Zobacz wyniki ankiety: Po co to forum ?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • - czy sprowadza Cię na forum możliwość pogadania (takiego zwykłego o sprawach ludzkich i bieszcz.

    12 22.22%
  • czy oczekujesz konkretnych wiadomości topograficznych (np.gdzie jechać, co zobaczyć, )

    2 3.70%
  • - czy chciałbyś się dowiedzieć jak się poruszać po Bieszczadach ? logistyka? zaopatrzenie? sprzęt ?

    1 1.85%
  • - czy lubisz raczej czytać relacje ludzi którzy już coś przeszli ?

    32 59.26%
  • - a może chciałbyś się spotkać z tymi co już wędrowali tu nie raz ?

    7 12.96%
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Wątek: Komu jest potrzebne to forum ?

  1. #11
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Hm, może ja nie jestem starym użytkownikiem ale nie wydaje mi się, żeby aktywność była mała, dla mnie cały czas coś tu się dzieje. Też mam porównanie o którym mówisz, bo od 3 miesięcy założyłam (służbowego) fejsbuka i tam wyskakują mi chyba wszystkie stronki bieszczadzkie na tamtym portalu. W zasadzie mało je oglądam, nie dostarczają mi niczego więcej niż to, co mogę się dowiedzieć tu na forum, poza jedną -profil pewnego nadleśnictwa, skąd cały czas czerpię wiedzę przyrodniczą. A forum? Myślę, że przede wszystkim jest to dla mnie jedno miejsce, gdzie mam zbiór wszystkich newsów Bieszczadzkich i to zawsze było dla mnie głównym powodem do odwiedzania -zawsze jak coś się gdzieś działo, to było to na forum od razu. To raz. Dwa -najbardziej byłabym skłonna do punktu -"lubię czytać relacje ludzi którzy już coś przeszli", tylko mocno rozszerzyłabym to zagadnienie, niemniej cały czas opiera się ono o nauce. Czyli lubię oglądać zagadki w detale, widoki -bo wtedy często je sobie zapisuję, zapamiętuję czy szukam w terenie. I trzeci cel forum - chęć porozmawiania z ludźmi na temat wspólnych zainteresowań, jakimi są właśnie Bieszczady (wśród miejscowych bardzo niewielu jest ludzi, z którymi mógłbyś podzielić się wrażeniami, wdać się w głębszą dyskusję na temat Bieszczadów, ponieważ oni nie znają rzeczy dalej, niż sięga ich podwórko, więc zostaje forum), wymienianie się spostrzeżeniami, czy jak pisał Bartek -pisanie relacji. Forum jest bardziej konkretne, skupia bardziej konkretnych ludzi, niż fejsbuk. Tak jak ktoś napisał wyżej, ważnym jest tutaj archiwizacja, fejsbuk to po prostu tablica ogłoszeń, jak wspomniała Basia.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 04-03-2014 o 13:50
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Napisała Jimi :(wśród miejscowych bardzo niewielu jest ludzi, z którymi mógłbyś podzielić się wrażeniami, wdać się w głębszą dyskusję na temat Bieszczadów,- myślę że trochę spłycasz temat . Z każdym lekko tylko sterując rozmową można przeprowadzać ciekawe wywody. Taki chociażby Twój sąsiad Stasiu - maratończyk .

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar iaa
    Na forum od
    09.2008
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta

    Piszmy relacje do jasnej cholery! Ty też, bez Twojej relacji to forum zdechnie.
    Znaczy się, że coś w ten deseń?
    For.jpg

  4. #14
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Cytat Zamieszczone przez iaa Zobacz posta
    Znaczy się, że coś w ten deseń?
    Znaczy się, że tak.
    Czterech panów B.

  5. #15
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    .... a ja tam trochę się dziwię tej ankiecie....może dlatego, że jestem tu bardzo, bardzo krótko.. od kilku dni zastanawiałem się nad "likwidacją" fb i wczoraj zacząłem czyścić konto, które służyło mi do wrzucania fotografii i jako komunikator... inne motywy mną kierowały na fb, a inne na tym forum..... przypadkiem tu trafiłem i zrobiła na mnie dosyć duże wrażenie fajna i generalnie przyjazna atmosfera i spora wyrozumiałość dla nowych forumowiczów.... przyznam, że było kilka postów które mnie zdenerwowały, ale najczęściej nie zabierałem wtedy głosu, co by nie spinać się bez powodu... każdy może mieć przecież swoje zdanie, ale zacietrzewienie do niczego twórczego i rozsądnego nie prowadzi. a w szczególności jeśli czasami jest trochę obraźliwe (a sam tak święty też nie byłem, choć nie chciałem nikogo urazić)... ale słowo pisane ma to do siebie, że emocje trudno wyrazić, a czasami mogą być nie dokładnie zrozumiane....... znowu odbiegłem od tematu....zaglądam tu nawet kilka razy dziennie i nocnie ... czyli dla mnie forum jest potrzebne z różnych, często prozaicznych powodów... wiele osób czyta, a mało pisze... i to jest myślę największy problem... ale przymykając czasami oko i lekko upominając... tym bardziej jeśli skrucha następuje.... można tych piszących zatrzymać, a ci którzy nie piszą być może nabiorą odwagi i przekonania, że jeśli nawet popełni się jakieś faux pas, nie będzie się " zlinczowanym".... trochę wyolbrzymiłem... może przydługo i pitu, pitu... ale chyba sens oddałem... pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku.... ... Przemek.

  6. #16
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Czyli okazuje się, że z forum nie jest tak źle.

    Skąd zatem taka mała frekwencja przy głosowaniu na Powsimordę? Czemu na KIMB przyjeżdżają wciąż ci sami ludzie? Czemu zagadki zadaje i odgaduje ta sama grupa? Nawet jeśli odsiać sporą grupę ludków, którzy przed i w sezonie rejestrują się li tylko po to, żeby zadać pytanie dotyczące tras czy noclegów i więcej tu nie zaglądać, to i tak powinno być NAS więcej. Rozumiem intencje Henia.
    Co do relacji- zgoda. Tylko... Co z tego, skoro też niewiele jest komentarzy (osób podrzucających do ogniska, jakby napisał Bertrand), ani refleksji po zakończeniu relacji. Nawet typu: daj se spokój z relacjonowaniem, bo to , czy tamto. Nie zachęca to do pisania, w które trzeba włożyć dużo pracy.

    A co do mnie, to ja, dzięki forum, poznałem mnóstwo fantastycznych osób. I to dla mnie jest siłą tego forum. Umiemy się skrzyknąć . I to nie tylko na KIMB, RIMB czy Fotimb. I nie tylko w Bieszczadach. W Toruniu gościliśmy kilka osób. Sam byłem goszczony w Poznaniu czy Rzeszowie. I to jest duży plus.

  7. #17
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Piskalu drogi czemu na KIMB przyjeżdżają wciąż ci sami ludzie - ano pewnie dlatego że nie każdy rządzi do końca swoimi urlopami. Mój przypada w tym roku za tydzień i potrwa tygodni dwa.Jak dobrze pójdzie to nastepny bedę miał lipca i sierpnia czyli w okresie kiedy Bieszczady omijam szerokim łukiem.
    A forum jest potrzebne i basta coby nawet z daleka Bieszczadami się opić.I pierwszy strzaskam pałkę na głowie tego co twierdzi inaczej.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Czyli okazuje się, że z forum nie jest tak źle.

    Skąd zatem taka mała frekwencja przy głosowaniu na Powsimordę?
    ..też myślę, że nie jest AŻ tak żle...a niestety nie jesteśmy narodem społecznikowskim , w wymiarze jakieś ogólnej użyteczności .Chyba większość nas zna to z np. zebrań spółdzielczych czy innych. Gdyby głosowały by 3 osoby ...to owszem, byłby obciach.
    Sam bywam tu teraz rzadko, nawał różnistych zajęć ,absorbujących mój czas..ale czasem'' nałogowo '' tu zerkam

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    i ja chociaż się nieczęsto tutaj wypowiadam to nie zaglądam tutaj tylko wtedy jak nie mam dostępu do internetu.. czyli na wakacjach np :)
    jakoś tak samo się otwiera... jak odpalam kompa to muszę zobaczyć co i jak.. czy jakieś nowe zdjęcia, relacje...
    zawsze coś jest co trzeba zobaczyć i przeczytać:)
    no i ludziki no... fajne takie :)

    to chyba nałóg ale żeby wszystkie nałogi były takie nieszkodliwe :)

  10. #20
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Właśnie przeczytałem o krzyżach pokutnych i przy okazji o ... żarnach, kamieniołomach. Za to kocham to forum.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kto w czym i komu może pomóc
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 22:09
  2. Komu blisko - zapraszam koniecznie:D
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 18:35
  3. Komu piosenkę
    Przez Lisk w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2011, 10:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •