Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

  1. #1
    anee
    Guest

    Domyślnie słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Być może taki wątek był już poruszany, przepraszam, ale nie mam czasu wszystkiego czytać...
    W Bieszczadach byłam trzykrotnie, ale słabo je znam.
    Raz byłam w zimie na kilka dni (w cywilizowanych warunkach ) i dwukrotnie w lato na tygodniowe wypady (namioty, brak bieżącej wody, telefonu, prądu, wędrówek było niewiele - to było typowe odpoczywanie od wszystkiego na łonie natury).
    Teraz chciałabym pierwszy raz w życiu wyjechać na m.in. dwa tygodnie sama. Poza sezonem. Muszę uciec od wszystkiego i na spokojnie przemyśleć wiele spraw.
    Możecie polecić jakieś dobre miejsce na nocleg (osobny pokój) w miejscu gdzie okolica sprzyja krótkim spacerom? Długich wędrówek nie planuję, bo a) chcę porządnie odpocząć, poczytać, pomyśleć, b) sama się trochę boję.
    Jadę bez samochodu, więc wskazany jakiś ludzki dojazd .
    Chcę raczej mieszkać w 1 miejscu (ewentualnie zmiana po tygodniu).
    Fajnie gdyby czasami można było przerwać tę swoją samotność i np. zjeść poza miejscem noclegu i mieć do kogo otworzyć gębę .
    Polecicie coś?

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    W jakim terminie?

  3. #3
    anee
    Guest

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    wszystko mi jedno
    byle poza sezonem... od teraz do wiosny

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Cytat Zamieszczone przez anee Zobacz posta
    wszystko mi jedno
    byle poza sezonem... od teraz do wiosny
    Sprawdzony kilka razy, szczególnie poza sezonem, ceny przystępne, warunki pobytu wręcz komfortowe, obsługa bardzo elastyczna i miła. Dojazd nie jest skomplikowany a miejsc do spacerów i wypadów bardziej zaawansowanych sporo. Na początek wręcz doskonałe miejsce do wypoczynku http://www.osrodek.wisan.pl/index/index. Osobiście już się pakuję i za kilkadziesiąt godzin tam jadę.
    Pozdrawiam. Zbyszek

  5. #5
    anee
    Guest

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Chciałam "liznąć" trochę bieszczadzkiego klimatu, a ten hotel raczej nie przywołuje mi go na myśl.
    Mają tam w ogóle pokoje 1-osobowe (czy tam dwu, ale w cenie dla 1 osoby) ?
    Ale bardzo dziękuję :)

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Cytat Zamieszczone przez anee Zobacz posta
    Chciałam "liznąć" trochę bieszczadzkiego klimatu, a ten hotel raczej nie przywołuje mi go na myśl.
    Mają tam w ogóle pokoje 1-osobowe (czy tam dwu, ale w cenie dla 1 osoby) ?
    Ale bardzo dziękuję :)
    Pokoje mają 2-osobowe ale płaci się za jedną. Samo miejsce spania ( w tym komfortowe wyposażenie, lodówka, łazienka, TV salon gier itp) w/g nie jest eliminującym elementem klimatu bieszczadzkiego. Ważne jest otoczenie i możliwości spacerów. W okolicy Cisnej, Wetliny, UG jest masa gospodarstw agroturystycznych, które pewnie zaspokoją Twoje potrzeby. Zbyszek

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Jedynym mankamentem jest lekko ograniczony dostęp do sieci komórkowych :(. Ja to uważam za zaletę :).

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Rodem z
    Brzoza
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    A Ja polecę Ci Zosię ze Strzebowisk . Po sezonie spokój, pokoje dwuosobowe (płacisz za jedną), na miejscu, jak zechcesz, obiady i śniadania.
    Jak będziesz chciała do kogoś otworzyć gębę, zawsze możesz zejść do kuchni i pogadać z gospodynią, posłuchać zespołu "Łopienka", może kupić ich płytę (Zosia pięknie na niej śpiewa).
    Ale oczywiście po sezonie to możesz jechać w ciemno i zawsze gdzieś znajdziesz miejsce (w sierpniu był z tym kłopot).
    Ostatnio edytowane przez archie ; 17-09-2013 o 16:23

  9. #9
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Szukasz samotności i ciszy? Krywe - w promieniu 2 godzin marszu nikogo. Z Gospodynią możesz się dogadać w sprawie wyżywienia.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  10. #10
    anee
    Guest

    Domyślnie Odp: słabo znam Bieszczady, chcę samotnie wyjechać i odpocząć. pomoże ktoś?

    Zbyszek - dzięki. Nie zależy mi na telewizorze, sieci komórkowej itd. Oprócz spacerów sporo będę czytała, więc wolałabym mieć przytulny pokój.
    Długi - również dziękuję, ale jak już pisałam czasami będę chciała wyrwać się z tej samotni i np. zjeść coś poza miejscem zamieszkania. Fajnie byłoby mieć taką opcję max 45min. marszem.
    Nie chodzi mi o odludzie. Jak się zamknę w pokoju czy pójdę na spacer to i tak będę sama.

    Nigdy nie podróżowałam po Bieszczadach bez samochodu, powiecie mi jak jest tam z komunikacja?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Skąd znam ten widoczek ?
    Przez Henek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1239
    Ostatni post / autor: 25-01-2024, 22:54
  2. Może ktoś pomoże ?
    Przez Basia Z. w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 29-10-2008, 10:04
  3. Chcę jechać w najblizszy weekend, czy ktoś chętny?
    Przez kathleen w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-11-2007, 18:48
  4. Bieszczady chcę poznać i pokochać...
    Przez wędrowniczka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-06-2007, 20:29
  5. Chcę poznać Bieszczady
    Przez krynia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-09-2006, 11:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •