Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ...wakacje z Bieszczadach

  1. #1
    deolka
    Guest

    Domyślnie ...wakacje z Bieszczadach

    ..cześć..dobry wieczór..witam wszystkich..mam prośbę..proszę pomóżcie mi ogarnąć temat...we wtorek jadę z rodzinką (ja, mąż i dwie córki (w wieku 6 i 13 lat) do miejscowości Rabe. Poradźcie jak ciekawie zorganizować sobie i rodzince czas by te kilka dni (zakładamy pobyt 5-dniowy) okazał się strzałem w dziesiątkę. Bierzemy pod uwagę zarówno piesze wędrówki, wycieczki rowerowe a także (nacisk dzieci) pobyt na wodą. Dziękuję z góry.

  2. #2
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    Jak chcesz dostać jakąś radę to napisz czy dzieci już chodziły po górach, czy to lubią, czego oczekujecie po spacerze (widoków? lasu? spokoju?), czy masz samochód do dyspozycji... I czy jedziesz do tego Rabego między Ustrzykami Dolnymi a Czarną
    Czterech panów B.

  3. #3
    deolka
    Guest

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    witaj..szczerze..to ich pierwszy raz..młodsza nigdy w górach nie była..a starsza raz na szkolnej wycieczce w zakopanem...mamy auto do dyspozycji, chcielibysmy coś zobaczyć...ale nie ukrywam że i odpocząć..tak to ta miejscowość

  4. #4
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    To zacznij delikatnie, wejdźcie na te łąki nad Rabem za cerkwią, grzbietem biegnie droga, która powinna Was doprowadzić do Hoszowa (tak mi się wydaje ). Szlaku tam żadnego nie ma ale trudności orientacyjne niewielkie. Jak wolisz za znaczkami to możesz spróbować ze Żłobka dojść do Bystrego i Michniowca znakowaną ścieżką. Jak dzieciaki dadzą radę to możesz pomyśleć o połoninach, od razu w Wysokie Bieszczady bym nie startował - tym bardziej, że na przyszły tydzień zapowiadają jakieś równikowe upały
    Czterech panów B.

  5. #5
    deolka
    Guest

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    ....słyszałam, ze upały maja być megafantastyczne..hahha...dlatego dziękuję za wskazówki, a powiedz czy jakieś miejsca są tam szczególnie warte uwagi?..możemy dojechać...miejsce gdzie dzieciaki mogę pomoczyć w wodzie to jedynie jezioro solińskie?

  6. #6
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    Czy już wiadomo o które Rabe chodzi ?
    domniemywam , że o te koło Czarnej, więc nie jest tak daleko samochodem śmignąć przez Lutowska do Chmielu i tam pobaraszkować we wodach Sanu, który o tej porze nagrzewa się niesamowicie. Dzieciakom taka płytka woda podoba się niesamowicie i jest to lepsza wersja niż jezioro Solińskie (według mnie)

  7. #7
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    W sprawie moczenia się w wodzie nie pomogę, bo rzadko uprawiam A ciekawych miejsc w okolicy Rabego w bród, w zasadzie gdzie się nie obrócić jest coś ciekawego: góra z widokiem, las, cerkiew, tylko wybierać. Jak będziecie chcieli na rower wsiadać to poza główną drogą wszystkie boczne są ciekawe. I na Bystre/Michniowiec można jechać albo z Jałowego na Bandrów, Stebnik aż do Krościenka.
    Czterech panów B.

  8. #8
    deolka
    Guest

    Domyślnie Odp: ...wakacje z Bieszczadach

    ...wow..dziękuję Wam bardzo za odzew...przejrzeliśmy dokładnie mapę, mamy już orientację w terenie...jeszcze raz dziękuję..:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wakacje w Bieszczadach po raz pierwszy
    Przez Wolusia w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 20:56
  2. Wakacje w bieszczadach
    Przez uroczysko32 w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2013, 18:11
  3. Imprezy w wakacje w bieszczadach
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 12:01
  4. Wakacje w Bieszczadach
    Przez GasnącyPłomień w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-01-2004, 22:05
  5. [Sękowiec] Pierwszy raz w Bieszczadach - gdzie na wakacje
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-05-2002, 20:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •