Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79

Wątek: Prośby o wszelaką pomoc

  1. #21

    Domyślnie Odp: Rozlicz sie sercem przekaż swój 1% na leczenie Damiana

    Pamiętajcie...1% POMAGA!!!

    I znów nadeszła ta pora roku. Pora roku, kiedy wypełniamy PIT-y i rozliczamy swoje podatki. A ja kolejny już rok, przy tej okazji, gorąco Was proszę o pomoc. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, komu pomóc za pomocą swojego 1% podatku to proszę Was gorąco – wpiszcie w swoim rozliczeniu:
    KRS 37904
    Cel szczegółowy: 34 Lackowski Damian Lackowski

    Fundusze z 1% podatku, które zostaną dla mnie przekazane, de facto zostaną przelane przez Urząd Skarbowy na konto Fundacji Dzieciom ,, Zdążyć z Pomocą ,,a nie mi do ręki. Czyli możecie mieć pewność, że zostaną one spożytkowane w zbożnym celu – na moje leczenie oraz rehabilitację

    Z całego serca, dziękuję wszystkim osobom, które zdecydują się ofiarować mi swój 1% podatku!!!

  2. #22
    NataliaG
    Guest

    Domyślnie Historia, która poruszyła moje serce

    Witam,



    chciałabym podzielić się z Wami historią o ludziach wielkiejwiary, którzy otwierają swe serca każdego dnia, walcząc ouśmiechy na twarzach chorych dzieci. Obywatelska Fundacja PomocyDzieciom pomocdzieciom.eu podbiła moje serce. Historia Fundacji jestniezwykle poruszająca. Założycielami instytucji są zdeterminowanii pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci,którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działaniawykonywane na rzecz Fundacji.



    Chciałabym zaapelować również do tych z Was, którzy jeszczesię nie rozliczyli i wciąż mogą przekazać 1% podatku.
    Wierzę, że mój 1 % jest cegiełką, która buduje fundamentszczęścia, a Ty?

  3. #23
    ann15
    Guest

    Domyślnie Przekaż 1% swojego podatku Fundacji Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Shamrock"

    Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Shamrock”

    Kim jesteśmy?

    Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych jest organizacją pożytku publicznego działającą w Krapkowicach od 2009.


    Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Shamrock ul. Opolska 59
    Krapkowice 47-300
    KRS 0000331465
    NIP 199-00-87-330
    REGON 160257189


    Nr konta: Bank Zachodni 14 1090 2239 0000 0001 1487 7655

    Prowadzimy działalność jedynie w Internecie, co stanowi ogromne ułatwienie dla osób pracujących w organizacji, gdyż bariery architektoniczne są częstą przyczyną braku zatrudnienia wśród osób z dysfunkcją ruchu.

    Realizując założenia statutowe, pragniemy przyczynić się do przełamywania tabu społecznego oraz pokonywaniu różnego rodzaju problemów, jakie napotykają na swej drodze osoby z niepełnosprawnością.

    Dziękujemy, że byliście z nami w latach ubiegłych i mamy nadzieję, że i w tym roku nadal wesprzecie naszą organizację. Zwracamy się zatem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie w postaci oddania nam 1% swojego podatku. Kwota uzyskana z przekazanych nam środków zostanie przeznaczona na cele statutowe naszej organizacji.

    Na co zostaną przekazane środki pozyskane z 1%?

    • Organizowanie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych w fundacji



    • Rozwój prowadzonej przez organizację Szkoły Języków Obcych oraz innych działań promocyjnych zmierzających do upublicznienia aktywności pozarządowej fundacji


    • Budowę i prowadzenie interaktywnego portalu dla osób niepełnosprawnych oraz innych serwisów internetowych, powiązanych z usługami wykonywanymi przez Fundację




    • Upowszechnianie wiedzy o przyczynach, rodzajach i skutkach niepełnosprawności, o sposobie radzenia sobie z nią, a także prowadzenia profilaktyki w tym zakresie.

    Instrukcja dokonania wpłaty z tytułu 1% przy samodzielnym rozliczeniu PIT
    Aby dokonać wpłaty na rzecz organizacji pożytku publicznego oraz odpisu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych z tego tytułu:


    1.Oblicz należny podatek za rok 2013.
    2.Oblicz 1% należnego podatku.
    3.Wypełnij wniosek o przekazanie 1% podatku znajdujący się na końcu każdego zeznania podatkowego, wskazując wyłącznie: Numer KRS 0000331465 oraz kwotę w wysokości 1 % należnego podatku. 4.Przekazania środków na konto Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Shamrock dokona Urząd Skarbowy. 5.W składanym zeznaniu możesz również wyrazić zgodę na podanie swych danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu) oraz możesz wskazać cel, na który chcesz przeznaczyć ww. kwotę. Jeżeli chcesz, aby te informacje wraz z imieniem i nazwiskiem oraz kwotą 1% podatku przekazaną naszej fundacji udostępnił nam Urząd Skarbowy, należy przez zaznaczenie kwadratu wyrazić zgodę na przekazanie danych.

    Pamiętajcie!!!
    Twój jeden procent jest dla nas bardzo ważny w ten sposób pomagamy i realizujemy nasze cele statutowe, którymi są: tworzenie kolejnych miejsc pracy oraz praktyk dla niepełnosprawnych osób, rozwój prowadzonej przez nas Szkoły Języków Obcych oraz portali informacyjno-społecznościowych Zróbmy to Razem oraz Dzieciniepelnosprawne.pl, które nieustannie pomagają tysiącom osób niepełnosprawnych, ich rodzinom i bliskim.
    Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy. Zarząd i Pracownicy Fundacji Wsparcia Osób Niepełnosprawnych "Shamrock"

  4. #24
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Cześć !

    W imieniu koleżanki z Bieszczadów zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety stworzonej na potrzeby pracy magisterskiej.
    Ankieta dotyczy Iwonicza Zdroju.

    http://www.ankietka.pl/ankieta/13347...-turystow.html

    Z góry dzięki.

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Widząc, że dotyczy to mojej rodzinnej miejscowości zaglądnąłem. Ankieta nie dla mnie, bo jako że tam mieszkałem to kuracje uzdrowiskowe raczej nie dla mnie. Dobił mnie plac delta (Dietla powinno być).

  6. #26
    studentka77
    Guest

    Domyślnie Rodzina w kształtowaniu aspiracji zawodowych

    Witam serdecznie. Jestem studentką V roku pedagogiki o specjalności pedagogika pracy z doradztwem zawodowym. Obecnie pisze pracę magisterską na temat roli rodziny w kształtowaniu aspiracji zawodowych i wyboru zawodu u gimnazjalistów. Dlatego też, jeżeli posiada Pani/Pan dziecko w wieku gimnazjalnym bardzo proszę o poświęcanie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety, dzięki której będę mogła dokończyć pisanie pracy. Dziękuje za poświęcony czas.

    http://moje-ankiety.pl/respond-62739.html

  7. #27
    gononim
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    proszę o wypełnienie krótkiej ankiety osoby, które planują zakup nieruchomości w Bieszczadach. Informacje niezbędne są do ukończenia pracy dyplomowej. Dziękuję
    http://webankieta.pl/ankieta/wv1c33d5

  8. #28
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Proszę o pomysł jak w kuchni wykorzystać mogę czosnek w oleju chili.Kupiłem na próbę słoiczek i jest pyszne ale może ktoś zna jeszcze jakieś zastosowania ?

  9. #29
    Anna36
    Guest

    Domyślnie Popełniłam błąd życiowy, ja się z niego wybrnąć

    Jestem wiejska bibliotekarką. Mamna imię Anna. Przez całe życie marzyłamo „ księciu na białym koniu” który wyrwie mnie z prowincji i wprowadzi w wielkiświat. Nieszczęście lata mijały a książę się nie pojawiał. Miałam już 32 lata ażadnego kandydata nie miałam. Chyba dlatego że byłam nieśmiała. Moi rodzice zaczęlisię rozglądać za kandydata na męża. Wybór ich padł na właściciela warsztatusamochodowego. Mówili mi: „kawaler, zaradny, na chleb zarobi”. Ja długo sięopierałam ale moi rodzice byli nieustępliwi. Stwierdzali: „masz już swoje latai zostaniesz starą panną”. Wzięłam mnóstwo leków uspokajających i w grudniuubiegłego roku wzięliśmy ślub kościelny ( konkordatowy). Już w tydzień poślubie zaczął mówić, że za starą pannę ( jak to na wsi) mógł sobie wziąćwiększy posag. Także wyszło na jaw, że za kołnierz sobie napojów wyskokowychnie wylewa. Jak unieważnić ślub cywilny i kościelny?

  10. #30
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Popełniłam błąd życiowy, ja się z niego wybrnąć

    Wzruszająca historia... Ale jeśli w kolejnym poście pojawi się link do jakiegoś portalu czy innego poradnika, to happy endu nie będzie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [ZAGINIONY] Prośba o pomoc!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 09:20
  2. Prośba o pomoc
    Przez Mosia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 19:01
  3. Ogormna prośba o pomoc
    Przez Wędrowiec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 19:24
  4. Prośba o pomoc
    Przez mavicfree w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •