Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Paczka od forum

Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2008

Domyślnie Paczka od forum

Witajcie Kochani, kilku z nas już się zebrało, ale zapraszam Nas-Was wszystkich do współtworzenia naszej wspólnej pomocy dla jednej z rodzin, objętych projektem "Szlachetna Paczka" w Moim Lesie. To młodziutka Dziewczynka, która po śmierci Ojca przejęła dla swojego Rodzeństwa funkcję Mamy i Taty. Odwiedziłam ją w jej domu, rozmawiałam z nią i powiem Wam jedno - tę rozmowę zapamiętam na zawsze... Taki ciężar dla jednej, młodej - nawet bardzo dzielnej - Osóbki to zbyt wiele. Dopiero poznając takie historie doceniamy, co sami mamy. I nie mówię tu o luksusach, ale o zwykłym, spokojnym życiu, o Rodzinie, o wsparciu, poczuciu bezpieczeństwa...
    Naprawdę warto Jej pomóc. Sytuacja w której się znalazła jest przez nią zupełnie niezawiniona, Dziewczyna nie jest roszczeniowa, nie ma żalu do nikogo, stara się odnaleźć w sytuacji, w jakiej się znalazła i zaopiekować jak potrafi najlepiej Rodzeństwem. Ponieważ Jej sytuacja jest naprawdę dramatyczna, dlatego szczegóły na priva, który znacie. Nie chciałabym, aby Jej dramat przez net krążył gdzieś po świecie. Wierzę, że się "skrzykniemy" w naszym gronie i pomożemy. pozdrawiam i zapraszam

Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2008

Domyślnie Odp: Paczka od forum

Spieszę z dobrymi wieściami - "moja" Rodzina, o której pisałam znalazła już Darczyńcę, jej los jest w Dobrych Rękach )). Nie mniej dziękuję wszystkim, którzy zadeklarowali pomoc. Może jednak wspólnie pomożemy gdzie indziej? Sprawdziłam, że jest rejon Paczki np. w KOMAŃCZY. Może tam skierujemy naszą pomoc? Tylko koordynacją tej akcji musiałby się zająć ktoś na miejscu, ja jestem niestety za daleko. Jest Ktoś chętny? Ja bardzo chętnie włączę się w inny sposób, do czego wszystkich Was również zapraszam. pozdrawiam serdecznie

Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005

Domyślnie Odp: Paczka od forum

Na prośbę Autora wątek zamykam.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)