udziałem parafian, którzy w Piotrowcach tworzą niezwykle solidarną polską diasporę. W bukowińskiej gwarze BRATKI – nazwa chóru w którym śpiewają Wandzia i Bolek znaczy: BRACIA. Czy również i my nie powinniśmy w tej sytuacji okazać się braćmi dla Polaków w Piotrowcach?


    Danuta Skalska
    rzecznik Światowego Kongresu Kresowian

    Kontakt do ks. Adama Bożka i konto bankowe, na które można wpłacać środki na pomoc pogorzelcom:

    RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA
    pw. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO, PIOTROWCE DOLNE
    ul. Jana Pawła II
    Storożyniecki rejon
    Czerniowiecki obwód
    Ukraina, 59035
    tel.: +380971889754
    ks. proboszcz Adam Bożek
    e-mail: parafia@piotrowce.eu
    adam.bozek@piotrowce.eu
    www.piotrowce.eu

    Bank PEKAO SA
    O/Żywiec ul. Kościuszki 46
    34-300 Żywiec
    Nr konta 751240 488 11111 00 1033 068443
    z dopiskiem „na pomoc pogorzelcom”

    Kuriergalicyjski.com
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  10. #20
    NataliaG
    Guest

    Domyślnie POMOC się LICZY

    Witam,

    chciałabym podzielić się z Wami historią o ludziach wielkiejwiary, którzy otwierają swe serca każdego dnia, walcząc ouśmiechy na twarzach chorych dzieci. Obywatelska Fundacja PomocyDzieciom podbiła moje serce.Historia Fundacji jest niezwykle poruszająca. Założycielamiinstytucji są zdeterminowani i pełni wiary rodzice, rodziny orazprzyjaciele chorych dzieci, którzy nie pobierają wynagrodzeń zaprace i szerokie działania wykonywane na rzecz Fundacji.



    Chciałabym zaapelować również do tych z Was, którzy jeszczesię nie rozliczyli i wciąż mogą przekazać 1% podatku. Wejdź na stronę internetową Fundacji, gdzie zostałudostępniony nieodpłatny program do rozliczania PIT przeznaczonyzarówno dla osób indywidualnych, jak i biur księgowych.
    Wierzę, że mój 1 % jest cegiełką, która buduje fundamentszczęścia, a Ty?

    RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 13-02-2014 o 15:08 Powód: Jako nowa nie możesz wklejać linków, a dublowanie wątków (nawet tych szlachetnych) też jest niezgodne z regulaminem.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [ZAGINIONY] Prośba o pomoc!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 09:20
  2. Prośba o pomoc
    Przez Mosia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 19:01
  3. Ogormna prośba o pomoc
    Przez Wędrowiec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 19:24
  4. Prośba o pomoc
    Przez mavicfree w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •