Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79

Wątek: Prośby o wszelaką pomoc

  1. #61

    Domyślnie Praca licencjacka/Kraków

    Witam wszystkich :)
    Jestem studentką etnologii i antropologii kulturowej, piszę "bieszczadzkiej" pracę licencjacką. Tematem pracy są wyobrażenia na temat Bieszczadów - czyli to, jak widzą je ludzie, którzy tam bywają. Wnioski wysnuwam na podstawie rozmów, dlatego zwracam się do forumowiczów z małą prośbą - czy znajdzie się ktoś, z Krakowa lub najbliższych okolic, kto chciałby poświęcić mi godzinę swojego czasu?
    Pozdrawiam :)

  2. #62
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Praca licencjacka/Kraków

    Witaj,
    jednemu z "najbliższych okolic" osobiście zarekomendowałem by się odezwał. Wstydliwy nie jest, więc może się odezwie. Info rzuciłem też na Twittera. :)

    A swoją drogą to przyjedź na KIMB w maju i masz pracę gotową w całości!!!!
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 26-04-2016 o 16:34 Powód: Dodanie o KIMB-ie
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #63
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Praca licencjacka/Kraków

    Recon ma rację, przyjedź na KIMB, będziesz miała całą galerię osobliwości, ludzi z całej Polski, różnych profesji i wykształcenia, również miejscowych, a przy okazji się pobawisz, sama przyjemność.

  4. #64

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Dziękuję za rady, nie wiem, czy uda mi się pojawić w Zatwarnicy (Bieszczady to większa wyprawa przy studenckim budżecie), ale jeszcze znajdę jakiś sposób na dotarcie do miłośników Bieszczadów :)

  5. #65

    Domyślnie Ankieta na temat Karpat

    Cześć wszystkim!
    Zachęcam do wypełnienia krótkiej ankiety na temat turystyki odpowiedzialnej i rozwoju zrównoważonym w Karpatach. Jej wyniki posłużą mi do napisania pracy licencjackiej.
    [COLOR=#1D2129][FONT=helvetica]-> https://docs.google.com/forms/d/1ndj...ewform?c=0&w=1
    Ankieta jest całkowicie anonimowa, a czas jej wypełnienia nie powinien zająć dłużej niż 5 min.
    Z góry dzięki! :):)
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 27-05-2016 o 15:39

  6. #66

    Domyślnie biedna studentka szuka pomocy - Krótka ankieta do pracy - :D

    Cześć
    Dobrzy ludzie proszę pomóżcie! Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź na kilka pytań w ankiecie na temat Bieszczad.

    http://goo.gl/forms/Q08bZJPZMsZ30caz2
    Jeśli masz problem z wyświetlaniem lub przesyłaniem tego formularza, możesz wypełnić go w Formularzach Google.


    ps. oczywiście serdecznie dziękuję każdemu kto się zdecyduje - macie ogromny wkład w mój dorobek naukowy hehe



  7. #67
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    KONKRETNA POMOC "CHMIELU"


  8. #68
    Bieszczadnik Awatar agnieszkaruda
    Na forum od
    01.2008
    Rodem z
    Kampinos
    Postów
    519

    Exclamation Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Zaginął Jacek JACO Fandrejewski

    SYN NASZEJ PRZYJACIÓŁKI ZAGINOŁ PODAJCIE DALEJ MOŻE BYĆ GDZIEŚ W GÓRACH TEŻ
    14915147_1371915932818566_3264167421911768372_n.jpg


    Urodzony 13 listopada 1987 w Puławach (woj. lubelskie).
    Ostatnio widziany w okolicach Podgórza w pubie PUNKT DOCELOWY przy ulicy Staromostowej 1 w nocy z wtorku na środę (01-02.11.2016) w okolicach godziny 2.00.

    Jacek ma 29 lat, około 190cm wzrostu, budowa ciała normalna. Włosy ostatnio ścięte na łyso. Prawdopodobnie mógł być ubrany w czarny płaszcz, na głowie kapelusz, kaszkiet lub czapkę.

    Znaki szczególne: tatuaże (widoczne jak na zdjęciach), kolczyk (dermal) na środku karku, w uszach tunele 5mm.

    W ciągu ostatnich kilku lat pracował jako barman w krakowskich klubach, m.in. Imbir, Ministerstwo, Kot Karola, Bar Bałtyk oraz Punkt Docelowy. Często również w tych klubach bywał... prywatnie.

    Na codzień mieszkał na krakowskim Kazimierzu na ul. Dietla.

    Na facebooku ostatni post zamieścił 01.11.2016.

    Zaginięcie zostało już zgłoszone na Policję, jednakże potrzebna jest także Wasza pomoc. Jeśli macie jakieś informacje lub widzieliście Jacka, to napiszcie tutaj, zadzwońcie pod numer 663923613, 883548884 albo skontaktujcie się z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem telefonów 112 lub 997.

    Udostępniajcie ten post, niech dotrze jak najdalej. Każda pomoc się przyda.

    więcej informacji :https://www.facebook.com/events/1783...78356675817134
    Chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle......:oops:

  9. #69
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Cytat Zamieszczone przez Slav Zobacz posta
    KONKRETNA POMOC "CHMIELU"


    Niestety Przemysław Chmielewski odszedł na Niebieskie Polany, stanowczo za wcześnie.
    Żal.

  10. #70
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Prośby o wszelaką pomoc

    Miałem nadzieje,że Twoje słowa to jakaś pomyłka...

    "Nie żyje bieszczadzki bard i gawędziarz Przemysław Chmielewski "Chmielu". Miał 47 lat przegrał z chorobą nowotworową. Jak wspomina autor książek o Bieszczadach Andrzej Potocki - poznał Chmiela podczas poświęcenia kapliczki zakapiorskiej w Cisnej. Wówczas Przemysław Chmielewski był dziennikarzem gazety w Wieluniu i zrobił z nim wywiad wypytując o bieszczadzkich Zakapiorów.

    Parę lat później Chmielu zamieszkał w Bieszczadach i zaprzyjaźnili się z sobą. Na pytanie co będzie robił - Chmielu odpowiedział mu, że wymyśli sobie zakapiorski sposób na Bieszczady. Tym pomysłem była gitara i śpiew. Często występował na różnych imprezach w Bieszczadach. Tworzył klimat bardzo bieszczadzki klimat, a pomagał mu w tym autor tekstów Mirosław Weltz. Pogrzeb Przemysława Chmielewskiego "Chmiela" odbędzie się w poniedziałek w Górzance koło Wołkowyi o godzinie 14.00"

    http://www.radio.rzeszow.pl/informac...aw-chmielewski


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [ZAGINIONY] Prośba o pomoc!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2011, 09:20
  2. Prośba o pomoc
    Przez Mosia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 19:01
  3. Ogormna prośba o pomoc
    Przez Wędrowiec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 19:24
  4. Prośba o pomoc
    Przez mavicfree w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2005, 16:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •