Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

  1. #11
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Don Heniu. Czas minął...

  2. #12
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Don Heniu. Czas minął...
    Wiem, że minął, ale z drugiej strony jeszcze sporo go zostało, na tyle aby podyskutować.
    Tak jak wspomniałem , chciałem się podzielić własnymi spostrzeżeniami. Otóż mam w pamięci tegoroczny KIMB, zapisał mi się jako spotkanie starych znajomych, gdzie wszyscy wszystko wiedzą , gdzie wszyscy się znają i spotkali się aby pobajdużyć.
    Czy to źle ?
    Nie, bardzo fajnie, ale czy nie zawiesić poprzeczki troszkę wyżej ? Wyżej niż poziom spotkania towarzyskiego ?
    Czy nie bogatszym by była formuła rozszerzona ?
    Rozszerzona , ale o co ?
    - O elementy : ruchowe, poznawcze i kulturowe.
    Przykładowo widział bym to tak :
    1. piątek wieczorkiem - kameralny wieczorek zapoznawczy w Prełukach
    2. sobota 9-15 element ruchowy : przemieszczamy się na własnych nogach do Łupkowa
    3. sobota 17-20 element poznawczy : w Szwejkowie 1-2 prelekcje dotyczące bądź bieszczadzkiej przyrody, bądź historii, koniecznie też relacje b(1-2) w własnych wypraw
    4. sobota 20 element towarzyski : spotykamy się przy ognisku, gdzie nastąpi wyróżnienie Powsimord
    5. sobota 21 element konsumpcyjny : ognisko płonie , kiełbaski się smażą a kapsle wyskakują i rozmowy, rozmowy rozmowy
    6. sobota 22 element kulturowy : pojawia się potrzeba muzyczna, (gdybym miał gitarę) - najbardziej oczekiwaną postacią w tym momencie jest Manio , ale nie tylko ...
    7 -----------------------------------
    8. niedziela 9-12 element ruchowy : spacer do miasta bobrów
    9 niedziela cd. logistyka czyli szukanie porzuconych pojazdów , które odwiozą uczestników do domów

    ha, rzekłem. Proszę nie pisać że jestem genialny bo o tym to już wiem. Oczekuję krytyki , wytykania słabych punktów, nieprawidłowości a nade wszystko chętnych do uczestnictwa w poszczególnych elementach. A jeszcze bardziej propozycji nowych elementów.

  3. #13
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    bardzo podoba mi się punkt nr 3! pozostałe też są ok!!
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #14
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    (...)
    3. sobota 17-20 element poznawczy : w Szwejkowie 1-2 prelekcje dotyczące bądź bieszczadzkiej przyrody, bądź historii, koniecznie też relacje b(1-2) w własnych wypraw
    4. sobota 20 element towarzyski : spotykamy się przy ognisku, gdzie nastąpi wyróżnienie Powsimord
    Ja bym spotkanie przy ognisku rozpoczął tradycyjnie "na Dziennik", czyli o 19.30, od - równie tradycyjnej - zbiorowej fotki by Hero.

    Ale to detal. Pod resztą programu podpisuję się wszystkimi kończynami

  5. #15
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Punkt 3- nie za wcześnie aby? Nie wierzę w aż taką subordynację, żeby od 17 wszyscy grzecznie siedzieli i słuchali prelekcji, raczej rozpoczną się wtedy przyjazdy, złażenie z gór itp. A może ci, co później dotrą też chcieli by posłuchać? Zresztą nad programem będziemy jeszcze dyskutować.

  6. #16
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Sobotni wieczorek zapoznawczo - rozpoznawczy w Prełukach... podoba mi się.
    pogadanki kształcące w niedzielne popołudnie, mniej, ale nie neguję, choć wolałbym botaniczny spacer z Marcinem w niedzielny ranek. Ale czy Marcin będzie? Zresztą, jedno nie wyklucza drugiego.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  7. #17
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Punkt 3- nie za wcześnie aby? Nie wierzę w aż taką subordynację, żeby od 17 wszyscy grzecznie siedzieli i słuchali prelekcji, raczej rozpoczną się wtedy przyjazdy, złażenie z gór itp. A może ci, co później dotrą też chcieli by posłuchać? Zresztą nad programem będziemy jeszcze dyskutować.
    Dotknąłeś istotnego aspektu, czyli kwestii dyskusji nad szczegółami. Jak przypominam sobie zawzięte dywagacje z poprzednich lat poprzedzające kolejne kimby to mi się odechciewa. Zresztą nie tylko mnie. Wielu forumowiczów zniechęcały te jałowe dysputy do udziału w corocznym spotkaniu.
    Czy nie warto wziąć przykład z Pete który organizując Biesiadę Karpacką podał program , a społeczeństwo się dostosuje, albo nie.

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Sobotni wieczorek zapoznawczo - rozpoznawczy w Prełukach... podoba mi się.
    pogadanki kształcące w niedzielne popołudnie, mniej, ale nie neguję, choć wolałbym botaniczny spacer z Marcinem w niedzielny ranek. Ale czy Marcin będzie? Zresztą, jedno nie wyklucza drugiego.
    W niedzielne popołudnie zaproponowałem logistykę (bo każdy musi kiedyś wrócić) , natomiast przedpołudnie na spacerze Marcinem ? Jakby to ode mnie zależało to już bym zakontraktował.

  8. #18
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Sobotni wieczorek zapoznawczo - rozpoznawczy w Prełukach... podoba mi się.
    pogadanki kształcące w niedzielne popołudnie, mniej, ale nie neguję, choć wolałbym botaniczny spacer z Marcinem w niedzielny ranek. Ale czy Marcin będzie? Zresztą, jedno nie wyklucza drugiego.
    Coś Ci się Tomaszku pobieszczadziło... W Prełukach piątek (tak zaproponował don ...)
    Pozdrawiam poświątecznie
    bertrand236

  9. #19
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Uważasz Donie, że mam (ja lub ktokolwiek) wymyślić program i narzucić go innym? Może rzeczywiście nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o przyjmowanie propozycji programowych i na to mamy jeszcze czas.
    A dyskusje z lat poprzednich o tyle nie były jałowe, że wzbudzały emocje i coś się na forum działo. Bo teraz forum staje się jałowe, osoby aktywne są mniej aktywne (A widzę to chociażby po sobie) i proces ten się pogłębia. I to staje się problematyczne. Krwi nam trzeba młodej, czy jaki bies i czad? . Może rzeczywiście Debiutant Roku to była dobra kategoria? Trudno, stało się.

  10. #20
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Jeszcze jestem.. Świąteczny, przepraszam
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dawnych wspomnień czar, czyli jak doszło do urzeczywistnienia idei KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-07-2009, 09:33
  2. KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 16-11-2007, 22:34
  3. Jak wyglądają te ptaki
    Przez petro w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 12:00
  4. Jak wygląda Muczne?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-02-2006, 14:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •