Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Pies dla Dziecka 12+

  1. #11
    Awatar raawek
    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    mazowieckie
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    w schroniskach suczki są wysterylizowane, więc pewien problem z głowy. Można wziąć dorosłą, dorosłego psa ze schroniska, trzeba się tylko dowiedzieć, czy taki pies pochodzi z domu, w którym były dzieci i czy je lubi. Zawsze jestem za tym, żeby dać dom bezdomnym. Te psy, które są sprzedawane i tak dom znajdą, a ze schroniska - nieczęsto, suczka będzie wdzięczna do końca swoich dni..Też polecam kundelka, one są najmilsze.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    A ja polecam gorąco labradora. Mój 2,5 letni syn za nim przepada i odwrotnie. Nie wiem kto za kim bardziej. Pies łagodny i spokojny chodź nie zawsze... Ale wierny jak nikt

  3. #13
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    Cytat Zamieszczone przez raawek Zobacz posta
    w schroniskach suczki są wysterylizowane, więc pewien problem z głowy. Można wziąć dorosłą, dorosłego psa ze schroniska, trzeba się tylko dowiedzieć, czy taki pies pochodzi z domu, w którym były dzieci i czy je lubi. Zawsze jestem za tym, żeby dać dom bezdomnym. Te psy, które są sprzedawane i tak dom znajdą, a ze schroniska - nieczęsto, suczka będzie wdzięczna do końca swoich dni..Też polecam kundelka, one są najmilsze.
    ...ok masz rację, ale idzie mi o to tylko, że dorosły pies często ma swoje nawyki, których nie tak łatwo się pozbyć... w schroniskach nie do końca wiedzą niestety o wszystkich jego nawykach bo to specyficzne środowisko w którym pies się znalazł i nie zachowuje się tam w pełni naturalnie, a w domu, gdy wszystko wraca do normalności często coś nieoczekiwanego wychodzi... nie jestem przeciwny temu, żeby dać dom bezdomnemu... jestem za tym, ale jeśli ktoś się decyduje to powinien rozważyć wszystkie aspekty... w końcu takiemu psu daje się dom do końca.... nie istotne czy jest to rasowy medalista, czy kundelek....

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    też bym optował przy młodym psiaku , ze wskazaniem na sukę . Akurat sprawdzałem oferty adopcji ze schroniska - są i szczeniaki ! ( często odbiór u opiekunów - wolontariuszy )

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    Cytat Zamieszczone przez Mateuszxxx Zobacz posta
    Już wywnioskowałem jakiego psa będę szukał. Znacie jakieś schroniska ? w Mazowieckim ?
    jakieś dobre ?
    proszę tylko napisać ulice bez nazwy żeby nie robić nie potrzebnej reklamy
    Widzę,że jesteśmy sąsiadami i mieszkamy niedaleko niedawno u nas w okolicy pojawiły się dwa psy miałam jednego/sukę wziąć ale pracowałam wtedy 5 dnie w terenie i ktoś mnie uprzedził został jeszcze ten drugi ok 12kg łagodny,piękny bardzo było mi go szkoda ale mój pies nie toleruje obcych psów tylko sukę mogłabym wziąć.Nie wiem czy jeszcze się tam włóczy,musiałabym pojechać i sprawdzić,jężeli będzie zainteresowanie tym tematem poszukam go bo to bardzo mądry i łagodny i piękny pies,jak go głaskałam kładł mi głowę na kolana i tak patrzył aż miałam wyrzuty sumienia.
    Jest identyczny jak ten na zdjęciu tylko brązowo-biały.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez wadera ; 17-12-2013 o 16:34
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  6. #16
    blussia
    Guest

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    Ja myślę, że najlepiej zdecydować się na psa łagodnej rasy np labradora :)

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    Ostatnio także przed świętami jakiś potwór wyrzucił z samochodu labradora i brązowego mieszańca labradora może z wyżłem,gdyby ktoś naprawdę był zainteresowany mógłby przygarnąć bardzo fajnego psa,jednak autor wątku nie jest szczególnie zainteresowany woli psa z schroniska w "warszawie".
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  8. #18
    mulan
    Guest

    Domyślnie Odp: Pies dla Dziecka 12+

    labradory i goldeny to super psy dla dzieci :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wypożyczalnia sprzętu - nosidło dla dziecka
    Przez greentea w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-10-2018, 20:19
  2. Trasa dla dziecka (10 lat)
    Przez jakub44 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-06-2015, 12:10
  3. Ciuszki turystyczne dla dziecka
    Przez dwaynehicks w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-04-2009, 21:10
  4. pies w bieszczadach
    Przez Peter P w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 08-10-2004, 17:24
  5. Pies na szlaku?
    Przez Ralphi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-07-2004, 19:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •