Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [Wetlina] Nocleg dla dwóch osób, 60 zł/os.

  1. #1
    marklar
    Guest

    Domyślnie [Wetlina] Nocleg dla dwóch osób, 60 zł/os.

    Witam, w Bieszczady zawsze dane było mi jeździć po studencku (czytaj: namiot/schronisko), a teraz przyszła pora na trochę bardziej komfortowy wyjazd - i tutaj mam rebus, bo mimo tego że byłem tu już kilka razy - nie mam żadnego rozeznania w bazie noclegowej tego typu.A w ofertach w necie można się zupełnie zagubić - tyle tego ze nie ogarniam, no i wiadomo, każdy w swoim ogłoszeniu chce się pokazać z najlepszej strony. Dlatego pomocy szukam na forum:)

    Szukam dwuosobowych pokojów w Wetlinie (może być gdzieś obok ale sentyment mam właśnie do Wetliny), najlepiej z łazienką. Nie dbam o telewizory w pokojach, ważne żeby było cicho, ciepło (bo pogoda jakaś taka nijaka), przyjemnie i z wygodnym łóżkiem:). A jakby się jeszcze zamknąć w 60 zeta za dobę to już w ogóle było by świetnie.
    Ktoś poleca coś sprawdzonego?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Witaj na forum.
    Przyjemnie przeczytać pytanie kogoś, kto jasno potrafi określić swoje potrzeby.
    No więc w Wetlinie, z tego co kojarzę, najlepszy współczynnik cena/komfort oferuje ośrodek rekolekcyjny koło kościoła (poniżej 60 zł. za dwie osoby)
    Ja tam bym nie polecał, fajniejszy Cień PRL-u, ale w ogóle Wetliny bym nie polecał, bo się coraz bardziej komercjalizuje i to już nie jest ta Wetlina z przed lat.

  3. #3
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    60 zł za osobę czy za jeden/dwa pokój/pokoje?
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #4
    marklar
    Guest

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    60 od osoby w dwuosobowym pokoju (czyli 120 w sumie:). A co do Cisnej - im bliżej połonin i bieszczadzkiego worka - tym dla mnie lepiej:)

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Cytat Zamieszczone przez marklar Zobacz posta
    A co do Cisnej - im bliżej połonin i bieszczadzkiego worka - tym dla mnie lepiej:)
    jakiej Cisnej?? Jednak na wyrost pochwaliłem

  6. #6
    Nightwish
    Guest

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Zapytaj czy Zofia Ślimak ma coś wolnego ("Chata nad Rzeką"), rzut beretem od Bazy ludzi z mgły a jednocześnie cisza i spokój. Byłam co prawda jakieś 3 lata temu, ale z tego co słyszałam niedawno nadal sympatycznie i dobre warunki.

  7. #7
    marklar
    Guest

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Cytat Zamieszczone przez Miejscowy Zobacz posta
    jakiej Cisnej?? Jednak na wyrost pochwaliłem
    sorry wyjąłem to gdzieś ze wspomnień sprzed kilku lat, faktycznie pomyliło mi się z czymś zupełnie innym w Cisnej, albo okolicach:)

  8. #8
    marklar
    Guest

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Cytat Zamieszczone przez Nightwish Zobacz posta
    Zapytaj czy Zofia Ślimak ma coś wolnego ("Chata nad Rzeką"), rzut beretem od Bazy ludzi z mgły a jednocześnie cisza i spokój. Byłam co prawda jakieś 3 lata temu, ale z tego co słyszałam niedawno nadal sympatycznie i dobre warunki.
    oo super! czegoś w tym stylu szukam - dziś pewnie zadzwonię, Acz jeśli ktoś zna coś jeszcze to czekam na więcej:)

  9. #9
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Jeśli o takie kwoty chodzi to mam sprawdzone jedno miejsce w Wetlinie na Manhattanie, nazywa się Willa Łuka. http://www.willaluka.pl/ Willa jest położona wyżej niż centrum, ale za nią jest fajna doilinka.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 26-09-2013 o 17:26 Powód: poprawka linka
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Wetlina vs noclegi dla dwóch osób:)

    Cytat Zamieszczone przez marklar Zobacz posta
    sorry wyjąłem to gdzieś ze wspomnień sprzed kilku lat, faktycznie pomyliło mi się z czymś zupełnie innym w Cisnej, albo okolicach:)
    Domyślam się, że chodzi o Cień, który dawniej rzeczywiście nie był w Wetlinie.
    Wracając do pytania, to jeżeli nocleg w klasztorze jest dla Ciebie zbyt tani, to znam pewną enklawę w komercyjnej Wetlinie; jest to bar Berdo:
    Można w nim tanio i dobrze zjeść (szczególnie polecam bieszczadzką karkówkę po kaszubsku), napić się dobrego piwa (ostatnio widziałem tam Raciborskie rżnięte - muszę spróbować),
    no i można przenocować w dobrym standardzie:
    http://www.mojawetlina.pl/noclegi.html
    Sam tam nie nocowałem i nie zamierzam nocować, ale miejsce fajne.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocleg dla 6 osób
    Przez bazyl w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-09-2011, 07:38
  2. Szukam pracy dla dwóch osób w Bieszczadach
    Przez f_kasia w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-06-2008, 23:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •