Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ciężki Temat - gdzie na Narty ? początek Lutego POMOCY!

  1. #1
    Mateuszxxx
    Guest

    Domyślnie Ciężki Temat - gdzie na Narty ? początek Lutego POMOCY!

    Pisałem na wielu forach, portalach, dostałem jakieś odpowiedzi. Jednak szukam dalej..
    chce pojechać na narty początek lutego 3-6 na kilka dni.
    Ja i 3 inne osoby. Szukamy dobrego miejsca, taniego i żeby stok był przystosowany dla osób początkowych. Szukałem w internecie, ale jest tego tak dużo że postanowiłem zawrócić wam głowę moim problemem.
    Może ktoś pomoże ?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Ciężki Temat - gdzie na Narty ? początek Lutego POMOCY!

    Obecnie najlepsze warunki z trasami dla słabo zaawansowanych są na Kiczerze w Puławach Górnych i podobno jest nieźle w Karlikowie w tym roku jeszcze tam nie byłem, jak słabo jeździsz to odradzam Laworte i Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych, w Kalnicy jest trasa zaliczana do łatwych ale nie mam wiedzy o grubości pokrywy śniegu ale to prawie serce Bieszczad więc pewnie dopada - poza rejonem Bieszczad i Beskidu Niskiego nie mam informacji.
    Ps. moze ktoś wie jak z warunkami na skitury w Bieszczadach lub Beskidzie np. Tokarnia

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: Ciężki Temat - gdzie na Narty ? początek Lutego POMOCY!

    Kiczera chyba będzie najlepsza dla początkujących, stok przy orczyku z boku, nie krzesełko. Weremień myślę, że też się nada. Karlików moim zdaniem nie, teraz jest czynny stok po prawej stronie, w górnej części nie jest szeroko, nie jest też tak płasko.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Ciężki Temat - gdzie na Narty ? początek Lutego POMOCY!

    Na Kiczerze podobno otwarta jest trasa okrężna klasyfikowana jako łatwa ( nigdy nie korzystałem jutro sprawdzę) no i jest to kawałek zjazdu. No i oczywiście w rejonie Kiczery jest łądnie i zaplecze OK. Nie należy tez przesadzać z tym " poczatkujący" z osobą jeżdżącą drugi sezon zrobiłem Jawornik i Caryńską.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Małgocha
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Rymanów
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Ciężki Temat - gdzie na Narty ? początek Lutego POMOCY!

    Witam, na Kiczerze są 3 wyciągi dla początkujących, warunki w środę były znakomite. Pojęcie "początkujący" też jest względne - jeśli ktoś już jeździ , ale nie czuje się pewnie to polecam Karlików i Chyrową. A może wyciąg w Kalnicy w Bieszczadach ? Lub na Rusinowej Polanie w Dwerniczku - kameralnie, przyjemnie - sprawdziłam sama w zeszłym roku.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Początek remontu klasztoru w Zagórzu ?
    Przez machoney w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-06-2014, 20:15
  2. ustrzyki górne na początek?
    Przez swi_r w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 14:39
  3. Początek...
    Przez beatles w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-12-2005, 20:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •