Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

  1. #21
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Może rzeczywiście Debiutant Roku to była dobra kategoria? Trudno, stało się.
    Przecież mamy Debiutanta Roku w tym roku. Piskal też jeszcze świątecznie otumaniony?

  2. #22
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Zobacz posta
    Przecież mamy Debiutanta Roku w tym roku. Piskal też jeszcze świątecznie otumaniony?
    Ups... Faktycznie.
    Ale jeśli już mam powiedzieć veto- to tylko temu, że nie świątecznie, ale przed świątecznie.
    Małe problemy, hymm..chyba z percepcją, albo dni tak do siebie podobne, że nie ogarniam? Nieważne.
    Acha, więc mamy Debiutanta? Więc.. Krwiiii....

  3. #23
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    don Enrico
    Czy nie bogatszym by była formuła rozszerzona ?
    Rozszerzona , ale o co ?
    - O elementy : ruchowe, poznawcze i kulturowe.
    Pozwolę sobie również optować za formułą rozszerzoną i mam propozycję w podpunkcie "poznawcze i kulturowe".
    Proponuję prelekcję/wykład na temat ideologii gender. Uzasadnienie??? Najpierw co do logistyki - mamy Wykładowce , pamiętamy , co pisała Lucyna że Nasze Forum czyta Arcybiskup ((ten arcybiskup) , wystarczy zaprosić. Poza tym gender jest ideologią zgodną z wszelkimi kanonami poprawności a poprawność na Naszym Forum zdecydowanie dominuje (obok nudy).
    Modnym obecnie trendem jest narzucanie przez zdecydowaną mniejszość swojego zdania większości i o tym też warto rozmawiać. Niebawem już będzie Nas mniejszość bo większośc spierdoli na fejsbuka! Ale co tam , najwyżej Forum będzie elitarne.
    ....................Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną.
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    don Enrico

    Pozwolę sobie również optować za formułą rozszerzoną i mam propozycję w podpunkcie "poznawcze i kulturowe".
    Proponuję prelekcję/wykład na temat ideologii gender. Uzasadnienie??? Najpierw co do logistyki - mamy Wykładowce , pamiętamy , co pisała Lucyna że Nasze Forum czyta Arcybiskup ((ten arcybiskup) , wystarczy zaprosić. Poza tym gender jest ideologią zgodną z wszelkimi kanonami poprawności a poprawność na Naszym Forum zdecydowanie dominuje (obok nudy).
    Modnym obecnie trendem jest narzucanie przez zdecydowaną mniejszość swojego zdania większości i o tym też warto rozmawiać. Niebawem już będzie Nas mniejszość bo większośc spierdoli na fejsbuka! Ale co tam , najwyżej Forum będzie elitarne.
    ....................Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną.
    A ja proponuję, aby odnośne władze kościelne wydelegowały swojego przedstawiciela z przenośnym (ruchomym) konfesjonałem. Aby tych, którzy na KIMB-ie nagrzeszą, długo nie męczyło sumienie i mogli się wyspowiadać, a także - jeszcze na miejscu - odbyć pokutę.

    Pomysł bynajmniej nie kosmiczny. Takie ruchome konfesjonały mają wkrótce stanąć w Warszawie przed klubami Go-Go i agencjami towarzyskimi.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Pastor:
    Poza tym gender jest ideologią zgodną z wszelkimi kanonami poprawności a poprawność na Naszym Forum zdecydowanie dominuje (obok nudy).

    A więc - aby nie było nudno i poprawnie (jednego i drugiego nie znoszę).
    Kontynuując swoją poprzednią myśl o przenośnym konfesjonale i szybkiej spowiedzi, sugeruję rodzaj pokuty.
    Niech to będzie np. odmówienie "Wierzę..." (wyznanie wiary), "Ojcze Nasz..." i (tylko dla katolików oraz prawosławnych) "Zdrowaś Mario..." - jednego dnia i tylko po razie.
    Ale za to:
    1-sza modlitwa na Tarnicy, 2-ga na Haliczu, a 3-cia na Rozsypańcu.

    Bez względu na pogodę.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 04-02-2014 o 07:32
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #26
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    A propos modlitw: dzięki Bogu, mamy luty. Czy nie czas na jakieś konkrety/koordynaty w związku z tematem KIMB-owym?

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Mogę zacząć od "więc"?
    Więc, Mam doskonałe miejsce gdzie zlot mógłby się odbyć, spanie dla stu osób gratis zapewnione pod dachem i miejsce na namioty i samochody, przy drobnym wysiłku istnieje możliwość podłączenia prądu i wody czyt. ubikacje, prysznice.
    Dla mnie na tego typu spotkanie "wędrowno-rozmowno-piwno-ogniskowe" miejsce idealne.
    http://www.opencaching.pl/upload/AED...69B88C08C8.jpg
    Penetrowałem w zeszłym tygodniu te pomieszczenia i zagospodarowanie ich na te kilka dni nie wymaga wiele pracy. Oczywiście są tam jedynie gołe ściany i obowiązkowo trzeba by było zabrać ze sobą jakieś karimaty czy materace. W czasie deszczu jest to idealne miejsce do siedzenia przy świecach, można jedynie narzekać na brak krzeseł ale jakieś pniaki się znajdą, są pewnie też jakieś skarby w piwnicach do których się niestety nie dostałem.
    Byłby pewnie kłopot z jakimś leśniczym czy inną strażą gminną bądź ochroną pogranicza ale jestem pewny, że za zgodą Pani Wójt Baligrodu nic złego by się nie stało.
    Do najbliższego sklepu 10 kilometrów, do tego obiektu droga asfaltowa, świetne miejsce na wypad do Rabego, Chryszczatej, Jeziorek Duszatyńskich. Potok 10 metrów od obiektu.
    Ideałem by było gdyby w przeciągu miesiąca powstało np. "Stowarzyszenie Bieszczadzkie", które oficjalnie występowało by jako organizacja pozarządowa z różnymi inicjatywami jak np. "koncert zespołu", czy "dofinansowanie zlotu".
    Po akceptacji Forum mógłbym pomóc przy współorganizacji tego przedsięwzięcia.
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Obiekt który kolega Sarmata zaproponował ma swojego prywatnego właściciela także pomysł jest z lekka nie trafiony. Bylem w tym miejscu parę razy nawet umieściłem nie daleko "skarb" http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=3485

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Nigdzie nic o prywatnym właścicielu nie jest tam nigdzie napisane...
    A wszystkie drzwi są na oścież otwarte.
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  10. #30
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Jak ma wyglądać spotkanie KIMB-owe 2014

    Miejsce KIMBU już daaaawno jest ustalone, tak mi się wydaje. Wystarczy przeczytać poprzednią stronę
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dawnych wspomnień czar, czyli jak doszło do urzeczywistnienia idei KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-07-2009, 09:33
  2. KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 16-11-2007, 22:34
  3. Jak wyglądają te ptaki
    Przez petro w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 12:00
  4. Jak wygląda Muczne?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-02-2006, 14:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •