Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ucieczka w Bieszczady

  1. #1
    cfietek
    Guest

    Domyślnie Ucieczka w Bieszczady

    Siemka Wszystkim.
    planuje wyjechać w Bieszczady ale nie na wakacje tylko na zawsze mam dość braku pracy i perspektyw na życie. właśnie wróciłem z Francji pracowałem tam jako budowlaniec u polaka i oczywiście jak to u polaków za granica nie był wypłacalny. Teraz o co mi chodzi. szukam ludzi którzy nie boja się uciec żyć w dziczy zorganizowanych którzy wewnątrz siebie tez czuja potrzebę ucieczki. Przygotowuje się na to już od tygodnia
    kupiłem dwie wiatrówki siekierę 2 kg gwoździ i takie tam by moc coś wybudować, kupiłem nasiona przyprawy wszystko czego trza by przetrwać zimę. Przydała by się wędka do łowienia ryb i dodatkowa para rak wiadomo zawsze lepiej. Czas życie złapać w swoje ręce.
    wyjazd planuje 1 września 2013. zainteresowanych proszę o informacje na cfietek@wp.pl

    Pozdrawiam wszystkich

  2. #2
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Fajny pomysl ale spozniles sie 50 lat...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #3
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Przygotowujesz się od tygodnia? A masz ziemię czy zamierzasz budować się u kogoś na łące/ w lesie? Taka samowolka może nie wyjść
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #4
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,122

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Sezon ogórkowy w pełni.
    Dzikie Bieszczady czekają na ludzi z gwoździami.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Nie dołujcie gościa!! Ma co potrzeba, chce czego chce...niech ma marzenia, wszak dziś noc perseidów.
    Pozdrawiam

  6. #6
    cfietek
    Guest

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    50 lat 30, 10,rok bez różnicy. wole mieć gwoździe do budowy niż nie mieć nic... chodzi żeby osiąść na dłużej i ogarnąć coś trwałego jeżeli są tylko możliwości i pieniądze nie wybieram się bez przygotowania, nie idę przecież z samym nożem i krzesiwem. Tydzień zabrało mi zebranie sprzętu, jeżeli chodzi o sam survival jestem przygotowany zawsze. rok temu byłem w górach skalistych bez większego problemu miesiąc dałem rade. Czuje potrzebę wolności brak władzy mała społeczność brak podatków nie chce być okradany. Szukam ludzi którzy maja dość biegania za pieniądzem a Kochają naturę. Kocham marzenia wczoraj wieczorem wystawiłem post na dwóch forach i zgłosiła się dwójka ludzi którzy są gotowi na wszytko. To nie ogłoszenie prace nie odpowiadaj jak Ci nie pasuje. Potrzebowałem wystawić to tam gdzie Polacy będą szukać, ludzie z tymi samymi pasjami. Bo jeżeli szukasz to znajdziesz. A pan od ogórków zajmij się zbieraniem bo na zimę będziesz tylko ćwikłę z chrzanem jadł.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez cfietek Zobacz posta
    A pan od ogórków zajmij się zbieraniem bo na zimę będziesz tylko ćwikłę z chrzanem jadł.
    Pozdrawiam
    Ej, kolego, nie zaczynaj stażu na forum od osobistych wycieczek, bo długo nie potrwa.
    A od podatków nie uciekniesz, nawet w Bieszczadach. Nikt tam nie pozwoli Ci na samowolę .Ani na inne warcholstwo, to już nie te czasy. Zmień lektury i wróć na ziemię, noc perseidów już się skończyła.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    cfietek wyluzuj .. No i w ogóle czemu miałbyś nie spróbować . Mile widziana relacja

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar bogdaneg
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Podziwiam takich ludzi. Za ich nieskomplikowane widzenie świata.
    cyt:"Szukam ludzi którzy maja dość biegania za pieniądzem a Kochają naturę. Kocham marzenia"
    Niestety, jak w brzuchu z głodu zaburczy, skóra na d.upie z zimna się zmarszczy, to przyjdzie położyć uszy po sobie...
    Albo skoczyć drugiemu do gardła

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Ucieczka w Bieszczady

    Hej kolego!
    Jestem z Tobą i wspieram mentalnie.
    Sam co rok uciekam w Bieszczady i zaszywam się w głuszy-szacując po swojemu wybrane gatunki fauny Bieszczadów.
    Pisałem o tym wielokrotnie,zawsze marzyłem o utworzeniu grupy leśnych ludzi w Bieszczadach na wzór najlepszych tradycji,naszych wielkich Poprzedników-pielęgnując szacunek i ortodoksyjne podejście do ochrony przyrody i walki z konsumpcją i turystyczną stonką, a przede wszystkim nowobogackim motłochem osiedlającym sie i dewastującym dzikie Bieszczady
    Poczytaj sobie posty Samotnego Włóczykija,Człowieka Wiatr ,Arturo i innych nam podobnych
    I nie przejmuj się złośliwościami i zła karmą na tym forum to niestety normalne...dużo jest tu osób ,które pojmują Bieszczady jako towarzyskie zloty wzajemnej adoracji przy piwie i kiełbasie.
    A my wiemy dobrze ,że chodzi o coś zupełnie innego...o ducha Bieszczad!
    Ps.Proponuje odwiedź w Horodku- Pustelnika Julka
    Piękny to człowiek,wielkiego Ducha,o ogromnej wiedzy,zacnych czynach
    Duzo Ci opowie o odżywianiu się np.porostami,glonami itp :)
    a nadchodząca jesień i nawet późne lato to prawdziwa spiżarnia przed zimą
    Same owoce tarniny,głogu,orzechy bukowca,grzyby,leszczyna,jarzębina to ogromna ilość kalorii i witamin,a zwierzęta -szczególnie wilki i rysie pozostawiają tyle truchła upolowanej zwierzyny ,że naprawdę idzie jeszcze przy tym dość mocno się wyżywić :)
    Pozdrawiam i pisz
    Będe jesienią może Cię tam odnajdę jak juz będziesz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Cesarz Ameryki. Wielka ucieczka z Galicji
    Przez Marcin w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2012, 09:03
  2. Ucieczka
    Przez Hern w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-09-2008, 20:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •