Zobacz wyniki ankiety: Po co to forum ?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • - czy sprowadza Cię na forum możliwość pogadania (takiego zwykłego o sprawach ludzkich i bieszcz.

    12 22.22%
  • czy oczekujesz konkretnych wiadomości topograficznych (np.gdzie jechać, co zobaczyć, )

    2 3.70%
  • - czy chciałbyś się dowiedzieć jak się poruszać po Bieszczadach ? logistyka? zaopatrzenie? sprzęt ?

    1 1.85%
  • - czy lubisz raczej czytać relacje ludzi którzy już coś przeszli ?

    32 59.26%
  • - a może chciałbyś się spotkać z tymi co już wędrowali tu nie raz ?

    7 12.96%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Komu jest potrzebne to forum ?

Widok wątkowy

  1. #11
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Hm, może ja nie jestem starym użytkownikiem ale nie wydaje mi się, żeby aktywność była mała, dla mnie cały czas coś tu się dzieje. Też mam porównanie o którym mówisz, bo od 3 miesięcy założyłam (służbowego) fejsbuka i tam wyskakują mi chyba wszystkie stronki bieszczadzkie na tamtym portalu. W zasadzie mało je oglądam, nie dostarczają mi niczego więcej niż to, co mogę się dowiedzieć tu na forum, poza jedną -profil pewnego nadleśnictwa, skąd cały czas czerpię wiedzę przyrodniczą. A forum? Myślę, że przede wszystkim jest to dla mnie jedno miejsce, gdzie mam zbiór wszystkich newsów Bieszczadzkich i to zawsze było dla mnie głównym powodem do odwiedzania -zawsze jak coś się gdzieś działo, to było to na forum od razu. To raz. Dwa -najbardziej byłabym skłonna do punktu -"lubię czytać relacje ludzi którzy już coś przeszli", tylko mocno rozszerzyłabym to zagadnienie, niemniej cały czas opiera się ono o nauce. Czyli lubię oglądać zagadki w detale, widoki -bo wtedy często je sobie zapisuję, zapamiętuję czy szukam w terenie. I trzeci cel forum - chęć porozmawiania z ludźmi na temat wspólnych zainteresowań, jakimi są właśnie Bieszczady (wśród miejscowych bardzo niewielu jest ludzi, z którymi mógłbyś podzielić się wrażeniami, wdać się w głębszą dyskusję na temat Bieszczadów, ponieważ oni nie znają rzeczy dalej, niż sięga ich podwórko, więc zostaje forum), wymienianie się spostrzeżeniami, czy jak pisał Bartek -pisanie relacji. Forum jest bardziej konkretne, skupia bardziej konkretnych ludzi, niż fejsbuk. Tak jak ktoś napisał wyżej, ważnym jest tutaj archiwizacja, fejsbuk to po prostu tablica ogłoszeń, jak wspomniała Basia.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 04-03-2014 o 12:50
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kto w czym i komu może pomóc
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 21:09
  2. Komu blisko - zapraszam koniecznie:D
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 17:35
  3. Komu piosenkę
    Przez Lisk w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2011, 09:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •