Strona 1 z 11 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    Dzień dobry, cześć i czołem.
    Czas, tak myślę, czas na konkrety.
    Trochę w tym temacie już było, ale uporządkujmy.

    Primo po pierwsze:
    Latoś tak się szczęśliwie składa, że trzeci weekend maja wypada zaraz po drugim, i tuż przed czwartym, a w każdy trzeci weekend maja odbywa się KIMB , czyli

    Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów

    Kiedy?
    Jako się rzekło w trzeci weekend maja, a konkretnie 16-ty (wigilia godz. wieczorne), 17-ty (Obrady Główne, godz. 19.30) i 18-ty (głównie rozjeżdżanie zapewne)

    Gdzie?
    Wszystko wskazuje na to, że u Krysi w Radosnym Szwejkowie w Łupkowie.

    Co jeszcze wiemy?

    Że podczas Obrad Głównych Hero zrobi pamiątkową tradycyjną fotkę, że Ojciec Dyktator vel Marcowy vel Tomek rozda Powsimordy 2014, wylosujemy lub nie zwycięzcę Mordolotka i innych nagród okolicznościowych oraz że upijemy się w bieszczadzkie anioły.

    Co jeszcze jeszcze wiemy?
    A to, że noclegi, suchy prowiant i mokre picie organizujemy we własnym zakresie.

    Czekam na dalsze propozycje. Don Enrico miał swoje pomysły; powtórz, proszę, Heniu jeszcze raz w tym wątku. No i w ogóle zapraszam do dyskusji.

    Secundo po drugie:

    Lista obecności.
    Osobom niezorientowanym wyjaśniam, że wg nowej ordynacji na KIMB mają prawo przyjechać tylko osoby, które zarejestrowały się na Forum przed 31 grudnia 2013 roku, po 31 grudnia 2013 i wszystkie inne, w tym te niezarejestrowane w ogóle.
    Lista obecności będzie miała charakter li tylko orientacyjny. Służyć ma do zaplanowanie wspólnych tras, zorientowania się w ewentualnej podwózce, zabrania odpowiedniej ilości prowiantu lub przemyśleniu sprawy, od kogo by tu pożyczyć kasę, gdy już wódka się skończy.

    Uprawnione osoby posiadające klej proszę o czasowe przyklejenie wątku.


    Pozdrawiam!

    Piskal


    Lista obecności:
    1. Piskal solo









  2. #2
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    Jako osoba posiadająca klej przykleiłem. Postaram się być, aczkolwiek w tym roku sytuacja pracowo - urlopowa jest bardziej skomplikowana niż zazwyczaj, więc nie obiecuję na 100%. Przyjmijmy, że będę solo, ale ewentualnie obowiązek wykonania obowiązkowej, pamiątkowej fotografii sceduję na kogoś innego, podobnie jak wręczenie moich nalewek powsimordom.
    Póki co:
    2. Hero

  3. #3
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    3 i 4 Długi i Małżonka
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    5. creamcheese samotnie

  5. #5
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    6. mua

  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    Cicho sza...
    Pusto tu coś.
    Propozycji null.
    To taki nowy sposób prowadzenia dyskusji? Tzw. dyskusja przeczekiwana? Typu niechwszystkoktośzałatwi , przyjedziemynagotowe oraz wszystkoonasbeznas?

    Zastanawiam się, sprowokowany trochę przez wątek Enrica, czy tak naprawdę również KIMB jest jeszcze komuś potrzebny.
    Prócz sześciu osób, które się na razie zgłosiły.

    Od początku Powsimord, które na KIMBie są wręczane, tylko raz , w maju 2010, przyjechały wszyscy nagrodzeni. To afront dla Ojca Dyktatora i sponsorów.

    A to, że, jak gdzieś wspomniałem, przyjeżdża furt to samo kółko różańcowe. W tym akurat nic nie ma złego, ale czy to nie oznacza, że formuła spotkań niewirtualnych nie jest atrakcyjna dla świeżej krwi?
    Tak podobno kochamy to forum? I tak bardzo nie lubimy, my z TEGO forum, które czyta arcybiskup, bukfejsa, ćwierkania i innych punktów GG.

    Uspokajam więc jako Prezydent KIMBu, czy jaka inna cholera za KIMB odpowiedzialna, że

    Profilu KIMBu na bukfejsie nie będzie!

    O co więc kurde chodzi?

  7. #7
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    .... czyli zagrzmiało...więc pospiesznie piszę że moja osoba ma zamiar się pojawić...czy na długo to nie wiem ile wolnego dostanę... zastępstwo w pracy mam jak na razie zabukowane... mam chęć zjawić się z moim kumplem Ridolem (jeśli można), który tak do końca nie wie na jakie spotkanie jedzie, ale wie że w Bieszczady i jak na razie jeśli w pracy wolne dostanie to przybędzie... mam zamiar wziąć kilka słoików grzybków marynowanych i trochę alkoholu... nie wiem co więcej zabrać... chętnie w czymś pomogę, bo mam nadzieję przyjechać dzień wcześniej.. nie wiem jak ze spaniem, ale jakiś namiocik z Tesco mogę wziąć, a jakby co to jest jeszcze samochód w którym trochę już posypiałem w Bieszczadach.... ale jak w Tesco nie będą mieli namiotów to Ridol będzie spał nie w samochodzie, a na powietrzu, bo jest w końcu o dwa lata młodszy... biorę po cichu ewentualność, że na miejscu jakiś nocleg się znajdzie... jest jakiś ułamek procenta, że zwierzchnik w pracy powie "nie" tuż przed wyjazdem, ale to grom z jasnego nieba musiałby spaść ... trochę mam jazdy, bo ok 700 km, więc też poprawkę na wszystko trzeba brać...... chyba nic więcej w tym temacie jak na razie nie mogę napisać, więc ...............w czym mogę pomóc i co zrobić ?...... nigdy na KIMBie nie byłem...

  8. #8
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    ... jeszcze taki PS... w tym co napisałeś Piskal coś trochę chyba jest...wystarczy popatrzeć na ankietę... pewnie nie jest doskonała, bo tylko jedną odpowiedź można sobie kliknąć, ale na 43 osoby głosujące tylko dla 5 najważniejsze było spotkanie w realu...

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    ... na 43 osoby głosujące tylko dla 5 najważniejsze było spotkanie w realu...
    Zaraz, zaraz ja głosowałem 5xTAK. Proszę, weź to pod uwagę:).

  10. #10
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez zbyszek1509 Zobacz posta
    Zaraz, zaraz ja głosowałem 5xTAK. Proszę, weź to pod uwagę:).
    ... tak... wiem i podobne sygnały wysyłali inni forumowicze, ale każdy nie mając wyboru kliknął dla niego coś co jest najistotniejsze... przepraszam, może to trochę nie na temat... chociaż...

    7. przemolla

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 07:27
  2. X KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:21
  3. X KIMB - rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 23:47
  4. IX KIMB- rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 21:35
  5. IX KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 22:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •