Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wyprawa rodzinna z dziećmi

  1. #1
    Karol-i-na
    Guest

    Domyślnie Wyprawa rodzinna z dziećmi

    Witam
    Na forum jestem po raz pierwszy a w Bieszczadach nie byłam nigdy, choć zawsze chciałam tam pojechać. Jestem zielona jak nowalijka w temacie wypraw w Bieszczady, ale mam nadzieję, że mi coś doradzicie. Ponieważ moje dzieci trochę już podrosły to myślę, ze może moglibyśmy już się zapoznać z tym pięknym zakątkiem kraju. Domyślam się, że Bieszczady to głównie wyprawy pieszo, co prawda mam jedno nosidło dla dziecka, ale drugie musiałoby iść. Zuzia ma 4 lata a Filip powiedzmy 2:) zaraz będzie miał. Proszę o jakieś wskazówki i propozycje na spędzenie czasu z dziećmi, krótsze trasy i może jakieś bazy noclegowe. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam ciepło i jesiennie:)

  2. #2
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Wyprawa rodzinna z dziećmi

    Nie byłem tam, ale słyszałem dobre opinie, na Forum w innym miejscu jest więcej info http://forum.bieszczady.info.pl/show...iotrowa-polana
    Co prawda naokoło wyższe górki, ale jak się domyślam, macie samochód i można zawsze gdzieś podjechać. W Wetlinie za Manhattanem ładna polanka do spacerów, blisko rzeczka z małym wodospadem... jest gdzie pochodzić.
    Drugie miejsce, które bym polecił(chyba jako to główne) to http://osrodek.wisan.pl/ Naokoło sporo miejsc na wycieczki po w miarę płaskim terenie, ale też i są fajne górki. Miejsca tam są urokliwe a i okolica wspaniała chociaż dla mnie ma też swoją tajemniczość, można sobie wyznaczyć wspaniałe miejsca jako cel wędrówek i odpoczynku na kilka godzin a nawet na cały dzień. Blisko konie (można pojeździć), koło mostu fajne miejsce nad rzeczką dla dzieci, jest też dużo miejsca do zabawy, blisko ORW Bystre z restauracją, 2 km do Baligrodu (apteka, sklepy itp.). Jak wybierzesz miejsce to polecimy kilka miejsc na wycieczki dla Was z dziećmi.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady z dziećmi
    Przez jusiek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 21:52
  2. gdzie z dziećmi na tydzień?
    Przez eve1978 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 19:41
  3. Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec
    Przez kaska.1 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-03-2010, 11:16
  4. Ferie 5 dni z dziećmi
    Przez ianna w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 22:24
  5. [Polańczyk] Urlop z dziećmi - gdzie?
    Przez pietrek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-2003, 22:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •