Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Wojciech Krukar, BIESZCZADY, Mapa turystyczna 1:50.000, Ruthenus 2013

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Wojciech Krukar, BIESZCZADY, Mapa turystyczna 1:50.000, Ruthenus 2013

    Barszczu, jako oddany fan Wydawnictwa Ruthenus chciałbym się zapytać o to czy istnieją może plany wydania najlepszych map Bieszczadów (moim osobistym zdaniem) w formie cyfrowej, tj. takiej, która byłaby dostosowana do użytkowania przez odbiorniki nawigacji turystycznej, np. Garmina? Takie posunięcie mogłoby dostarczyć Wydawnictwu jak i Panu Wojtkowi Krukarowi wielu informacji na temat terenu oraz zachodzących w nim zmian, wszakże wielu świadomych użytkowników (również tego forum) mogłoby wysyłać na adres Wydawnictwa informacje ze swoich odbiorników GPS. Dzięki temu można by uzupełnić mapę o dokładne położenie wielu kapliczek, obiektów, nowych szlaków i ścieżek turystycznych a także leśnych stokówek. Nie wiem ile kosztowałoby takie przystosowanie mapy do odbiorników, i czy byłoby to dla Ruthenusa korzystne pod względem ekonomicznym, ale na pewno mapa zyskałaby "darmowe" uaktualnienia. Wystarczy spojrzeć na tą dyskusję, jak i inne w których poleca się mapy Ruthenusa by dojść do wniosku, że los tej mapy nie pozostaje obojętny dla dużego grona miłośników Bieszczadów :) Pozdrawiam!

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Wojciech Krukar, BIESZCZADY, Mapa turystyczna 1:50.000, Ruthenus 2013

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta

    By równowaga nie była zwichnięta,
    Podnosząc suknię, spuszczała oczęta.
    Dokładnie ta fraszka przemknęła mi przez myśl cytując na wstępie Pana Sztaudyngera:). Wiedziałem, że miał wspaniałe poczucie humoru, ale o bliskie kontakty z mapami, to go nie posądzałem. Dzięki za dodatkową informację.

  3. #23
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Wojciech Krukar, BIESZCZADY, Mapa turystyczna 1:50.000, Ruthenus 2013

    Cytat Zamieszczone przez zbyszek1509 Zobacz posta
    Rzuć światełko na źródełko:).
    Nie chcę za Browara odpowiadać, ale do tego celu dobrym rozwiązaniem jest kombinacja map historycznych i współczesnych drzewostanówek leśnych. Pomijając oczywiście ich zdobycie i fakt, że nie jest już to mapą turystyczną.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Mapa Bieszczady 2011 - Compass 1:50 000
    Przez Wojtek Pysz w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-09-2011, 16:21
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 08:29
  3. Mapa Baligród i okolice (wyd.Ruthenus) - gdzie kupię ?
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-02-2010, 00:54
  4. Bieszczady Wysokie - mapa - Krukar
    Przez cointreau w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 20:53
  5. mapa Bieszczadow w skali 1:50 000!!!
    Przez Szaszka w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2002, 12:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •