Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Kijowski Euromajdan i okolice [wydzielony]

  1. #41
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2009
    Postów
    269

    Domyślnie Odp: Historia Bieszczadów i nie tylko!

    Chodzi mi po prostu o to, że zanim się postawi swoje zdrowie (a nawet życie) i ewentualnie obciąży konsekwencjami tego wyboru całą swoją rodziną warto rozważyć jakie korzyści z tego będą.
    W końcu nie po to się ryzykuje, żeby było co najwyżej tak samo, a najpewniej gorzej tylko po to, żeby było lepiej i to także "mojej" rodzinie, a nie tylko rodzinom polityków, którzy na krzywdzie i bólu zrobią kolejne kariery.

    Wróćmy jednak na nasze podwórko. Zobacz choćby na historię I RP. Puki było dobrze to było dobrze. Trwoniono pieniądze bez opamiętania. Gdy się skończyły to co powiedziano - walcz narodzie, Polacy do broni etc.
    Ludzie wypruwali sobie flaki za darmo, a winni albo pouciekali za granicę albo tak jak król Polski Stanisław August Poniatowski kolaborowali z zaborcami.
    Niestety w niedługim czasie Polskę czeka powtórka z rozrywki ponieważ długi zagraniczne są zbyt wielkie. Więc do czyjej kieszeni się sięgnie ? Nie do kieszeni posłów, senatorów, ministrów, premierów tylko oczywiście do naszej. Przecież politycy już wielokrotnie mawiali o tym, że jest za mało dzieci i że braknie na emerytury.

    Warto o tym pamiętać gdy rozważa się wydarzenia na Ukrainie ponieważ w Polsce dojdzie do tego samego gdy się okaże, że jednym zabiorą z kont, a innym z ZUS i/lub podniosą podatki.
    Trzeba podkreślić, że nie ma innego wyjścia ponieważ jak już w przedszkolu dzieci wiedzą - długi kiedyś trzeba spłacić i to nie jest kwestia CZY tylko KIEDY.
    O ile za komuny wszystko było państwowe i można było to posprzedawać to teraz jest już po prywatyzacji i nie ma już czego sprzedawać czy rozdać w zamian za umorzenie części długu, więc obecna sytuacja Polski jest o wiele gorsza niż w 1989 roku.

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Historia Bieszczadów i nie tylko!

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Nie dyskutowałem z don Enrico o filozofii obiektywizmu, też i o wiarygodności „bliskiej osoby” tomasa pablo… bo chyba już wie, że znajomy bzdury mówił. Nie wdawałem się w dysputy z bartolomeo bo wiedziałem...




































    I zapewne szymona magurycza jego Miła by do niego dzisiaj nie pisała jak z fermy dzieci kwiatów? ...
    oj ,Panie Mądralo !!!! ..pierdoły Pan piszesz .....i wierzysz w Swoją NIEOMYLNOŚĆ ....cóż , namnożyło się ost. w naszym kraju ''znawców i znachorów " od wszystkiego ..od katastrof wszelakich , od pochówków, od gender, pedalstwa i stosunków (międzynarodowych też ) . Nie będę polemizował , bo nie warto po prostu. I proszę NIE ODPOWIADAĆ , bo i tak nie czytam tych upierdliwie przydługich wynurzeń. Mam obecnie i tak CO robić .
    ps. o ile zasługuję na bana , biorę go na klatę i już.

  3. #43
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Historia Bieszczadów i nie tylko!

    Mi również nie podoba się początek wpisu Recona, uważam go za bardzo obraźliwy w stosunku do pewnych osób, tym bardziej, że rzetelnych, którzy mają faktyczną styczność i zaangażowanie z konfliktem w Kijowie. Więc przynajmniej daruj sobie o tyle, że ich nie obrażaj.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kwaszenina i okolice
    Przez dorota z krakowa w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 19:49
  2. Okolice Olesna - młyn
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 20:56
  3. O rowerach [wydzielony]
    Przez Grzesiek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 20:21
  4. Okolice Soliny
    Przez mario_l w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 15:50
  5. Patryja i okolice
    Przez sarmata w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-08-2008, 15:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •