Jak to nie było? Od wczoraj myślę gdzie postawić jakąś ściankę działową aby godnie nową mapę wyeksponować! Dzięki!![]()
Jak to nie było? Od wczoraj myślę gdzie postawić jakąś ściankę działową aby godnie nową mapę wyeksponować! Dzięki!![]()
Czterech panów B.
Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)