Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Bieszczadniczka poszukiwana [niematrymonialnie]

  1. #1

    Domyślnie Bieszczadniczka poszukiwana [niematrymonialnie]

    Witam.
    Niematrymonialnie.
    Jeśli jesteś nieproblematyczną, małogadającą , w miarę pozytywną kobietą, chcąca się wybrać w Bieszczady to...
    mogę zaproponować wspólny wypad.
    Oprócz chodzenia po górach, będą też takie atrakcje jak: nocleg(łóżka osobne) u leśniczego w leśniczówce (mąż siostry jest leśniczym i mieszkają w leśniczówce usytuowanej w osadzie), wyprawa na ambonę w celu obserwacji niedźwiedzi, polowanie ( to nie na pewno ale może sie zdarzyć), wyprawa gazikiem na objazd rejonu ( sam koniec Polski), degustacja nalewek owocowych i dziczyzny włąsnoręcznie oprawionej, opowieści leśniczego o zwierzynie i jego żony o...dzieciach pewnie .

    Termin marzec/kwiecień/maj...do ustalenia.
    Ja mieszkam w Wawie więc najlepiej jakbyś była z Wawy lub po drodze gdzieś.

    Artur 37.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Cytat Zamieszczone przez Arturo Zobacz posta
    Witam.
    Niematrymonialnie.
    Jeśli jesteś nieproblematyczną, małogadającą , w miarę pozytywną kobietą, chcąca się wybrać w Bieszczady to...
    mogę zaproponować wspólny wypad.
    Oprócz chodzenia po górach, będą też takie atrakcje jak: nocleg(łóżka osobne) u leśniczego w leśniczówce (mąż siostry jest leśniczym i mieszkają w leśniczówce usytuowanej w osadzie), wyprawa na ambonę w celu obserwacji niedźwiedzi, polowanie ( to nie na pewno ale może sie zdarzyć), wyprawa gazikiem na objazd rejonu ( sam koniec Polski), degustacja nalewek owocowych i dziczyzny włąsnoręcznie oprawionej, opowieści leśniczego o zwierzynie i jego żony o...dzieciach pewnie .

    Termin marzec/kwiecień/maj...do ustalenia.
    Ja mieszkam w Wawie więc najlepiej jakbyś była z Wawy lub po drodze gdzieś.

    Artur 37.
    Ale "jaja" ....
    ps. cytat w całości , bo nie da się nic ominąć.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #3

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Co w tym takiego smiesznego?

  4. #4
    Awatar raawek
    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    mazowieckie
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Proponuję nie wtrącać się i nie oceniać. To lepszy portal niż jakieś randki o2, przynajmniej są tu bieszczadzkie dziewczyny i chłopaki, trzeba czasem i w ten sposób spróbować, gdy inne (sposoby) zawodzą, powodzenia.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Dokładnie tak.
    Ja rozumiem, że Bieszczady dla niektórych są ojcem i matką, że to miejsce mistyczne i niegodzien jestem go profanować swoją osobą, a tym bardziej zabierać bieszczadniczkę jakąś, wytrawnemu bieszczadnikowi, któren to przecież bardziej uduchowiony i natchniony życiem niż ja. Pozwolę sobie jednak spróbować, a jakby się jednak zdarzyło, że jakaś białogłowa zechce się udać ze mną to...zamieszczę tutaj obszerne przeprosiny.
    Oczywiście ze szczególnym uwzglednieniem pana joorg.

  6. #6
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Ajtam, ajtam... Był kiedyś fajny pokrewny wątek.

    Powodzenia w poszukiwaniach

  7. #7

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Tomek...poczytałem sobie ten pokrewny wątek i...zacząłem się zastanawiac czy nie zmienić kategorii z "niematrymonialne" na " matrymonialne"
    Fajne historie.

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Arturo miał dobrego pomysła z tym ogłoszeniem,a ja przez tyle lat jadąc w Biesy solo szukałem tej drugiej połówki do bieszczadowania itd...na miejscu w moim ukochanym Polańczyku,i z różnym rezultatem,bo jak miała poznana dzidzia co lubię szpilki i hmmm.. odpowiednie stroje na balety wieczorne ,to nie miała butów do chodzenia po górach i odwrotnie..
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  9. #9
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    A mi się nie podoba, że Arturo może weźmie udział w polowaniu. Arturo, nie chcesz powiedzieć, że pojedziesz w Bieszczady i będziesz zabijał nasze zwierzęta ? Jak dla mnie to jest antyreklama :)

  10. #10
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Leśniczówka.

    Dajcie spokój chłopakowi.
    Sam bym się skusił, nawet na polowanie.O nalewkach nie wspominając. Tylko...cóz, mało ze mnie powabnej białogłowy. A i z nowymi, postępowymi gender-modami jestem na bakier.
    Arturo- powodzenia!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 16:38
  2. Czy będzie bieszczadniczka roku ?
    Przez don Enrico w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-02-2011, 22:23
  3. Najmłodsza bieszczadniczka
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-12-2004, 13:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •