Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ocena poszczególnych wątków

  1. #1
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Ocena poszczególnych wątków

    Przy każdym z wątków jest opcja dla osób które nie chcą zabierać głosu, ale chcą wyrazić swój pogląd na temat tego wątku

    .

    Ta ocena pokazuje się w formie gwiazdek przy wyświetlaniu wątku.
    Teraz pytanie dla tych którzy mają wiedzę (i chcą się nią podzielić)
    - mam wrażenie że poprzednio po najechaniu kursorem na te gwiazdki ukazywała się informacja ile osób oceniło wątek
    (jest to istotne dla wiarygodności oceny - czy 1 osoba czy 20 osób ) ?

    Teraz tej wiedzy nie mamy.
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Wiem , że sporo osób przegląda to forum , ale nie ma wewnętrznej potrzeby wyrażania swoich opinii i poglądów - to opcja "oceń wątek" jest przyjazna i dla nich, a twórcy wątków mieli by świadomość czy piszą dla ludzi czy w kosmos
    .


  2. #2
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Ocena poszczególnych wątków

    Ci co chcą przeczytać czytają ale co mnie obchodzi ilu osobom się to podoba? Ci co nie zabierają głosu na forum nie istnieją, nie piszę do nich tylko do tych co się odzywają.
    Pozdrav

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Ocena poszczególnych wątków

    bo jak ktoś się odzywa, to co najmniej setka milczących w bezruchu osób, obserwuje go z góry - to deprymujące.
    Też dałem się zsocjalizować zkonformizmować, i na ogół też jestem w milczącej większości, ale jakoś nie jestem w stanie się do tego przyzwyczaić.
    Ostatnio edytowane przez Miejscowy ; 01-11-2013 o 21:27

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Ocena poszczególnych wątków

    Nie odzywam się na ten przykład jak nie mam nic (zazwyczaj :) ) ciekawego do powiedzenia :) na dany temat. Nawet nie zauważyłem tej opcji oceń wątek(wstydzę się).

    P.
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  5. #5
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Ocena poszczególnych wątków

    Moze rowniez powinnam sie wstydzic ale tez nie wiedzialam wczesniej o tej formie wyrazania swojego zainteresowania watkiem...

    Poza tym- czy to taka duza roznica czy jakis przycisk kliknie 20 osob, 200 czy 2000? Czy to cos zmienia? Moze nigdy nie bylam milosniczka liczb ale jakos nie mam problemow z tym ze gadam/pisze/rozmawiam z dziesiecioma osobami zamiast z setka. Czesto ilosc nie przeklada sie na jakosc...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Ocena poszczególnych wątków

    oczywiste, że w niektórych dziedzinach, opinia nawet jednej osoby, może być cenniejsza, niż opinie całej reszty forum razem wziętej,
    ale to czy się komuś coś podoba czy nie (ciekawsze) jest kwestią któromśtamrzędną
    a pierwszorzędną kwestią jest, czy w ogóle kogokolwiek w jakimkolwiek stopniu zainteresowała zawartość danego wątku a nawet, czy istnieje ktoś, kto zapoznał się z ową zawartością.
    Jest wiele przypadków, że ktoś się "produkuje" na forum i nie wie czy kogokolwiek to zainteresowało..

    Przy okazji: zauważyłem, że licznik odsłon pokazuje rzeczywistą liczbą odsłon (a wydawało mi się że był jakiś algorytm), czyli że jeżeli nawet osoba niezarejestrowana wejdzie w dany wątek 10 razy w minutę, to licznik zliczy.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-12-2011, 14:48
  2. Ignorowanie użytkowników i wątków
    Przez bartolomeo w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 21:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •