Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

  1. #1
    arydlewicz
    Guest

    Domyślnie Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    Witajcie,

    Poszukuję do wynajęcia na ok. 10 dni małą (2 os.) chatkę gdzieś w otoczeniu lasu, na odludziu bez żadnych sąsiadów w zasięgu wzroku. Chcę nieco uciec od cywilizacji, więc takie zbytki jak prąd, bieżąca woda, łazienka z WC i prysznicem nie są mi do niczego potrzebne. Cena max. do 100PLN/doba. Coś w ten deseń:

    wet1-d.jpg

    Będę BARDZO wdzięczny za wszelkie porady i sugestie od Was drodzy forumowicze. Czy znacie takie miejsca? Możecie coś polecić?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    Krywe - Antonina Majsterek.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  3. #3
    arydlewicz
    Guest

    Domyślnie Odp: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Krywe - Antonina Majsterek.
    Dziękuję bardzo za propozycję. Ja jednak szukam osobnej chatki i samotności - czyli pokoje u gospodarzy odpadają (a na stronie internetowej tylko taką opcję znalazłem niestety).

  4. #4
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    Cytat Zamieszczone przez arydlewicz Zobacz posta
    Ja jednak szukam osobnej chatki i samotności...
    Przykład, który załączyłeś na zdjęciu to bardziej domek rekreacyjny, niż chatka. Jeśli jednak takiego czegoś szukasz, to u pani Antoniny też znajdziesz. Nie wiem, co jest na stronach internetowych, ale w terenie stoi. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to jest tam prąd a w lecie bieżąca woda. W zimie jest zakręcona i spuszczona z rur, żeby nie zamarzała. Samotności nie powinno zabraknąć.


  5. #5
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    O tym właśnie myślałem. A samotność... kiedy chcesz jechać?, bo w lipcu samotność jest wątpliwej jakości nawet na Krywem
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  6. #6
    Afordos
    Guest

    Domyślnie Odp: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    Witajcie. Myślę, że byłbym w stanie pomóc.

    Jakiś czas temu, nabyłem ekstremalną chatkę na Pogórzu Przemyskim. Teren dziewiczy, niepoznany. W okolicy cisza i spokój, jeden domek ( bardziej współczesny ) z tubylcami w okolicy. Sama chatka, jest bardzo stara, zachowana tak jak się kiedyś budowało. Bale drewniane, małe okienka, i uwaga! Oryginalne klepisko! Odtworzone we współpracy z konserwatorami ze skansenu w Sanoku. Chatka jest po remoncie, więc nic na głowę się nie zwali, okna wymienione na epokowe. Jest łóżko, które zachowało się z prastarych czasów, po remoncie z oryginalnym materacem z siana. Do tego piec w izbie, drewno ( które trzeba sobie wcześniej samemu narąbać ) . Cała chatka ma kilka m2, + poddasze jakby chciała przyjechać jakaś większa grupa i rozłożyć się ze śpiworami. Jest też fachowa latryna przed chatką, również epokowa, ale odnowiona. W razie konieczności, od sąsiedztwa można dostać czystą pościel, garnki, kupić mleko, jaja itp. Zainteresowanych zapraszam na maila: micz@o2.pl

    Atrakcje w postaci takiego przeżycia niezapomniane, a widok dzików na horyzoncie też swoje wnosi

    Ok. Oczywiście nie ma prądu, wody ( ze studni w okolicy albo strumienia ). W nocy ognisko przed chatką, albo lampy naftowe.

  7. #7
    vircel
    Guest

    Domyślnie Odp: Skromna chatka na odludziu do wynajęcia - PILNIE SZUKAM

    Czesc Wojtku.

    Czy ten domek ze zdjecia to rowniez u Pani Antioniny ? i czy jest w odosobnieniu?

    Pozdrawiam, Marcin

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Lesko] Szukam pokój do wynajęcia
    Przez kasia laszlowa w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 23:14
  2. Szukam do wynajęcia domu w Bieszczadach.
    Przez Ores w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 17:28
  3. Szukam mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie
    Przez krzychuprorok w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-11-2011, 19:05
  4. Szukam agregatu do wynajęcia
    Przez skyrafal w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 17:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •