Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Noclegi w bacówce pod Honem

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Noclegi w bacówce pod Honem

    Od trzech dni mieszkam w Cisnej w bacówce pod Honem,to że warunki są spartańskie brak łazienek i wc w pokojach było wiadomo, to że sciany są cienkie w pokojach i praktycznie wszystko słychać u sąśiadów też, nie zamykające się okno i trudnosci z zamknięciem balkonu bo zamki są kaput też idzie wytrzymać ,ale to że psy włascicieli wyją już drugą noc do 6 rano a ich własciciele mają to w d....nie zważając na to że zmęczeni ludzie chcą spać,to już przegięcie na całej lini,nigdy więcej noclegu w tym miejscu...
    Ostatnio edytowane przez delux ; 20-10-2013 o 08:15
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  2. #2
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    a kto jest obecnie dzierżawcą obiektu?

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    bo podczas halnego psy wyją, koty drapią, ludzie się wieszają i oberwać można łatwiej, bo wszyscy wkur... chodzą, tak więc.. - witamy w górach!!!

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2012
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    No Gościu jak wyją do 6:00 to mogom bo nie ma uchwały Rady Gminy co by nie mogły.

  5. #5
    Debiutant Roku 2015 Awatar tolek banan
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    POZNAŃ
    Postów
    383

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    Cytat Zamieszczone przez delux Zobacz posta
    Od trzech dni mieszkam w Cisnej w bacówce pod Honem,to że warunki są spartańskie brak łazienek i wc w pokojach było wiadomo, to że sciany są cienkie w pokojach i praktycznie wszystko słychać u sąśiadów też, nie zamykające się okno i trudnosci z zamknięciem balkonu bo zamki są kaput też idzie wytrzymać ,ale to że psy włascicieli wyją już drugą noc do 6 rano a ich własciciele mają to w d....nie zważając na to że zmęczeni ludzie chcą spać,to już przegięcie na całej lini,nigdy więcej noclegu w tym miejscu...
    No masz warunki "delux" no ale za 15 zł za nocleg to jakieś atrakcje są.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    Po 25 zeta za nocleg w Honie ,a swoje haski trzymają dzień i noc na balkonie pod pokojami,byłem parę dni temu w schronisku Koliba,tam też mają wilczura Spiryta ale nikt go na balkonie w mordę nie trzyma....
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    Cytat Zamieszczone przez prizes Zobacz posta
    No Gościu jak wyją do 6:00 to mogom bo nie ma uchwały Rady Gminy co by nie mogły.
    Wyją dokąd gospodarze nie wstaną i nawet w dzień póżniej też...
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  8. #8

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    Deluxie amstafie, czy jak Ciebie tam zowią- byłem w bacówce pod Honem w tym samym terminie co Ty, nawet spalem jakby blizej tych psow, bo pietro niżej i jakoś mi nie przeszkadzaly na tyle,zeby marudzić. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia w jakimkolwiek obiekcie. Zawsze mozna zamienic kwaterę. A poza tym , najlepiej jest powiedziec o problemie gospodarzom na miejscu a nie pier....ć na forum. Na zielonym nie napisales- raczej z jasnych wzgledów, a tutaj sie uzewnetrzniasz dość zaocznie. Uważam ze jak mam jakieś obiekcje do jakiegoś gestora, to najpierw jemu prosto w jaja o tyym mówię, a jesli nie ma reakcji to zastanawiam się czy warto ruszac temat dalej. Tyle do amstafa deluxa.
    Na pytanie kto i co w Honie? Otóż, gospodarza tam przemili ludzie, ktorych mialem okazje poznac na imprezie w terminie 18-25 października, z inicjatywa i pomyslami. Terenia i Paweł bacują od jakiegoś czsu w Honie i mają w zanadrzu wiele pomyslów na imprezy. Teraz , na ten przyklad w terminie 23-24 listopada jest impreza poświecona... mówiąc oględnie kulawym aniołom. Kto ciekawy niech zajży na ich profil na fej-zbuku.
    Osobiście mam nadzieję, ze ich inicjatywa w doprowadzeniu tego miejsca do ładu okaże sie skuteczna i nie podziela losu innych dojnych krow pttka.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    Cytat Zamieszczone przez jerzu Zobacz posta
    i nie podziela losu innych dojnych krow pttka.
    Jerzu, jerzu...też mam taką nadzieje. Przykro gdy leśne dziadki podcinają ludziom skrzydła i gospodarze zmieniają się za często. Jaworzec do wzięcia, Komańcza ma nowych gospodarzy, nie wiadomo ile wytrzymaja...
    A deluxowi po prostu żal i wstyd, że ktoś za papierową ścianą pukał lepiej niż on i stąd ta frustracja
    Ostatnio edytowane przez creamcheese ; 15-11-2013 o 16:51

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Noclegi w bacówce pod Honemo

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Jerzu, jerzu...też mam taką nadzieje. Przykro gdy leśne dziadki podcinają ludziom skrzydła i gospodarze zmieniają się za często. Jaworzec do wzięcia, Komańcza ma nowych gospodarzy, nie wiadomo ile wytrzymaja...
    A deluxowi po prostu żal i wstyd, że ktoś za papierową ścianą pukał lepiej niż on i stąd ta frustracja
    Deluxowi żal tylko że nie spał przez to wycie 2 noce a dorabianie do tego wulgarnego komentarza kol Kremowy uważam za co najmniej prymitywne....to raz,a dwa Jerzu to jak chcesz wiedzieć to powiedziałem o tym wyciu gospodyni po dwóch dniach rano bo tyle wytrzymałem,i otrzymałem odpowiedz że jeden wyje bo drugi podobno uciekł...mnie to guzik interesi, który uciekł itd...wiem tylko że w głęboko w nocy i wczesnie rano powinna być cisza w schronisku i to jest obowiązek gospodarzy żeby o to zadbać,a jesli Jerzu spałeś i nie słyszałeś tego cholernego wycia to wpływ płynów które zdegustowałeś!..
    Tak być nie może,bo tak być musi...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Schornisko Pod Honem
    Przez Abrasax w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 23-09-2011, 01:29
  2. Sylwester w Bacówce Pod Małą Rawką
    Przez erha w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2009, 11:28
  3. Co sądzicie o Bacówce pod Małą Rawką?
    Przez moryc w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-12-2006, 20:14
  4. Spotkanie 12 w bacówce pod Małą Rawką
    Przez lucyna w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-11-2005, 15:49
  5. Cisna, tanie zaopatrzenie, schronisko pod honem
    Przez amelka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-07-2005, 21:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •