Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Wątek: Prośby o wszelaką pomoc

  1. #51

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Witam, prowadzę badanie do pracy magisterskiej i potrzebuje nic więcej jak Twojej opinii na temat czekolady, którą stworzyłem. Ankieta jest bardzo krótka (około 7 minut)
    http://goo.gl/forms/xRhekZhmoU
    Jeżeli masz chwilę, wypełnij proszę. Pomoże mi to bardzo w ukończeniu tego badania (mam nadzieje, że jest to odpowiednie miejsce do zamieszczenia tego typu prośby)

  2. #52

    Lightbulb Odp: Błagam pomóż zebrac środki na leczenie Damiana

    Witam wszystkich
    Dawno mnie tu nie było ale o was i Bieszczadach myślę nieustannie . Czas w spędzony w Polańczyku na rehabilitacji to najwspanialszy okres w życiu mam nadzieje że uda się jeszcze tam wrócić .
    obecnie zbieramy na Turnus Rehabilitacyjny .
    Pomóż! Nie bądź obojętny...dzięki rehabilitacji Damian Lackowski ma szansę na życie bez bólu , przykurcze będą mniejsze.
    ON tak jak inne dzieci bardzo chciał by być zdrowy , biegać i cieszyć się z życia . Los jednak zdecydował inaczej jego życie zawsze było i będzie zależało od wielkiego serca dobrych ludzi którzy bezinteresownie pomagają mu w rehabilitacji . Ma 23 lata a cierpi jak dorosły . Proszę pomóż nam zebrać środki na turnus daj mu szansę na poprawę stanu zdrowia . Jeśli możesz wpłać symboliczną zł to tak niewiele dla Ciebie...tak wiele dla NIEGO!
    UDOSTĘPNIJ !!! — pełna nadziei z użytkownikiem Damian Lackowski.BŁAGAM POMÓŻ
    https://zrzutka.pl/68zr99

  3. #53

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Kolejne 30zł na turnusu dla Damianka od Pani Małgosi i brakuje już tylko 53 %.
    Wierzę że się uda .
    Pomóż! Nie bądź obojętny...dzięki rehabilitacji Damian Lackowski ma szansę na życie bez bólu , przykurcze będą mniejsze.
    ON tak jak inne dzieci bardzo chciał by być zdrowy , biegać i cieszyć się z życia . Los jednak zdecydował inaczej jego życie zawsze było i będzie zależało od wielkiego serca dobrych ludzi którzy bezinteresownie pomagają mu w rehabilitacji . Ma 23 lata a cierpi jak dorosły . Proszę pomóż nam zebrać środki na turnus daj mu szansę na poprawę stanu zdrowia . Jeśli możesz wpłać symboliczną zł to tak niewiele dla Ciebie...tak wiele dla NIEGO!
    UDOSTĘPNIJ !!! — pełna nadziei z użytkownikiem Damian Lackowski.BŁAGAM POMÓŻ
    https://zrzutka.pl/68zr99

  4. #54

    Exclamation Uwaga- zaginął kot w rajskim - duża nagroda!

    Uwaga! - zaginął kotek - nagroda!

    Znikną 18.07 (sobota) w Osrodku Wypoczynkowym RAJSKIE Nafta - Gaz w Bieszczadach.

    Wabi się Klakier, jest burym, 1,5 rocznym kotkiem.
    Powinien mieć na sobie bordową obróżkę z adresownikiem (w kształcie głowy kota) i dzwoneczkiem.

    Jest bardzo kochany i każdy dzień bez niego to męka!

    Jesli go widziałes - prosze zadzwoń!
    NA ZNALAZCE CZEKA NAGRODA!
    nr. tel: 790811000 lub 604550641

    link do wydarzenia na Facebooku:
    https://www.facebook.com/events/4630...3033490532832/

    Prosze - udostępniajcie plakat na swoich stronach -
    jeśli ktoś go wywiózł (a jest to mozliwe) - to mogą być ludzie z całej Polski!... a zwłaszcza okolice Rzeszowa, Bytomia, Radomia, Kielc, Dębna,
    Piotr. Tryb., Mielec, Wroclawia, Zręcina, Dukli, Sczecina, Łańcuta... Im większy zakres waszej pomocy - tym większa szansa że ZŁODZIEJ mojego kota się odonajdzie..

    Jeśli nie TY to może ktoś z Twoich znajomych napotka Klakiera na swojej drodze i skojarzy z plakatem...
    PROSZE POMÓŻ NAM GO ODNALEŻĆ!
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 28-07-2015 o 17:00 Powód: Zmniejszyłem czcionkę

  5. #55
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Jako ze dział z prozbami o pomoc , wiec napisze tutaj . Mam zamiar wydrukowac sobie zdjecie Bieszczad , format to 120 × 70 cm. , bedzie to dekor na ścianę. Broblem jest w zdjeciu , ktore musi byc w odpowiednio dużej rozdzielczości . Ja nie mam swoich zdjec ktore mógłbym do tego celu wykorzystać. , nie chce tez sciągac z netu
    Moze ktos z Was ma ladne zdjecie , super byłoby gdyby na zdjeciu byl Smerek z wetlińską , lub tez panorama połonin . Zdjecie lato lub jesien Dajcie znac prosze , jesli to mozliwe

  6. #56

    Exclamation Film w Bieszczadach. Poszukuje pomocnych rąk !

    Witam serdecznie wszystkich,
    zastanawiałem się, gdzie umieścić taki temat. Zdecydowałem się umieścić tutaj, ponieważ film, to też w końcu objaw artyzmu oraz sztuki.
    Tym bardziej tutaj, że chciałbym nawiązać kontakt z twórcami bieszczadzkiej poezji i umożliwić im, wypowiedzenie tego w filmie.
    Przechodząc do sedna sprawy.
    Poszukuję osób, które chętnie wspomogą projekt filmowy w Bieszczadach. Pomoc może objawaić się na wiele sposobów, więc jeśli ktoś byłby chętny, proszę pisać i się odzywać!
    Poszukuje wszelakich twórców, muzyków, poetów, malarzy...

    Każdy pewnie jest ciekaw, o czym w ogóle może być film!? O mistycznej i duchowej wedrówce do głębi samych siebie, nas ludzi na metaforze oraz porównaniu do tygodniowej podróży po Bieszczadach. To zbyt wielki skrót, lecz nie chciałem zamęczać.

    Pozdrawiam wszystkich!
    Łukasz Ławecki

    Zapraszam również pod adres: www.facebook.pl/intiniere < można śledzić poczynania!

    itiniereproba4.jpg
    Zdjęcie: Ł. Ławecki
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 22-01-2016 o 11:55 Powód: przeniesiony

  7. #57

    Domyślnie Odp: Film w Bieszczadach. Poszukuje pomocnych rąk !

    W. Smarzowski ma trudności w dokończeniu filmu. PROŚBA O WSPARCIE ! ! ! !

    "Na hasło rzeź i banderowcy sponsorzy się wycofują". Smarzowski nie skończy "Wołynia"?
    17-02-2016

    "Ten temat parzy" - Smarzowski prosi o wpłaty na dokończenie filmu o rzezi wołyńskiej.

    - Mamy zmontowany prawie cały epicki film o ludobójstwie na Kresach. Mam nadzieję, że to będzie ważne kino. Pozytywnie wypowiadają się historycy i ludzie związani emocjonalnie z Kresami - mówi reżyser Wojciech Smarzowski i informuje, że do zakończenia "Wołynia" brakuje jeszcze kilku kluczowych scen, których nie udało się nakręcić z powodów finansowych. - Temat naszego filmu odstrasza. Spółki, firmy, banki, które zazwyczaj wspierają budżety na hasło ludobójstwo, rzeź, Ukraina, banderowcy od razu się wycofują. Temat tego filmu parzy i dlatego pieniędzy szukamy wszędzie, poza Rosją. Brakuje nam 2,5 mln złotych, proszę o wsparcie - kończy nagranie na YouTube Smarzowski.
    Premiera "Wołynia" zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Smarzowski liczy na to, że film wywoła dyskusję oraz że zwiększy wiedzę o zbrodniach popełnionych na Wołyniu w czasie II wojny. Na konferencji prasowej, zorganizowanej w trakcie 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni, reżyser zwracał uwagę, że - jak wykazały badania - "połowa Polaków nie wie, co się wydarzyło na Kresach".
    Podkreślił, że zrealizowanie filmu o Wołyniu uważa za obowiązek. "Wierzę, że jest grupa ludzi, która czeka na ten film. Są kresowiacy, którzy mają swoje lata, odchodzą od nas. Oni jeszcze pamiętają ten okres. Są rodziny. Im się też to należy. To jest nasz filmowy obowiązek – tak jak opowiadamy o Katyniu, jak opowiadamy o Powstaniu Warszawskim, trzeba również opowiedzieć o ludobójstwie na Kresach" – powiedział.
    Pytany, czy nie obawia się skrajnie negatywnych reakcji na "Wołyń", zaznaczył: "Oczywiście, że się obawiam, ale chciałem ten film zrobić, żeby sprowokować do dyskusji".

    Ten temat parzy

    Konta Bankowe Fundacji Wspierających Powstanie Filmu
    http://filmwolyn.org/#wsparcie

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Konto podane, więc problem może zostać pomyślnie rozwiązany. Zastanawiające jest jednak to, że mimo apeli w mediach,(ostatnio słyszałem w "zetce"), nie słychać mocnego stanowiska ministra kultury(!), pana G.
    Podpowiadam panu ministrowi, żeby zobaczył listę sponsorów przedstawioną na początku filmu "żelazna sotnia" i wyzbył się niepotrzebnych skrupułów.

  9. #59

    Domyślnie

    Szukam Andrzeja od 22 lat,nie znam jego nazwiska ale wiem że miał ksywkę Góral.W 1994 roku odbywał służbę wojskową w Warszawie ul.Żwirki i Wigóry..,był przeniesiony z innej jednostki i trafił do Warszawy.Miał kolegę Jasia,w lipcu 1994 roku poznaliśmy się przypadkowo na przystanku,po krótkim czasie odwiedziłam go w jego jednostce.Blondyn o niebieskich oczach,na prawej ręce prawdopodobnie ma bliznę.Z tego co pamiętam to opowiadał mi że ma siostrę i mieszka w Bieszczadach na małej wiosce pod ruską granicą.Pisał do mnie ale o listach dowiedziałam się dopiero po roku.Obecnie może mieć teraz około 43/44 lat,dołączam jego foto które zrobiłam mu na terenie jego jednostki w Warszawie.Proszę o pomoc jeśli ktoś go poznaje z danej fotki...
    3266156376.jpeg

    Pomoże mi ktoś?może ktoś go pamięta?

    w 1994 roku był w Częstochowie przejazdem- z kolegą Jasiem,odbywał służbę wojskową w Warszawie,był wartownikiem na terenie jednostki...od 22 lat próbuję go odszukać i bez skutku..nikt go nie zna i nikt nie jest mi wstanie określić jego miejsca pobytu...
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 28-03-2016 o 17:20

  10. #60

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Czy na tym forum Bieszczadzkim znajdzie się ktoś kto mi pomoże w odszukaniu Andrzeja?Szukam go już tyle czasu i bez żadnego skutku...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [ZAGINIONY] Prośba o pomoc!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 09:20
  2. Prośba o pomoc
    Przez Mosia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 19:01
  3. Ogormna prośba o pomoc
    Przez Wędrowiec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 19:24
  4. Prośba o pomoc
    Przez mavicfree w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •