Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: CO TO ZA FORUM?

  1. #11

    Domyślnie Re: CO TO ZA FORUM?

    A ja właśnie jutro rano w kochane górki jadę i będę się tu aktywnie udzielać po powrocie, czyli po odpowiedniej dawce klimatu i wogóle wszystkiego. Z tymi ogłoszeniami też się zgadzam, powinny być jakoś odseparowane.
    Miłej Nocy Kupały, pozdrawiam, Gibbonek

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: CO TO ZA FORUM?

    A taki chciałem być miły...
    Kasiu! - ja ciebie w twarz??!! NIGDY - nawet kwiatuszkiem!!! A intuicja zawiodła cię co do mojej skromnej osoby. I mam nieśmiałe pytanko: co nam możesz jeszcze pokazać? ))
    Moskita - mam nadzieję, że im dokopiecie na tej rozprawie, a znając ustrój w jakim przyszło nam żyć (DEMOKRACJA - to przypomnienie dla hotelu) nie powinno być problemów z wykazaniem swoich racji co do wolności słowa.. Powodzenia!!!
    Chat to niezły pomysł - jak na razie mogę codziennie (najlepiej wieczorami) - może być ta 20 (Kasiu - wcale ci się nie podlizuję )) )

  3. #13

    Domyślnie Re: CO TO ZA FORUM?

    Ja jeszcze a propos 'czata', chciałam sobie z kimś w temacie rozeznanym pogadać przed jutrzejszy wyjazdem, atu co!!???nic, nikogo nie ma i koniec.
    Ja jestem co prawda z Trójmiasta i mam 20 h pociągiem do Zagórza, ale baaaaaaarzdo chciałabym tu z kimś doświadczenia wymienić, tak od około 4.o7 możecie na mnie jak najbardziej liczyć.
    Buziaczki, Kasia vel Gibbon

  4. #14

    Domyślnie Re: CO TO ZA FORUM?

    Ja jeszcze a propos 'czata', chciałam sobie z kimś w temacie rozeznanym pogadać przed jutrzejszy wyjazdem, atu co!!???nic, nikogo nie ma i koniec.
    Ja jestem co prawda z Trójmiasta i mam 20 h pociągiem do Zagórza, ale baaaaaaarzdo chciałabym tu z kimś doświadczenia wymienić, tak od około 4.o7 możecie na mnie jak najbardziej liczyć.
    Buziaczki, Kasia vel Gibbon

  5. #15
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: CO TO ZA FORUM?


    Hans,
    moge Ci pokazac 3 najlepsze potoki na swiecie. Tyklko tyle.
    Kasandrra

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: CO TO ZA FORUM?

    a coż to za potoki? (zaciekawiłaś mnie!!!). Może najpierw powiedz to sie zastanowię czy warto! A z tym "tylko tyle" to będziemy negocjować !

    Moskita - "pochwal się" jak poszło w walce z "obrażonym" hotelem? (interesuję się tym bo jestem ciekawy co wolno mówić/pisać człowiekowi w naszym WOLNYM kraju? Myślę, że to się przyda nam wszystkim). Z góry dzięki!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Forum e-gory.pl
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-09-2007, 21:33
  2. Zmieniać forum ?
    Przez Henek w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-05-2007, 12:57
  3. Czat na forum
    Przez iza w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2007, 10:20
  4. Forum MM
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2005, 21:17
  5. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 22:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •