Zobacz wyniki ankiety: Po co to forum ?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • - czy sprowadza Cię na forum możliwość pogadania (takiego zwykłego o sprawach ludzkich i bieszcz.

    12 22.22%
  • czy oczekujesz konkretnych wiadomości topograficznych (np.gdzie jechać, co zobaczyć, )

    2 3.70%
  • - czy chciałbyś się dowiedzieć jak się poruszać po Bieszczadach ? logistyka? zaopatrzenie? sprzęt ?

    1 1.85%
  • - czy lubisz raczej czytać relacje ludzi którzy już coś przeszli ?

    32 59.26%
  • - a może chciałbyś się spotkać z tymi co już wędrowali tu nie raz ?

    7 12.96%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Komu jest potrzebne to forum ?

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Moja cała wiedza o Bieszczadach to w sześćdziesięciu procentach pochodzi z forum. Tu poznałem ciekawych ludzi, zacząłem na starość czytać poezję, tu napisałem swój pierwszy post, poznałem nową historię, itd., itd., itd...... po prostu zacząłem żyć Bieszczadami. Za to wszystko chcę Wam podziękować.

    DZIĘKUJĘ!!! :)

    Wojtek z...

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Mam taki zwyczaj ( jak kilka innych osób) że codziennie tu wpadam. Może nie za często piszę( wrodzona nieśmiałość) ale czasami coś dorzucę....
    na fb mnie nie ma- nie odpowiada mi ani skala ani siła tego medium....a tutaj zawsze jest o czym poczytać, kogo posłuchać, z kim się nie zgodzić ;-)))

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Wydaje się źle zadane pytanie było. Kwestią jest czy chodzi o jakość, czy ilość? Wówczas warto się zastanowić czy ilość pojawiających się postów wpływa na jakość forum, oraz czy te już istniejące stanowią jakąś wartość.

    Wg mnie od paru lat (+- zniknięcie Jabola choć nie ma tu jego winy) nowe posty forum nie stanowią wartości informacyjnej dla młodych adeptów bieszczadzenia. Starzy "Bieszczadnicy" (nie obrażając nikogo) nie znajdą tu już nic nowego, co stanowiłoby powalającą wartość (tak, poza drobnymi wyjątkami). Ale ale.... forum, jako baza danych, miejsce gdzie wyświetlane są STARE, ciekawe i warte przeczytania posty.... powinno istnieć.

    Ja ciągle liczę na powrót Lucyny, aktywność Pastora i pracę Zielonych :)

    Warto dodać, że powstanie dyskusji na portalach społecznościowych można uznać za degradację Zielonych oraz samych autorów (przez wzgląd na prawa autorskie, możliwość edycji, czy trwałość samej treści).
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    To forum jest mi potrzebne. Wielu piszących tu traktuję jak rodzinę, choć bywają zgrzyty ale to nic. Tego czego brakuje to wartkości dyskusji, tak jakby ten co się za często odzywa czuł się winny, że zajmuje czas antenowy. Spoglądam nieraz czy Asia, Maciejka, Wuka czy Jimi nie rzuciły z piętnastu postów na raz, ale gdzie tam. Lubię poetę WzZ i cieszę się jak mu się coś nieuda, bo wtedy wiem,że nie jestem sam.

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    a propo's....jeśli ktoś ma chwilę niech zajrzy:
    yamat.blog.onet.pl i poczyta "Leśny"...... może ktoś kogoś lub coś rozpozna

    to trochę samoreklama- ale mam nadzieję, że wybaczycie

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    To forum jest mi potrzebne. Wielu piszących tu traktuję jak rodzinę, choć bywają zgrzyty ale to nic. Tego czego brakuje to wartkości dyskusji, tak jakby ten co się za często odzywa czuł się winny, że zajmuje czas antenowy. Spoglądam nieraz czy Asia, Maciejka, Wuka czy Jimi nie rzuciły z piętnastu postów na raz, ale gdzie tam. Lubię poetę WzZ i cieszę się jak mu się coś nieuda, bo wtedy wiem,że nie jestem sam.
    No i co, czy ktoś ma jakieś wątpliwości? To forum ja też traktuję jak rodzinę, WIELKĄ BIESZCZADZKĄ RODZINĘ. Jest mi tu z Wami dobrze, i niech tak zostanie.

    Zgadzam się ze wszystkim co napisał Partyzant. Pewnie znowu coś mi się nieudało, hi, hi, hi....

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2014
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Pojawiają się od pewnego czasu pytania : czy to już koniec forum bieszczadzkiego ?
    Ponoć nowsze technologie porozumiewania są bardziej atrakcyjne, jakieś facebuki, albo jeszcze lepiej ćwierkanie.
    Coś w tym jest. Ja przeszedłem w tryb prawie off-line po tym, jak właśnie fora zastąpiły tradycyjne grupy dyskusyjne na "usenecie".

    PABLO
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Zapraszam na stronę WWW Klubu Karpackiego: http://www.klub-karpacki.org

  8. #28
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Jasne ze forum jest potrzebne! Bo inaczej np. skad bym wiedziala ze Piotrek znow pojechal w ladne miejsca??
    http://forum.bieszczady.info.pl/show...070#post152070
    Ostatnio edytowane przez buba ; 06-03-2014 o 15:31
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #29
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Tak, tak, to prawda - czas się przyznać że jestem nałogowcem. Nałogowcem, który od paru lat jest uzależniony , a uzależnieniem jest to forum.
    Toteż gdy od kolegi forumowego (oj! Januszku!) usłyszałem po raz kolejny potwierdzenie , że moja pożywka zanika, wpadłem w rozpacz.
    Co ja będę ćmił ?
    Co ja będę pił ?
    Co ja będę trwonił ?
    Gdzie przepadnę w nicość ?
    Żałość mnię wzięła i stąd powstał ten wątek (wątpliwy) z wątpliwą sondą. Żyw będzie azali ?
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Czytając kolejne wpisy (czy jak to się mówi posty) wracała mi wiara. Po pierwsze. po drugie i po trzecie.
    Najsampierw Zbyszek1905 napisał że ankieta jest piękna tylko do dupy. I musiałem mu przyznać całkowitą rację . Powinna być możliwość wyboru kilku punktów. (ale nie umiem tego zrobić).
    Potem słusznie wytknął mi że nie ma technologii
    które pozwalają zastąpić bezpośredni kontakt z człowiekiem?.
    Znowu mu przyznać rację muszę.
    Ale, ale nie zgodzę się z nim we wszystkim , szczególnie w tym co napisał
    Gdybym jeszcze potrafił tak barwnie opisywać różne wyprawy, jak to robią inni, to pewnie bym to jakoś opublikował.
    Hej !
    Jestem zdecydowanie zgodny z Bartolomeo
    Piszmy relacje do jasnej cholery! Ty też, bez Twojej relacji to forum zdechnie.
    i co z tego ? to z tego że wyrażam swoje opinie i nie boję się tego.
    Dziękuję za wsparcie innych nałogowców
    Długi
    Minęła 6 i parę minut. Dzień zaczynam od ..
    Małgocha
    Około godziny 8mej - od kilku ładnych lat codziennie zaglądam na nasze forum
    -----------------------------------------------------
    tak dużo ważnych padło tu zdań , że pozwolicie, że do innych odniosę się jutro
    a wszystkim dziękuję

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Komu jest potrzebne to forum ?

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Najsampierw Zbyszek1905
    Ale, ale nie zgodzę się z nim we wszystkim , szczególnie w tym co napisał
    Gdybym jeszcze potrafił tak barwnie opisywać różne wyprawy, jak to robią inni, to pewnie bym to jakoś opublikował
    .
    Najważniejsze, że reanimacja okazała się skuteczna, jak to na pewno zdecydowana większość uczestników "referendum":) zgodnie zauważyła. Osobiście zgadzam się z Twoją niezgodnością i obiecuję poprawę w najbliższym czasie.


    A tak na marginesie to zżera mnie ciekawość jak przedstawiają się wyniki ankiety, którą zapodałeś:) pod głęboką rozwagę i która udowodniła potrzebę istnienia forum.
    Pozdrawiam i życzę dalszych tak efektywnych i efektownych pomysłów:).
    Zbyszek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kto w czym i komu może pomóc
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 22:09
  2. Komu blisko - zapraszam koniecznie:D
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 18:35
  3. Komu piosenkę
    Przez Lisk w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2011, 10:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •